حكومت ممارست اسب سواري: کمیته ملی پارالمپیک واکنشی منطقی و منطقي به طرف شیطنت عربستانی‌ها نشاني آيه دهد

[ad_1]

به منظور با رپرتاژ خبرگزاری تسنیم و به سمت شيريني گزك از پایگاه خبری حكومت مشق و جوانان، نوشته این بیانیه به قصد این بسط است:

اخیر شنیده شده که سعودی ها بوسيله سوگند به ضبط قيد كردن اعتبار خلیج ايران روی زي اعضای کاروان پرش ایران درب پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ معترض شده اند. ذکر چند نکته دروازه اندر این موقع ضروری است.

بدو- جای مقال نابودي ندارد و اسناد و مدارک تاریخی حتي مستقر کرده که خلیج ايران باب همیشه تاریخ خلیج ايران بوده و كل تلاشی برای غايط این اعتبار، به كرات ميانجيگري مجامع بامروت حق بين بین المللی بی نتیجه مانده است.

دوم- تصویر روی كسوت اعضای کاروان پارالمپیک ایران، منوي ایران عزیز است با دریای خزر داخل خو و خلیج ايران دروازه اندر قبله. اولین محصول نيز نیست که ورزشکاران دلير و معلول ایرانی، این دثار را به مقصد براي تنه می کنند. مدخل سرپوش بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون باز همین كسوت با همین طرح و شهرت اسم خلیج ايران را به مقصد براي تنه کرده بودند و پرسش و پاسخ اینجاست که با نيستي سرايت تاثير اعراب حوزه خلیج ايران باب شورای المپیک آسیا، ازچه لمحه مدت وقت و شب هیچ اعتراضی به سمت این جامه نشد؟

سوم- آنچه درب ماه های اخیر از ثروت سعودی دیده شده، شیطنت آمیز و داخله تحصيلات عالي حوزوي از چارچوبه قالب روابط ورزشی بوسيله سوگند به ديدن آمده. سلوك مناصب این کشور درون ماجرای میزبانی تیم های باشگاهی ایران مدخل سرپوش لیگ قهرمانان آسیا، و نیز تكاپو های اخیر درمورد سیاسی قرائت كردن طرح ایران روی ملبوس اعضای کاروان پارالمپیک، بخشی از این شیطنت هاست.

چهارم- حكومت ممارست اسب سواري و جوانان وظیفه خويشتن می داند نيكي بالذات سیاست کلی بخت تدبیر و امید که بدون شك انقلاب زدایی، بزرگداشت به مقصد براي آداب قوانين بین المللی و صيانت روابط دوستانه صلاح طاعت بخشش بالذات آبرو محاذي هم راس و متخارج دوسويه با کشورهای همسایه است، اقدام کند. ايمان داریم که ملزم است فضای پياده روي از اغراض و شیطنت های سیاسی گردش نگه داشته شود. درب بخش اخیر باز از کمیته ملی پارالمپیک ایران بوسيله سوگند به خطاب متولی روبراه سازی و فرستادن ورزشکاران به طرف بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو می خواهیم که واکنشی شایسته، منطقی و منطقي بوسيله سوگند به اعترض سعودی ها رمز دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]