کسب یک جايزه فضه و خيز سيم مدخل سرپوش وقت و شب بدو

[ad_1]

به قصد خبر خبرگزاری تسنیم و به منظور با شيريني گزك از سایت فدراسیون کشتی، توقع‎های کشتی وارسته نوجوانان قهرمانی آفاق از صبحدم امروز (شنبه) و به طرف موعد ۲ وقت و شب داخل شهر تفلیس گرجستان برگزار می‎شود.

آزمايش ها پنج وزن بدو، این هم چشمي هم چشمي كردن‎ها امروز (شنبه) برگزار شد و درون پایان امیرحسین مقصودی درون وزن ۵۸ کیلوگرم همراه جايزه ذهب شد و امیر پرسته و سجده كننده غلامی داخل اوزان ۵۰ و ۶۹ کیلوگرم به طرف جايزه سيم رسیدند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان درون گاه درآغاز این هم چشمي هم چشمي كردن‎ها به سوي توصيف زیر است:

درون وزن ۴۲ کیلوگرم ، سید علی عظیمی دروازه اندر سيكل اول جلو هنری کورت از آمریکا با نتیجه ۶ خوبي ۴ شکست خورد و با مبالات به طرف مقابل این کشتی گیر دروازه اندر دیدار فینال، عظیمی به قصد توده شكست خورده‎ها گذر رفتار. وی باب این جمعيت آراکل مووسسیان از ارمنستان را با نتیجه ۱۲ نيكويي و سيئه صدق ۱۰ شکست عربده و راهی دیدار رسته‎بندی شد. عظیمی درب این دیدار  مساوي ماگومد عبدالرحمن اف از روسیه با نتیجه ۴ نيكي ۳ شکست خورد و پنجم شد.

درب وزن ۵۰ کیلوگرم امیر پرسته بنابرين از استراحت تو نوبت اطراف ازل مدخل سرپوش عصر دوم به طرف معادل پيش انجین جتین از ترکیه با نتیجه ۷ نيكوكاري ۴ به منظور با پیروزی رسید و راهی منزل یک چهارم نهایی شد. وی تو این وهله توقفگاه با نتیجه ۷ نيكويي و سيئه صدق یک از بستن آرون کاشمان از آمریکا بخشودن و به قصد بار نیمه نهایی سبيل یافت، پرسته درب این منزل نیز با نتیجه ۷ احسان یک جلو اصغر ممدعلی اف از آذربایجان به طرف پیروزی تباني یافت و راهی دیدار فینال شد. وی باب این دیدار مساوي پیتر کوپیلوف از روسیه با نتیجه ۸ نيكي ۵ شکست خورد و به سوي خطاب نایب قهرمانی رسید.   

درب وزن ۵۸ کیلوگرم ، امیرحسین مقصودی درب عصر اوان با موامر کلیچ از ترکیه را با نتیجه ۲ نيكي ۲ شکست عربده وی دروازه اندر موسم بعد نیز وادیم بیکوف از روسیه را با نتیجه ۷ خوبي ۳ شکست عربده و راهی دفعه یک چهارم نهایی شد، حریف وی باب این مرتبه جلو وازگن توانیان از ارمنستان با نتیجه ۷ صلاح طاعت بخشش ۴ به سمت پیروزی رسید و راهی مرتبه نیمه نهایی شد. مقصودی باب این مرتبه با نتیجه ۴ احسان یک گئورگی الباکیدزه از گرجستان را شکست غريو و راهی دیدار پایانی شد. وی تو این دیدار ویتالی آروجائو از آمریکا را با نتیجه ۱۲ نيكويي و سيئه صدق ۸ شکست دهش و همنشين آقا گردن آويز نقره شي كم ياب شد.

دروازه اندر وزن ۶۹ کیلوگرم سجده كننده غلامی درنتيجه از استراحت داخل مدار دوره آغاز تو عهد دوم رويارو کالیرامانا ویشال از هند با نتیجه ۷ خوبي ۳ (شوك فنی) به قصد پیروزی رسید و راهی نوبت اطراف سوم شد. وی باب بار یک چهارم نهایی گیقام گالستیان از ارمنستان را با نتیجه ۶ خوبي ۳ شکست فرياد و راهی دفعه نیمه نهایی شد. غلامی درون این وهله توقفگاه نیز با نتیجه ۸ احسان ۸ از مانع آب بند داوید آرون کار از آمریکا بخشودن و به سمت دیدار فینال جاده یافت. حریف وی درب این دیدار معادل پيش ابوبکر آباکاروف از آذربایجان با نتیجه ۶ احسان ۳ شکست خورد و به سمت گردن آويز ناب رسید.

تو وزن ۸۵ کیلوگرم سید ابوالفضل هاشمی درنتيجه از استراحت درون عهد مقدمه، درب گردش دوم نزد ضد ایشیگورو هایاتو از ژاپن با نتیجه ۳ نيكويي و سيئه صدق كورس دور بوسيله سوگند به پیروزی رسید وی درون زمان بعد و باب منزل یک چهارم نهایی رويارو آلیک شبژوکوف از روسیه با نتیجه ۹ نيكويي و سيئه صدق پوچ شکست خورد و با مبالات بوسيله سوگند به شکست این کشتی گیر نزد ضد حریف ترک، هاشمی از زمان توقع ها کنار روال.

انتهای پیام/

[ad_2]