پلیس آلمان: تروریسم داعش می‌خواهد آسیب پذیری باختر را نشانه دهد

[ad_1]

به مقصد براي رپرتاژ توده بین الملل خبرگزاری تسنیم، "هولگر مونش"، رئیس موسسه فدرال پلیس جنایی آلمان ذمر آوند شرط کرد که سه بدگمان متهم داعشی که اخیرا درون آلمان دستگیر شده اند احياناً تو پروگرام ریزی برای حملات تروریستی رابطه تسلط داشته اند.

وی که زمان چهارشنبه دروازه اندر مذاكره با زد دی اف آلمان عرض می حرف همچنین از تصمیمات احتمالی این مظنونین داعشی که درب آلمان توقف داشتند برای ارتکاب حملات تروریستی با همکاری دیگران گزارش قضيه غريو.
مسلماً محققان نتوانستند دستور كار های تروریستی مشخصی را شناسایی کنند.

رئیس سازمان فدرال پلیس جنایی آلمان همچنین تاکید کرد که تروریسم داعش عمدا و آگاهانه باب سیل پناهندگان سرايت تاثير کرده تا جبن را داخل بین شهروندان انبساط دهند. این استراتژی محيلانه داعش است. تروریسم داعش می خواهد به مقصد براي این ترتیب آسیب پذیری مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور را علامت دهد. دقیقا این نکته (پناهندگان) جبن ها و نگرانی هایی را ایجاد می کند. این دقیقا مفهوم آدمكشي است که فرخنده به سمت آنجایی تباني می گذارد که می تواند به قصد جبن ها و نگرانی های ناس طرف بزند.

نهار سه شنبه سه درمظان و مبرا نامعلوم داعشی تو اتراقگاه پناهندگان مدخل سرپوش یکی از ایالت های آلمان دستگیر شدند. به قصد فرموده وزیر کشور آلمان این سه درمظان و مبرا نامعلوم دستگیر شده احيانا ارتباطاتی با عاملان حملات تروریستی پاریس داشته و بدگمان متهم هستند که به مقصد براي فرمان داعش درون نوامبر دانشپايه طول عمر ۲۰۱۵ به قصد آلمان آمده اند.

انتهای پیام/ 

[ad_2]