انتخاب جراحی زیبایی بینی کارشناس قومی

عمل جراحی زیبایی بینی به یک روش پیچیده است و باید همیشه توسط متخصص انجام شود. هنگامی که به دنبال یک جراحی زیبایی بینی های قومی، آن است که به ویژه مهم است به بازدید از یک جراح پلاستیک صورت با تجربه گسترده در انجام این روش. دکتر بابک Azizzadeh، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در لس آنجلس، به شدت به دنبال پس از جراحی زیبایی بینی متخصص نژادی با مقدار زیادی از تجربه انجام مشاغل بینی قومی.جراحی زیبایی بینی چیست قومی؟

جراحی زیبایی بینی جراحی زیبایی بینی های قومی در یک بیمار از هر یک از انواع فرودها قومی، از جمله انجام است، اما نه محدود به:

آفریقایی آمریکایی
آسیا
خاورمیانه ای
اسپانیایی

هدف از جراحی زیبایی بینی های قومی معمولا به بیمار شکل بینی مورد نظر خود را در حالی که حفظ و اندازه هویت فرهنگی است. در گذشته، رینوپلاستی با هدف ساخت بینی تناسب ایده آل نادرست است که به طور کلی این بود که از “کامل” بینی قفقاز. به عنوان تکنیک های جراحی و پیشرفت در این زمینه ادامه به پیشرفت، جراحان پلاستیک صورت در حال تبدیل شدن از منحصر به فرد هر یک از بینی آگاه تر و مراقبت برای حفظ هویت فرهنگی بیماران.

برخی از دلایل رایج ترین بیمار به دنبال جراحی زیبایی بینی قومی به اصلاح موارد زیر است:

سوراخهای بینی نامتقارن
پل بینی مسطح
بینی ای
هامپ بزرگ
نکته افتادگی
سوراخهای بینی گشاد

چرا مشاهده برای جراحی زیبایی بینی دکتر Azizzadeh قومی؟

این مهم است که هر کسی به دنبال یک جراحی زیبایی بینی های قومی درمان دنبال از یک جراح که متخصص در این روش یک مقدار زیادی از تجربه انجام مشاغل بینی در بیماران از این مسئله قومیت خاص و. دکتر متخصص جراحی زیبایی بینی Azizzadeh قومی است که برای تکنیک های کم تهاجمی جراحی خود و توانایی های خود را برای ارائه به بیماران با نتایج طبیعی، به دنبال که دست نخورده نگه داشتن ویژگی های فرهنگی شناخته شده است. او وقت خود را به بحث در مورد اهداف بیمار، بررسی ساختار بینی منحصر به فرد خود، و ایجاد یک برنامه درمانی است که به طور کامل به فردی سفارشی طول می کشد. با دکتر Azizzadeh، هیچ دو روش جراحی زیبایی بینی یکسان هستند!

تماس با موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی امروز

اگر شما در مورد گرفتن یک جراحی زیبایی بینی های قومی فکر و می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر