۲۰۰ طرح هفته مدافعه و تك قدوس داخل شهر اسکو برگزار می‌شود

[ad_1]

بوسيله سوگند به اعلاميه خبرگزاری تسنیم از اسکو، سعید رشیدی نيمروز امروز باب گفتار‌وگو با خبرنگاران با اشارت به سمت اینکه هفته تدافع متدين برگه سرافرازي، شرف، ارجمندي و سربلندی روش همیشه درصحنه ایران است، اظهار داشت: تا پیش از كارزار كشت وكار كاسبي تحمیلی و مدافعه و تك سبوح من وشما را مردمان تعهدنامه گلشن و ترکمنچای می‌شناختند وليك دنبال از پدافند اقدس، عوام كره ارض بوسيله سوگند به قوم گرد ایران بينش بهتری پیدا کردند.

وی افزود: آنها من واو را مردمانی مستحکم دارای عزم اقامتگاه‌پرستی و بهادر می‌دانند و پدافند سبوح برای ضمير اول شخص جمع یک امتحان معضل الهی حيات که بشر من وشما مباهي از ساعت بیرون آمدند.

سالار گند ناحیه اسکو، با تأکید نيكويي و سيئه صدق اینکه استعاره پیروزی رزمندگان دروازه اندر كارزار كشت وكار كاسبي تحمیلی، اتصال، همدلی، روحیه جهادی و انقلابی‌گری رهبری داهیانه قرب معصوم ولي پيشرو (ره) حيات که دروازه اندر ژرفنا بود تک‌تک رزمندگان رخنه داشت، تصریح کرد: رزمندگان اسلام با مكاشفه وحي القا از قیام عاشورا، از دشمنان نهراسیدند و دلاوري‌ای جاویدان آفرينش کردند.

وی جمله‌گیر ماندگار شدن ايستادن و نهادینه بي حركت ماندن آرام شدن معجم ایثار و تاييد را از ثمن‌های مهم مدافعه و تك ديندار  آغاز کرد و افزود: خودباوری، پشتگرمي به منظور با جوانان، ازخودگذشتگی، تو حروف ولایت سازش كردن، مدیریت جهادی، كاربرد بهره جويي حداکثری از لااقل و حداكثر امکانات  از اهميت اعتبار‌های مدافعه و تك اقدس است که پیشرفت و امنیت امروز من واو درگرو مدافعه و تك اقدس است.

سرهنگ رشیدی با تأکید نيكوكاري اینکه بهترین شاهراه مواجهه ضديت با تهدیدات دشمنان تو حاضر علاقه و انقياد و ربوبيت آقايي آزادي از فرامین و دستورات مسند بزرگ رهبری و منصرف كردن بصیرت کامل است، قول: باید تباني‌های دشمنان را شهير و به سوي‌نسبت اسباب چيني دشمنان آمادگی داشته باشیم تا غائله‌های امروز را به سمت جوانان خويشتن بشناسانیم.

وی برگزاری همایش رزمندگان مدافعه و تك پاك را مهم پايه‌ترین پروگرام این مدينه باب هفته مدافعه و تك اقدس ديباچه اسم کرد و افزود: مسلماً نباید گرامیداشت تدافع پاك را تنها مگر لاغير باب یک هفته باري شود.

سالار رژيمان ناحیه اسکو، با حكم به سوي اینکه بیش از ۲۰۰ پروگرام هفته پدافند باتقوا داخل مدينه اسکو برگزار می‌شود، متذكر کرد: برگزاری انجمن‌های روشنگری، برگزاری یادواره‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی حرم شهدا مدخل سرپوش شهرهای اسکو، ایلخچی و سهند، دیدار با خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران و برگزاری آزمايش ها ورزشی وساطت ميانجيگري ____________كردن اقشار نامشابه و آشنا بسیج، پایگاه‌های دوام، حوزه‌ها، ادارات، نشريه اعضا‌ها، ازجمله دستور كار‌هایی است که طی هفته پدافند پاك دروازه اندر ميزان جنبه مدينه برگزار می‌شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]