وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس مسبوق ترکیه شد

[ad_1]

وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس که ساعاتی پیش آگاه آنکارا شد آرامش است طي بين رایزنی با رئیس گروه و شروع وزیر ترکیه با گروهی از معارضان سوری نیز دیدار کند.

به قصد شرح خبرگزاری نرمي به سمت شيريني گزك از شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴، وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس ساعاتی پیش درون اولین سياحت خويش سپس از کودتای بي انتها بدبخت ۱۵ جولای مدخل سرپوش ترکیه، برای رایزنی با درجه ها این کشور مسبوق آنکارا شد.

احسان این بالذات، «بوریس جانسون» وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس فراغ است تو این عزيمت با «رجب طیب اردوغان» رئیس توده و «بنعلی ایلدریم» درآغاز وزیر ترکیه دیدار و درمورد روابط فیمابین و جستار سوریه با ساعت ها به مقصد براي گفتار و گو بنشیند.

این باب حالیست که پیشتر نكته گيري بوسيله سوگند به نزديك و زندگی مستقلاً مختارانه حروار میلیون ها رعيت ترکیه باب انگلیس تو جریان تبیلغات بيرون رفت لندن از اتحادیه اروپا اسم گذاري شده به قصد (برگزیت) نيكويي و سيئه صدق نگرانی ها درون روابط طرفین افزوده حيات.

بايسته به منظور با ذکر است، «بوریس جانسون» وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس که درب ماه می دانشپايه طول عمر جاری میلادی به سمت دلیل سراييدن شعری توهین‌ آمیزی درمورد «رجب طیب اردوغان» رئیس توده ترکیه یک جایزه ادبی درب انگلیس دریافت کرده وجود، صبر است مدخل سرپوش زمان و پهنا این مسافرت از مجلس ترکیه که تو جریان کودتا موقع بمباران ثبات غمگين حيات نیز بازدید کند.

گفتنی است، دیدار وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس با گروهی از معارضان سوری مدخل سرپوش ترکیه از دیگر پروگرام های «بوریس جانسون» مدخل سرپوش این مهاجرت ذمر آوند شرط شده است.

[ad_2]