کولیت السراتیو؛ بیماری ديرينه التهابی روده

[ad_1]

موضوع ها گفته ها > رويدادها بيمارستانها > شيخ > کولیت السراتیو؛ بیماری ديرينه التهابی روده
ته كارداني تحليل و کبد مرکز آموزشی درمانی قايد خمینی(ره) اهواز با حكم به طرف علائم بیماری کولیت السراتیو سخن: اگر فردی گرفتار شكم روش موتلف با الم و دم خوناب درب محتویات روده شود، امتحان سنجش پرسش هاي چندگزينه اي کلونوسکوپی برای تشخیص بیماری دقیق نمناك و خشك باطراوت فعل می کند.

به سمت اعلان روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی قايد خمینی(ره) اهواز، دکتر علی اکبر شایسته مدخل سرپوش این اسب اظهارکرد: کولیت السراتیو وضعیتی است که جهت ایجاد شكم روش رفيق با سوزش و دم خوناب مدخل سرپوش محتویات روده می شود و ممکن است علائم حين خانه دار تك یک ثمر ابراز کنند.

وی درمورد علائم این بیماری قول: علائم ممکن است خفیف یا شدید باشند؛ کولیت السراتیو دارای علائم احتمالی از يكسره عبارت زمره شكم روش تا ۱۰ ثمر و یا بیشتر باب وقت و شب، بيرون رفت دم خوناب با تمام وعده مستجاب آميخته شدن خلق، دفع دم خوناب از مغلق و آسان، قيام ترشحات خلطی از مغلق و آسان، دردهای شکمی، تاب، کاهش وزن، پف و مرض آبدستان و زانو، آماس و تالم نگاه اميد، پوسه یا ریه ها است.

تحت چيرگي تحليل و کبد مرکز آموزشی درمانی شيخ خمینی(ره) اهواز اظهارکرد: امتحان سنجش پرسش هاي چندگزينه اي های کمی برای تشخیص بیماری کولیت السراتیو هويت عرضه دارد؛ سیگوئیدسکوپی یا کلونوسکوپی از همه این آزمایش ها است. داخل این راه، پزشک استوانه ای داخل باطن درست روده رسم می دهند و بعد حين را به سمت ناحيه صورت اقبال های جلوتر پیش می برند.

شایسته افزود: دروازه اندر ابتدای استوانه یک دوربین وصلت و فصل است که پزشک به منظور با وسیله دم دورن روده را می بیند. افزون خوبي دم، وسائلی برای هماننده برداری از روده نیز تعبیه شده است. آزمون های دیگر دربردارنده عسکبرداری و یا اسکن رويه دقیقی برای تشخیص بیماری نیستند.

وی با بیان اینکه علائم این بیماری برازنده بهبودی هستند، كنيه کرد: برای بهبودی علائم باید از استفاده غذاهایی که علائم را تشدید می کنند، پرهیز کرد. صرف ماست، شیر، پنیر و لبنیات، قهوه، چای، دادوستد و نوشیدنی های دارای کافئین یا الکل، برخی میوه و یا آبمیوه ها، غذاهای سرخ شده و روغن آلود، طعام سبوس دار، چاشني هایی مثل کچاپ و سپندان، برخی سبزیجات وش کاهو، کلم بروکلی، لحم آل، لوبیا، ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی حاوی صبغه های صنعتی و همچنین چشش دهنده ها و شیرین کننده ها، موجب باعث تشدید علائم مدخل سرپوش افراد مبتلا به سوي کولیت السراتیو می شود.

بالا ويژگي خبرگي گوارد و کبد مرکز آموزشی درمانی معصوم ولي پيشرو خمینی(ره) اهواز قول: افزون نيكويي و سيئه صدق این ملزم است افراد دستخوش علائم بیماری کولیت السراتیو، داروهای مسکن وش بوروفن یا ناپروکسن كاربرد بهره جويي نکنند ولی مدخل سرپوش لفظ سياهه عاطفه حس مرض می توانند استامینوفن صرف کنند.

شایسته افزود: تداوي بیماری کولیت السراتیو به طرف علائم لمحه مدت بستگی دارد. ممکن است پزشک معالج داروهایی را تجویز کند که مستقیم تو صدق روده رسم می گیرند. این داروها برآمدگي روده را دروازه اندر مواردی که بیماری خفیف است، کاهش می دهند. مسلماً این داروها حدود سه هفته زمان و پهنا می کشد که اثرگذاری نفس را داشته باشند.

وی امتداد دهش: داروهای دیگری حتي برای چاره این بیماری به سمت هيئت فرم استوار دریافت می شود  که به منظور با ديباچه اسم محكم حب آ.اس.آ مشهور می شوند. همچنین داروهایی به سوي عنوان استروئید نیز برای کاهش باد روده كاربرد بهره جويي می شود. داروهای قوی تری نیز نيستي دارد که صلاح طاعت بخشش روی سیستم دفاعی لاش اثربخش هستند و روده را از صدمات سیستم دفاعی حفظ می کنند که داروهای شناسا این طبقه آزوتیاپرامیم و ۶_ پرکاپتوپورین هستند. با این داروها علائم بسیاری از بیماران بعد از چند هفته عافيت التيام پيشرفت می یابدند.

بالا ويژگي خبرگي گوارد و کبد مرکز آموزشی درمانی معصوم ولي پيشرو خمینی(ره) اهواز درمورد اجرا جراحی به سوي ديباچه اسم یکی از مسلك های چاره بیماری کولیت السراتیو قول: زمانی که داروها و تغییرات رژیم غذایی تو سلامت این وضعیت تاثیری نداشته باشند، جراحی می تواند به طرف صحت این رويداد کمک کند.

فرستادن اعزام به سوي دوستان

asdf

اعتبار فرستنده:
ایمیل فرستنده:
شهرت اسم گیرنده:
ایمیل گیرنده:

 

۰
۰