کلینتون برای ثبوت ثابت سلامتی‌اش باب خیارشور نيرنگ ساز کرد!+عکس

[ad_1]

کلینتون برای اثبات سلامتی‌اش در خیارشور باز کرد!+عکس

 به منظور با تفسير امت رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،به طرف ورقه ژورنال دیلی میل، باب این طرح تلویزیونی که باز‌نوبت با كوچ كانديدا دموکرات درون انتخابات آتی ریاست جمهوری بوسيله سوگند به سست‌ آنجلس و اورنج کانتی متفرق شد، کلینتون و کیمل به منظور با مسخره كردن ادعاهایی پرداختند که می‌گویند این كانديدا ۶۸ ساله داخل وضعیت نحس و ميمون جسمانی بوسيله سوگند به راس می‌برودت.کلینتون درون این فرس حرف: تو ماه اکتبر سایت خبری نشنال ایکوایرر درمورد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نوشت که تا جگرسفيد ماه دیگر می‌میرم! اينك تمام نفسی که می‌کشم درك می‌کنم یک میگرن
موعد کوتاه دیگری تو زندگی گذراندم! گاهی درك می‌کنم این کمپین دیگر دارد مسبوق دنیای موازی می‌شود!

وی امتداد عدالت: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باز باید مطلع واقعیت موازی بداختر و به طرف سوالاتی درمورد هست و مرده بودنم، اینکه چقدر هست و مرده خواهم ماند و این مساله چاهك حسی دارد، استجابت انعكاس دهم. خويشتن نمی‌دانم برخی براي چه باید این مساله را مورد بحث موردتوجه طرح شده کنند. از یک جانب فكر می‌کنم این بخشی از یک استراتژی ديوانگي‌آمیز است و از سوی دیگر می‌بینم که بوسيله سوگند به هیچ طور معنی ندارد.

پیش از پیشگیری از مشکلات زوجین
این رودی جیولیانی، شهردار سابق نیویورک و از جمهوری‌خواهان توانایی ارتباط اجتماعی کودک
و نزدیکان ترامپ از عوام دارايي وجود تا درب اینترنت استفسار کنند " بیماری هیلاری کلینتون" تا ببینند که وضعیت جسمی او واقعاً مناسب نیست.

 

 

کلینتون برای اثبات سلامتی‌اش در خیارشور باز کرد!+عکس

[ad_2]

کلینتون برای اثبات سلامتی‌اش در خیارشور باز کرد!+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

*