اهمیت انتخاب یک عمل جراحی جراحی زیبایی بینی کارشناس جراح بینی

با بیش از ۱۴ میلیون بیماران به دنبال پلاستیک و لوازم آرایشی و روش جراحی ترمیمی در ایالات متحده در سال ۲۰۱۲، دکتر Azizzadeh، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، می خواهد به چند لحظه که به روشنگری افرادی که به دنبال جراحی بینی لوازم آرایشی و بهداشتی در مورد اهمیت از انتخاب یک عمل جراحی بینی متخصص برای نیازهای منحصر به فرد خود را.


حقایق
 

آیا می دانید که نزدیک به ۲۰ درصد از تمام بیمارانی که تحت جراحی زیبایی بینی

به دنبال یک روش تجدید نظر در چند سال اول بینی اولیه خود را؟ این آمار واقعی برای صدها نفر از جراحان پلاستیک در سراسر کشور است، هر چند که توسط یک جراح متخصص پلاستیک صورت مانند دکتر Azizzadeh انجام، تعداد می تواند تا حد زیادی کاهش یافته است، در نهایت به معنی رضایت بیمار تا حد زیادی بهبود سطح.

از آنجا که یکی از ویژگی های صورت بینی بسیار ظریف و در عین حال برجسته و مهم است، آن را بسیار مهم به دنبال یک متخصص جراحی زیبایی بینی برای اطمینان به اهداف خود در اطراف ملاقات اولین بار. یکی از بهترین راه برای اطمینان از به دنبال بینی طبیعی است به بررسی اعتبار پزشکان، مطمئن شوید که آنها در مدارس بالا پزشکی آموزش داده شدند. بررسی قبل و بعد از عکس ها می توانند به شما بینش بزرگ را به آنچه که آنها قادر به دستیابی به ما بدهد، و یا نه شما احساس استعدادهای خود هستند یک بازی خوب برای آرمان بینی نهایی خود را. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز، دکتر Azizzadeh، تلاش برای تولید نتایج مطلوب برای بیماران از طریق ایجاد بهبود تقارن صورت که مجسمه سازی بینی.

چیدن جراح مناسب برای یک جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یک نوع منحصر به فرد از عمل جراحی پلاستیک با توجه به اهمیت زیبایی بینی، چالش های فنی که یک جراح است در طول عمل جراحی و همچنین عملکرد پیچیده ای از ارگان روبرو هستند. به دلیل اهمیت از قابلیت های بینی، توصیه می شود که یک جراح پلاستیک صورت با تجربه انجام جراحی زیبایی بینی خود را. جراح پلاستیک صورت تحت تحصیلات گسترده و آموزشی است که تمرکز انحصاری بر عملکرد و لوازم آرایشی و صورت و روش های ترمیمی. اگر شما مسائل تنفس و یا دیگر مسائل بینی لوازم آرایشی و بهداشتی، دکتر Azizzadeh شما کمک خواهد کرد غلبه بر مشکلات منحصر به فرد خود را

آیا مرلین مونرو یک کار بینی؟

پایگاه اطلاع رسانی گلستان