بینی کیت میدلتون آخرین روند در روش جراحی زیبایی بینی است

 کیت میدلتون منجر به یک زندگی مفتون به عنوان دوشس کمبریج و همسر پرنس ویلیام. بسیاری از زنان آرزو دارند در کفش کیت میدلتون بودند، اما زنان در مناطق شهری مانند نیویورک طمع ورزید بیشتر از وضعیت سلطنتی او. گزارش های اخیر حاکی بینی کیت میدلتون داغترین روند در جراحی زیبایی بینی است و بیماران تقاضاهای مصرانه برای رسیدن به مشخصات تصویر کامل کیت. بسیاری از زنان در حال گفتن جراحان پلاستیک خود را که آنها می خواهند بینی دقیقا مانند دوشس که برخی از پزشکان فایل های خاص کیت میدلتون با تصاویر آماده برای نشان دادن بیماران بالقوه است. در انگلستان، بینی کیت میدلتون در حال حاضر روش عمل جراحی زیبایی بسیاری از درخواست با الهام از یک هنرمند مشهور و در حال حاضر به نظر می رسد که روند به ایالات متحده عبور کردند. برای بسیاری از جراحان پلاستیک، محبوبیت بینی کیت میدلتون تعجب هم نداره. به گفته کارشناسان، بینی خود را کامل نزدیک بر اساس تقارن، زاویه، و مقدار نشان دادن سوراخ بینی است.

“>در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی در بورلی هیلز، جراح پلاستیک صورت مشهور جهان دکتر بابک Azizzadeh به ارائه بیماران با نتایج با کیفیت آنها از جراحی زیبایی بینی خود را متعهد شده است.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

جراحی زیبایی بینی جراحی پلاستیک بینی است و می تواند به دلایل زیبایی، دلایل کاربردی، و یا هر دو انجام شده است! در طول این سالها، جراحی زیبایی بینی و لوازم آرایشی و تبدیل به یک روش جراحی پلاستیک بسیار محبوب است. بینی یک بخش بسیار مهم از زیبایی شناسی کلی از صورت است و بسیاری از مردم به طور کلی با نگاه از بینی خود ناراضی. عمل جراحی بینی هیئت مدیره گواهی دو دکتر Azizzadeh قادر به استفاده از جراحی زیبایی بینی در بورلی هیلز با خیال راحت و به طور موثر حوزه های مشکل درست در بینی است که بیمار نامطلوب می یابد. نامزد خوبی برای جراحی زیبایی بینی کسی که می خواهد به بهبود اندازه و شکل بینی خود، و کسی که بینی انجام شده است در حال رشد است. دکتر Azizzadeh انجام مشورت های کامل را با هر بیمار به اطمینان حاصل شود که آنها در اهداف و نتایج روش جراحی زیبایی بینی به توافق برسند.

چه نتایج را می من از جراحی زیبایی بینی انتظار می رود؟

در دست یک جراح ماهر و با تجربه پلاستیک صورت مانند دکتر Azizzadeh، جراحی زیبایی بینی قابل توجهی می تواند