القاصی: فضای اداری مناسب برای دادگاه عمومی صفادشت تامین شود

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: برای ارائه خدمات قضایی بهتر به مردم باید در خصوص تامین فضای اداری و ساختمان مناسب دادگاه عمومی بخش صفادشت اقدام شود.

القاصی: فضای اداری مناسب برای دادگاه عمومی صفادشت تامین شود

به گزارش گلستان از ملارد، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران ظهر امروز با حضور در بخش صفادشت شهرستان ملارد، در دادگاه عمومی صفادشت حضور یافت و ضمن گفت‌‎وگو با قضات و کارمندان این حوزه قضایی، از نحوه ارائه خدمات و روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی در شعب بازدید کرد.  رئیس کل دادگستری استان تهران در ادامه طی نشستی با حضور سید رضا سجودی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری تهران و ابوالفضل نیکوکار معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و نوفرستی رئیس دادگاه عمومی بخش صفادشت، عملکرد این حوزه قضایی را مورد بررسی قرار داد. وی با اشاره به عملکرد دادگاه عمومی بخش صفادشت و میزان پرونده‌های وارده به این حوزه بر ضرورت برنامه ریزی برای کاهش پرونده‌های ورودی تاکید کرد.

  القاصی تصریح کرد: کاهش میزان موجودی پرونده‌های قضایی در ماه‌های اخیر بیانگر اهتمام رئیس حوزه و تلاش بیش از پیش همکاران قضایی است و با کاهش ورودی پرونده‌ها و کاسته شدن از انباشت پرونده‌های قدیمی، مشکل اطاله دادرسی در این حوزه رفع خواهد شد. وی پس از گزارش رئیس دادگاه عمومی بخش صفادشت، اظهار کرد: برای ارائه خدمات قضایی بهتر به مردم ضروری است تا در خصوص تامین فضای اداری و ساختمان مناسب دادگاه عمومی بخش صفادشت اقدامات لازم انجام شود. رئیس کل دادگستری استان تهران با حضور در بخش‌های مختلف این حوزه قضایی از قسمت‌های ستادی و اداری، شعب اجرای احکام مدنی و کیفری و همچنین شعب حقوقی و کیفری بازدید کرد و ضمن گفت‌‎وگو با قضات و کارمندان، مسائل، مشکلات و نظرات آن‌ها را از نزدیک استماع کرد.

  القاصی در ادامه برنامه حضور یک روزه خود در بخش صفادشت، به اتفاق اعضای ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تهران، از چند واحد تولیدی بازدید و در ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران در فرهنگسرای صفادشت شرکت کرد. پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید