یک ديباچه اسم پنجمی دستارود ایران از وقت و شب يكم و بعد امتحانات

[ad_1]

به مقصد براي اعلان خبرگزاری تسنیم و به سمت شيريني گزك از روابط عمومی فدراسیون کشتی، هم چشمي هم چشمي كردن‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی گيتي روزگار از امروز (سه‌شنبه) باب شهر ماکون فرانسه اوان و باب پایان مهدی محسنی‌دودمان باب وزن ۵۰ کیلوگرم پنجم شد. محمدرضا گرایی، مهدی ابراهیمی و امیرحسین حسینی نمایندگان اوزان ۶۰، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم کشورمان نیز با شکست برابر حریفان نفس از موسم انتظار‌ها کنار رفتند.

محسنی‌عرق نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم ایران مدخل سرپوش نخستین ناورد ذات مساوي ایلخام باخروموف از ازبکستان با نتیجه ۹ صلاح طاعت بخشش یک شکست خورد، منتها با دل سوزي بوسيله سوگند به زي این کشتی‌گیر دروازه اندر دیدار فینال، وی به سمت جمعيت شكست خورده‌ها روال. محسنی‌نتاج داخل این منزل با شکست ۸ صلاح طاعت بخشش خالي رادون میراندا از آمریکا، راهی دیدار كلاس‌بندی شد و برای کسب جايزه آلياژ مس و قلع به منظور با نبرد صف آرايي ميدان جنگ نوگزاری تسورتسومیا از گرجستان روال. با این آينده او دروازه اندر این کشتی با نتیجه ۷ نيكويي و سيئه صدق ۲ شکست خورد و پنجم شد.

هم چشمي هم چشمي كردن‌های اوزان ۵۵، ۶۶، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جوانان، فردا (چهارشنبه) برگزار می‌شود که میثم دلخانی، محمد الیاسی، مرام علیزاده و امین میرزازاده به مقصد براي عرصه نبرد رقبای ذات می‌طريقه.

انتهای پیام/

[ad_2]