کنترل پرخوری با صرف رطب داخل افطار

[ad_1]

گزارش ها قضايا > وقايع احاديث معجم عافيت بهروزي > تغذیه > کنترل پرخوری با استفاده ميوه نخل باب افطار
کارشناس تغذیه مرکز آموزشی درمانی راهبر خمینی(ره) اهواز گفتار: استعمال ميوه نخل داخل قول افطاری خوبي کنترل اشتها و پرخوری سودبخش است و علت طبق باعث عقب نشيني استطاعت مغزی و عضلانی پي از زمان ها صوم امساك داری می شود.

به سمت اعلان روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی راهنما خمینی(ره) اهواز، نگین رمضانی اظهارکرد: استعمال ميوه نخل و کشمش علت طبق باعث کنترل اشتها و جلوگیری از پرخوری به سوي موسم افطار می شود. بنابراین بهتر است صوم امساك داران از رطب و کشمش برای بدو افطاری خويشتن بهره گيري کنند.

وی دنباله عدالت: اضافه صلاح طاعت بخشش لحظه، صرف ميوه نخل مدخل سرپوش ماه مبارک رمضان درون تنظیم قندخون بسیار تاثيرگذار است. بنابراين توصیه می شود تو بشارت افطار ۳ تا ۵ شماره ميوه نخل صرف شود؛ ولي باید از صرف بیش از فراوان زياد ميوه نخل همچون سایر شیرینی ها پرهیز شود.

کارشناس تغذیه مرکز آموزشی درمانی قدوه خمینی(ره) اهواز افزود: این میوه می تواند گلچين برگزيدن خوبی بوسيله سوگند به جای قندهای صنعتی باشد؛ به سوي دلیل اینکه شكر آهسته و به سمت دوره مطالعه يادآوري رفتن باب جسم جسد مختار و ماده ها مخدرها(هروئين و ) مغذی و فیبر بايسته برای كالبد بدنه را تامین می کند، می تواند تغذیه مناسبی درون قرار های ساحري جاذبه و افطار برای بانوان شیرده و دختران و پسران صوم امساك اولی درب ماه رمضان باشد.

رمضانی با بیان اینکه ميوه نخل، داخل بازیابی زور مغزی و عضلانی كس صوم امساك دار بسیار تاثيرگذار است، حرف: ته از زمان سنج روزگار ها صوم امساك داری، کاهش شكر دم خوناب نيكوكاري اصل تاثیر می گذارد و دليل می شود تنها مفرد عاطفه حس فروگذاشت کند بنابراین استفاده ميوه نخل تو بشارت افطار این خاصیت را داراست که كاسه آوند بیست دقیقه طاقت و توانایی را به منظور با فرد صوم امساك دار بازگرداند.

وی درمورد عوام و نکات تغذیه ای ميوه نخل اظهارکرد: از كاملاً عوام ميوه نخل می تحمل بوسيله سوگند به تقویت ایمنی پيكر تو جلو بیماری های عفونی و غیر عفونی و افزایش استواري تنه حكم کرد. رطب میوه ای است که ویتامین های A، B، C و E را به قصد موتلف املاح معدنی حاوي فسفر، کلسیم، پولاد و منیزیم را برای كالبد بدنه تامین می کند.

کارشناس تغذیه مرکز آموزشی درمانی رهبر خمینی(ره) اهواز امتداد عدالت: همچنین رطب برای پیشگیری از افزایش فشارخون و کم خونی تاحدی سودبخش است و با اثرات آنتی اکسیدانی که دارد، اسید شكنبه را نیز خنثی می کند. تنظیم بسته شدن دم خوناب، عافيت التيام پيشرفت مشکلات روده ای، کاهش سراسيمه و عصبانیت و ایجاد آسودگي درون دوره بارداری نیز از دیگر خاصان صرف ميوه نخل است.

رمضانی گفتار: رطب بوسيله سوگند به تنهایی یا با درهم شیر برای ترقي کیفیت خواب نیز اثربخش است. تمام سه راس ميوه نخل یک يكه میوه محسوب می شود و با تدقيق به مقصد براي اینکه روزمره باید ۴ تا ۵ يكه میوه و سبزی استفاده شود، می قابليت رطب را به منظور با آغاز یک مقياس میوه برای افراد بي گزند باب تماشا گرفت. استعمال خرمای تازه از خرمای خشک بهتر و فواید حين بیشتر است.

وی افزود: ميوه نخل می تواند به منظور با كنيه یک میان بشارت مستعد آبستني و سهل وضع مرحله بهره گيري روش گیرد و توصیه می شود افراد انس آيين کنند رطب را به سمت شهرت جایگزینی برای شكر با چای استعمال کنند. این میوه بوسيله سوگند به میزان دربايست دارای پولاد، اسیدفولیک، پروتئین و چربی است که به سوي دلیل کربوهیدراتی که باب نفس دارد، استفاده سه شمار از دم به قصد میزان ۶۰ کیلوکالری، انرژی بايسته برای تن را تامین می کند.

فرستادن اعزام به قصد دوستان

asdf

شهرت اسم فرستنده:
ایمیل فرستنده:
عنوان گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*