اهمیت دیدن یک کارشناس جراحی زیبایی بینی

هنگامی که یک بیمار تصمیم می گیرد به انجام جراحی زیبایی بینی، یکی از ملاحظات مهم آنها باید این است که خواهد عمل جراحی خود را انجام دهد. در حالی که آن قابل فهم است که بیماران در مورد هزینه های جراحی زیبایی بینی نگران است، آن است که بیشتر مهم است که آنها را انتخاب کنید جراح پلاستیک صورت را بر اساس تخصص و مدارک تحصیلی خود. دکتر Azizzadeh، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز، یک متخصص برجسته در زمینه جراحی بینی زیبایی و ترمیمی است و به ارائه بیماران با نتایج برتر از روش های جراحی زیبایی بینی خود متعهد است.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

جراحی زیبایی بینی، معمولا به عنوان یک شغل بینی، یک روش جراحی است که در آن اندازه و شکل بینی تغییر می باشد. دلایل متعددی که چرا مردم را انتخاب کنید به انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد. در اغلب موارد، افراد با ظاهر بینی خود را نسبت به بقیه صورت خود ناراضی است. بینی یکی از ویژگی های بسیار برجسته صورت است و می تواند خجالت و خودآگاهی شود اگر از آن است که اندازه یا شکل مورد نظر. جراحی زیبایی بینی جراحی این نگرانی و می تواند بینی درست به زیبایی متعادل تر و هماهنگ.

چه کسی باید جراحی زیبایی بینی انجام؟

از آنجا که بینی چنین ویژگی های صورت ظریف و برجسته است، جراحی زیبایی بینی باید توسط یک متخصص جراحی بینی لوازم آرایشی و بهداشتی که دارای سالها تجربه موفقیت انجام اعمال جراحی زیبایی بینی انجام شده است. جراحی زیبایی بینی نیاز به یک سطح از مهارت و دقت است که به بهترین جراحان پلاستیک صورت در هیئت مدیره گواهی مانند دکتر Azizzadeh یافت می شود. به عنوان یک رهبر مشهور جهان در زمینه جراحی زیبایی بینی زیبایی و ترمیمی دکتر Azizzadeh به دادن بیماران یک نگاه است که کاملا طبیعی و صورت خود را مناسب اختصاص یافته است. دکتر Azizzadeh تضمین می کند که نتایج حاصل از جراحی زیبایی بینی هستند بیش از حد و یا غیر طبیعی نیست. متاسفانه، بیمارانی که به دنبال کردن یک عمل جراحی بینی متخصص خطر بودن با نتایج حاصل از رینوپلاستی اولیه خود راضی نیست را اجرا کنید. در این موارد، دکتر Azizzadeh می توانید بازنگری رینوپلاستی برای اصلاح مشکلات باقی مانده استفاده و کمک به بیمار رسیدن به اهداف خود.

چه کسی است که کاندید مناسبی برای جراحی زیبایی بینی؟

نامزد ایده آل جراحی زیبایی

دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی بینی ویرایشهای