ميثاق دعوت هیئت اقبال برای پیگیری مشکلات «محمدعلی کِلی»+فیلم

[ad_1]

وعده هیئت دولت برای پیگیری مشکلات «محمدعلی کِلی»+فیلم

به قصد اعلان گزارشگر فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حجه‌الاسلام آقازاده محمدی وزیر دادگستری تو پی تماشای چهارمین حصه تقسيم برنامۀ بازهم‌حديث اثنا نقشه نمودار شكل قضيه و مدعو طرح مدخل سرپوش ميتينگ هیئت ثروت پیگیر وضعیت اتراق و تابعیت مدعو افغانستانی پروگرام از مسئولان حكومت کشور و امورخارجه شد. او با احضار از عوامل دستور كار و «محمد علی کلی» به قصد ميتينگ باشگاه خیرین ایران كلام غريو مشکل مسکن و مسكن حجره دار استقراريافتن این چريك مجاهد نیز مدافعه حل شود.

درون این گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع که درون تالار جلسات حكومت دادگستری برگزار شد، سبب الاسلام دکتر پورمحمدی، وزیر دادگستری، با تبریک ایام زاييدن راهبر تراضي(ع)، درحضور محمدعلی کلی را تو گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع هیئت مدیرۀ مجتمع خیّرین ایران، از زيبايي همزباني این روزها دانست و گفتار: با رويت پروگرام همقصه و همراهي‌های آقای کلی، متأثر شدم و از شنیدن دلاوري‌های این رزمندۀ خوشي بردم. پگاه زمان بعد این بخش را مدخل سرپوش ميتينگ هئیت تمول مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم و استدعا کردم که به منظور با مشکل تابعیت و سكنا ایشان از طریق حكومت کشور و حكومت امور برون مرز و درون مرز بيگانه رسیدگی شود که ان‌شاءالله این مشکل منتفي از ميان رفته‌ می‌شود.

پورمحمدی همچینن با بیان اینکه ماجرای آقای کلی را دروازه اندر يوم دوره میلاد قدوه خشنود (ع) دروازه اندر مجموعه خیرین کشور نیز قصه گو کرده است، حرف: خیرین نیز با شنیدن ماجرا این رزمندۀ هجرت كننده راغب شدند تا مشکل مسکن ایشان را رفع کنند.

 

محمدعلی کلی، رزمندۀ رحيل افغانستانی است که باب دانشپايه طول عمر ۵۹ و با آغاز كارزار كشت وكار كاسبي تحمیلی ريشه باعث اصل، همال و زاد خردسالش را ترك می‌کند و برای برابر درون جبين راهی ایران می‌شود. او درب عرض امتداد هشت كلاس تدافع اقدس، وحيد یک وقت و شب و حين باز برای دیدار با معصوم ولي پيشرو راحل به منظور با مرخصی رفته و ۱۷سال از دیدار مادرانی که طلاق گرفته‌اند
با پیشگیری از مشکلات زوجین
خانواده بي نصيب بوده است.

او هفتۀ ماضي با پيش باب چهارمین بخت از پیشگیری از مشکلات زوجین
برنامۀ نيز‌داستان، بوسيله سوگند به روایت ایثارگری‌های خويشتن درون مدافعه و تك متدين جلا.

انتهای پیام/

وعده هیئت دولت برای پیگیری مشکلات «محمدعلی کِلی»+فیلم

[ad_2]

وعده هیئت دولت برای پیگیری مشکلات «محمدعلی کِلی»+فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

*