جراحی زیبایی بینی چه می تواند نشانی؟

بینی مرکزی، برجسته ترین ویژگی در صورت است. این به این معنی که اگر یک فرد ناراضی / بینی خود او است، آن خواهد شد بسیار دشوار است. لس آنجلس متخصص جراحی زیبایی بینی بابک Azizzadeh، MD، FACS، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، انجام روش جراحی زیبایی بینی برای اصلاح تعدادی از نگرانی زیبایی، و تکنیک های جراحی زیبایی بینی با حداقل تهاجم خود را به او یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی در لس آنجلس است.

تناسبات صورت

نسبت طلایی، شناخته شده با نماد یونانی فی، نسبت ریاضی فکر این است که به کلیدی برای آنچه که به عنوان یک چهره زیبا درک شده است. زمانی که به زیبایی شناسی، نسبت طلایی، یا نسبت طلایی استفاده می شود، می گوید که عرض صورت باید دو سوم ارتفاع آن و بینی نباید طولانی تر از فاصله بین چشم ها.

“>بینی بلند، بزرگ، و یا کج می توانید پرتاب کردن ظاهر از کل صورت، اما جراحی زیبایی بینی می توانید این اصلاح و کمک به صورت یک بیمار بهتر متناسب با نسبت طلایی.

سوراخهای بینی باریک

بسیاری از بیماران به دنبال یک جراحی زیبایی بینی در لس آنجلس به خاطر آنها توسط سوراخهای بینی گسترده ای خجالت. دکتر Azizzadeh می تواند به اندازه دهانه مجرای بینی را کاهش می دهد، در نتیجه باریک شدن سوراخهای بینی و بهبود اعتماد به نفس.

نوک بینی

نوک بینی یک منطقه مشترک از نگرانی برای بیماران به دنبال یک شغل بینی است. بسیاری معتقدند که نوک بینی است یا بیش از حد به بالا، TOO پیازی، و یا افتادگی. نوک است که روبترقی می توانید یک ظاهر مانند پوزه و نوک افتادگی باعث می سازد بینی به نظر می رسد بیش از حد طولانی. این مشکلات خاص را می توان به راحتی با یک شغل بینی لس آنجلس در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی رفع نمود.

بینی نرم و صاف

برخی از افراد به طور طبیعی برجستگی بر روی پل بینی خود و دیگران توسعه برجستگی و توده در بینی به عنوان یک نتیجه از آسیب بینی. اغلب این ضربه ایستادگی کردن به بیمار و بر او / او اعتماد به نفس. دکتر Azizzadeh می توانید اصلاح کردن غضروف و / یا استخوان باعث ضربه و بهبود ظاهر کلی بینی است.

پل بینی

جراحی زیبایی بینی همچنین می توانید اندازه و شکل پل بینی را تغییر دهید. به عنوان مثال، برخی از بیماران مایل به محدود یک پل بینی