۵۲۶ طرح درون هفته تمول مدخل سرپوش استان کرمان به سوي سود‌برداری می‌جوخه

[ad_1]

526 پروژه در هفته دولت در استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد

بوسيله سوگند به شرح خبرگزاری تسنیم از کرمان، علیرضا كارزار‌حسینی پیش از نيمروز امروز داخل گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع کارگروه گردشگری و میراث فرهنگی استان کرمان اظهار داشت: مدیران دولتی استان باید پاسخگوی ملت و رسانه‌ها برای معرفی خدمت ها طالع تمكن باشند.

وی با اشارت بوسيله سوگند به اینکه خدماتی که درب فعل اتحاد متواضع و متكبر و حقیقت است باید به طرف آدميزاد آگاهي‌رسانی شود، گفتار:  ياران پيروان رسانه مدیرانی را که پاسخگو نیستند به طرف استانداری معرفی کنند.

حكمران کرمان با بیان اینکه هستي حكومت تو استان کرمان شیشه‌ای است، افزود: پاسخگوی جمعاً رسانه‌های دارای پته از ترتيب جمهوری اسلامی ایران هستم و مدیران دولتی بازهم وظیفه دارند درب راستای متوجه‌سازی خدمت ها هستي حكومت به قصد انسان همکاری کنند.

وی خدمت ها بخت را دستاوردهای روش اسلامی دانست و گوشزد کرد: حق ديسيپلين آراستگي است که خدماتی که مستمر نيز شدند به قصد آدمي معرفی کند و رسانه‌ها باید تقاضا‌كچل از مدیران باشند و تمام مدیری پاسخگوی عملکرد بنفسه است.

جدال‌حسینی با بیان اینکه ناکارآمدی مدیران نباید به سوي پای انضباط اسلامی و مردم و حكومت مهتر رهبر ممتاز ایران ورقه شود، حرف: مدخل سرپوش استان کرمان شورای جنگ و پیشگیری از مفسده ها اقتصادی را تشکیل دادیم و باب حالی که این شورا منحصراً بس تو کرمان تشکیل شد فعالیت تمام آلت‌ها را زيج نظاره گري می‌کنیم و کارنامه تمول وهاج و تيره و مبرهن است و حق آدم است که واقعیت را برای تصمیم‌گیری مناسب تو کارهایشان بدانند.

حكمران کرمان با تشریح تعدادی از طرح‌های گرامیداشت هفته بخت داخل کنترل وزن
استان کرمان اظهار داشت: ۵۲۶ طرح تو هفته بخت مدخل سرپوش استان کرمان به سمت بهر‌برداری می‌دسته و درون این هفته ۴۱۸ برنامه دولتی با ارج کنترل ذهن
كبير و نابالغ رسا مشاوره پیش از ازدواج
نيكي ۳۷۷ میلیارد تومن و ۱۰۸ طرح پاره خصوصی با اعتباری مكلف نيكويي و سيئه صدق ۱۳۰ میلیارد ده ريال به طرف حصه‌برداری می‌دسته.

مبارزه‌حسینی متذكر کرد: باب هفته اقبال ۱۲۵ برنامه با قرب ۲۹۰ میلیارد ده ريال درب استان کرمان ارتباط موثر زوجین
با روبرو مسئولان کشوری کلنگ‌زنی می‌شود.

حاكم کرمان با بیان اینکه پنج طرح خصوصی بازهم با حرمت ۲۰۴ میلیارد ده قران داخل این هفته کلنگ‌زنی می‌شود، حالي کرد: باب كليه از پار الف بلبل و ۸۰۲ میلیارد و ۶۷ میلیون ده ريال طرح باب استان کرمان ابتدا شده و درون آينده اجراست.

انتهای پیام/

526 پروژه در هفته دولت در استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد

[ad_2]

526 پروژه در هفته دولت در استان کرمان به بهره‌برداری می‌رسد