درمان انسداد راه هوایی بینی

 هنگامی که راه های هوایی بینی ما از عملکرد صحیح مانع، آن را جدی می تواند به سلامت و کیفیت زندگی ما تاثیر می گذارد. انسداد راه هوایی بینی بسیاری از مردم تاثیر می گذارد و، بسته به فرد، می تواند موقت یا مزمن. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز، دکتر بابک Azizzadeh زیبایی و ترمیمی متخصص جراحی بینی به ارائه بیماران با درمان آنها را برای انسداد راه هوایی بینی نیاز در حالی که بهبود در نگاه کلی از بینی متعهد است.

چه آیا راه هوایی بینی؟

راه هوایی بینی فضا در بینی ما این است که با هوا پر شده است. این است که توسط غشای مخاطی احاطه شده و همچنین شامل موهای خوب است. هنگامی که ما از طریق بینی تنفس ما، این موهای ریز به عنوان یک فیلتر در برابر آلاینده در هوا عمل می کنند. اگر توانایی ما برای از طریق بینی تنفس ما به علت انسداد راه هوایی بینی به خطر بیافتد، پس ما بیشتر مستعد ابتلا به استنشاق آلاینده هایی که سلامت کلی ما صدمه وارد کند.

“>دکتر Azizzadeh درک می کند که قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا می تواند یک مشکل شایع در یک منطقه بزرگ شهری مانند لس آنجلس، و به درمان انسداد راه هوایی بینی در موسسه جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز متعهد است.

چه عواملی باعث انسداد بینی راه هوایی؟

انسداد راه هوایی بینی را می توان با انواع عوامل ایجاد می شود و هر فرد ممکن است انواع مختلف موانع را تجربه کنند. برخی از افراد از انحراف تیغه بینی، که باعث یک سوراخ بینی به گسترش بیش از دیگر و می تواند به مشکلات جدی تنفسی منجر شود رنج می برند. داخلی و خارجی فروپاشی دریچه بینی به علت تروما و یا دیگر عوامل می تواند باعث مشکلات تنفسی و باعث بینی برای تبدیل شدن به زیبا و خشم. افرادی که مستعد ابتلا به مشکلات سینوس و آلرژی می تواند التهاب و تورم حفره بینی، که منفی می تواند توانایی خود را به نفس کشیدن را تجربه کنند. انواع دیگر از گرفتگی بینی شامل پولیپ بینی (رشد کوچک در دیواره بینی)، بزرگ بافت های بینی، و اجسام خارجی به تسلیم در راه هوایی بینی است.

چگونه می توانم درمان انسداد بینی راه هوایی؟

دکتر Azizzadeh جراح پلاستیک صورت هیئت مدیره گواهی در بورلی هیلز که یک متخصص برجسته در تمام انواع جراحی بینی زیبایی و ترمیمی