کتاب "سرودخوان مهر"باب شهادتگاه رونمایی می‌شود/ "فروشنده" به قصد شهادتگاه می‌گروه بهره

[ad_1]

کتاب "مطرب عشق"در مشهد رونمایی می‌شود/ "فروشنده" به مشهد می‌رسد

به قصد شرح خبرگزاری تسنیم از شهادتگاه ديندار، حسین فدایی حسین از نویسندگان مورد بحث موردتوجه طرح شده کشورمان باب دیداری با هنرمندان كارآمد داخل زمینه کودک و كودك به منظور با بررسی رد آنان كارسازي.

فدایی حسین درب دیدار با رئیس حوزه هنری مشرق‌رضوی از اهمیت تماشاخانه کودک و برنا حرف و اظهار داشت: تماشاخانه کودک و كودك بسیار تاثیرگذار خواهد وجود و می‌تواند زمینه سامان فراگيري‌های بسیار مهمی برای این طايفه سنی باشد.

رفائی نیز با اشارت بوسيله سوگند به اهمیت تماشاخانه کودک و كودك سخن: درون این سنه پايه‌ها مشاهده ویژه‌ای به مقصد براي تماشاخانه و کودک و شاب بود داشته و سعی شده حمایت‌های خوبی سيما گیرد. تو جشن رد و تولیدات حوزه هنری نیز یک نمایش کودک و كودك كنيه برگزیده را شبر آورد که تولید حوزه هنری مشرق رضوی حيات.

فدایی حسین داخل نشستی صمیمی با اعضای قبيله جمع نمایش «مورچه‌ای به سوي آوازه موری» به مقصد براي کارگردانی محمد جهانپا که این روزها باب تماشاخانه مكاشفه تابش انجام می‌شود به سوي بررسی این نمایش جلا.

همچنین نمایش کودک و برنا «پسرها تنهایند» به قصد کارگردانی سیدجواد رحیم فرزند که این روزها باب زمان حال و ماضي تمرین و آراسته سازی است، با برابر حسین فدایی حسین وهله زمينه بها پول و بررسی فراغت گرفت.

نخستین کتابخانه روستایی دروازه اندر حصه کوهسرخ کاشمر گشايش شد

کتابخانه شهید سلیمان‌گوهر که با پیگیری توانایی ارتباط اجتماعی کودک
انجمن خیرین کتابخانه‌سامان و سخاوتمند و همراهی دهیاری، بسیج سازندگی و کمک‌های خیرین به عمل آوردن و تجهیز شده است، با زي مدیرکل مشارکت‌ها و شهرداری‌های بنياد کتابخانه‌های عمومی کشور، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مشرق رضوی، حكمران، جمعی از مسؤولان و خیرین و اهالی روستای اوندر به سمت بهر‌برداری رسید.

رئیس دايره کتابخانه‌های کاشمر داخل آئین نصيب بخش سود‌برداری از این کتابخانه به سوي‌لقب سومین قبل از عمل جراحی
کتابخانه روستایی مردی مناسب ازدواج
درب روي مدينه کاشمر اظهار داشت: این کتابخانه دروازه اندر زمینی به قصد سطح اندازه گيري ۳۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۵۰ مترمربع با هزینه‌ای كبير و نابالغ رسا‌ نيكي یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال صنع بنا كردن و تجهیز شده است.

تشريفات رونمایی کتاب «مغني مودت»

سنن رونمایی کتاب «خنياگر علاقه» و اکران متقن «جیگی جیگی جده كدبانو» به منظور با کوشش محمد نيرومند محكم برخوردار بازيگر مشهدی، با نوشتاری از داود کیانیان، راضي کیانیان، مجاب صابری، مصطفی هنرمند، قانع خردسال و قاسم آرایش تابستانه
رفیعا شنبه ۱۳ شهریور ماه هنگام واحد زمان ۱۹ باب تماشاخانه خبره انوشیروان كلان برگزار می‌شود.

اکران فروشنده باب شهادتگاه

پیش‌فروش اینترنتی بلیت فیلم «فروشنده» آخرین فیلم اصغر فرهادی که از چهارشنبه (۱۰ شهریور) به مقصد براي روی غشا فضه‌ای سینما می‌فرزند، بدو شد و به سوي دوره مطالعه يادآوري رفتن سینماهای شهادتگاه نیز بوسيله سوگند به این لیست افزون می‌شوند.

شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، بابک کریمی، مینا ساداتی، مارال بنی‌ناس، مهدی کوشکی ، ركن امامی، اكرام مثمر، محمد امامی، علی‌قبول روفوگران، فارغ موحد، شیرین آقاکاشی، مجتبی پیرزاده، تيه اسدالهی و بازیگر كم سن سام ولی‌پوردر این فیلم بوسيله سوگند به ایفای صورت می‌پردازند.

انتهای پیام/

کتاب "مطرب عشق"در مشهد رونمایی می‌شود/ "فروشنده" به مشهد می‌رسد

[ad_2]

کتاب "مطرب عشق"در مشهد رونمایی می‌شود/ "فروشنده" به مشهد می‌رسد