جنگ تاریخی غدیر درون كوره شبستر بازسازی می‌شود

[ad_1]

سرهنگ جعفر رزمی درب سخن‌وگو با گزارشگر تسنیم تو شبستر، با تبریک دهه رهبري و ولایت حرف: بازسازی اتفاق تاریخی غدیر به قصد سنخيت عید غدیر خميدگي برای اولین حاصل و  با نزد مجمع زمره اضافه زیادی از هنرمندان  شهر شبستر برگزار می‌شود.

وی داخل فراخواني خواندن از بشر و دوستداران رهبري و ولایت برای روبرو باب این آیین معنوی اظهارکرد: اتفاق غدیر از مهمترین وقایع تاریخی درون اسلام است که علم لمحه مدت طرح مهمی درب معرفت آشنايي اسلام راستین و سیره نبوی و علوی دارد.

رزمی از غدیر به سمت‌شهرت ديباچه یک تغير درب طالع آدمي زاد یاد کرده و افزود: غدیر یکی از مهمترین معبر‌ها درب تاریخ دین حیات‌فصل اسلام است که اعتقاد به مقصد براي ساعت رهایی و حرکت درب سبيل مستقیم را به مقصد براي متفق دارد.

سالار خيل شبستر با اشارت به سوي جایگاه صريح معصوم ولي پيشرو علی(ع) مدخل سرپوش دین مبین اسلام سخن: دانش حقیقی از این معصوم ولي پيشرو غماز، سعادت آدم را شمار می‌زند و علم غدیر نیز از مهمترین ملزومات علم مبارك از سیره علوی است.

رزمی با تاييد به سمت اینکه خلق من وتو لاينقطع به مقصد براي مولای متقیان صميميت ويژه و عام يگانه داشته‌اند، افزود: عند آحاد خلق و خصوصا جوانان باب این آیین بازسازی، معرفت آشنايي آنها از زوایای نامشابه و آشنا ماجرا پيكار غدیر و تاریخ اسلام را فراخنا می‌بخشد.

وی با بیان اینکه با بازسازی وقایع، مفاهیم و الهيات وجودی ساعت وقایع بهتر منتقل می‌شود، كنيه کرد: خوشبختانه بازسازی غدیر به طرف یک آيين بر تبدیل شده و كل ساله داخل بسیاری از استان‌های کشور اجرایی می‌شود.

سپهسالار فوج شبستر مدخل سرپوش پایان  با عهد اندازه اینکه بازسازی ميدان پرده غدیر بوسيله سوگند به نوعی بزرگترین و مهمترین رویداد درب بلد شبستر است، تفهيم کرد: اجرای مقبول و شایسته بازسازی ماجرا پيكار غدیر نیازمند همکاری و مشارکت عموماً سيستم مجموعه آپارات‌ها اجرایی است.قضيه تاریخی غدیر تو كوره شبستر بازسازی می‌شود

سالار لشكر ناحیه شبستراز بازسازی قضيه مهم  و تاریخی  غدیر  برای اولین پاس درون شهر شبستر اطلاع دهش.

انتهای پیام / 

[ad_2]