دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی جراحی پلاستیک بینی است و شامل اصلاح و یا بازسازی آن را به منظور افزایش قابلیت، زیبایی شناسی، یا هر دو. در زمانی که بیمار تحت جراحی زیبایی بینی در بورلی هیلز، انجام شده توسط جراحان پلاستیک صورت مشهور جهان دکتر بابک Azizzadeh، آنها می توانید مطمئن باشید که آنها در حال دریافت بالاترین کیفیت مراقبت. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، دکتر Azizzadeh به کمک به بیماران در هر مرحله از روش جراحی زیبایی بینی، از جمله فاز بهبودی پس از آن که عمل جراحی کامل است متعهد است.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی پلاستیک در بینی برای مقاصد زیبایی و ترمیمی انجام شده است.

در طول این سالها، جراحی زیبایی بینی تبدیل شده است یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار محبوب برای افرادی که به طور کلی با اندازه و شکل بینی خود ناراضی است. جراحی زیبایی بینی نیز می تواند در افرادی که با نقص مادرزادی بینی و یا کسانی که از صدمات بینی رنج می برد متولد شده بودند، انجام شد. هدف از این جراح پلاستیک صورت باید برای ساخت یک بینی است که متناسب با صورت بیمار، افزایش ظاهر، و کاملا کاربردی است. دکتر Azizzadeh یک متخصص جراحی پلاستیک صورت در بورلی هیلز که دارای سالها تجربه انجام جراحی زیبایی بینی در بیماران مبتلا به انواع گسترده ای از اهداف و نیازهای است.

چه می توانم در جراحی زیبایی بینی بهبود انتظار؟

جراحی زیبایی بینی یک روش منحصر به فرد است که در آن نیاز به یک تعهد طولانی مدت از هر دو جراح و بیمار به منظور دستیابی به نتایج مورد نظر است. این شامل طور منظم چک آپ بعد از عمل به منظور نظارت بر روند شفا. ترین جراحی زیبایی بینی اقدامات سرپایی و زمان بهبودی از عمل جراحی می تواند از یک تا دو هفته محدوده می باشد. بیماران متوجه خواهید شد ورم بینی بعد از عمل جراحی، با این حال، اکثریت از تورم خواهد شد در چند ماه رفته است. برای هفته اول بعد از عمل جراحی، بیمار یک اسپلینت بر روی بینی است که پس از حذف می پوشد. بیماران باید مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن استراحت کافی در طول هفته اول بعد از عمل جراحی. بیشتر بیماران قادر به ادامه فعالیت های عادی پس از دو هفته.

در اولین هفت تا ده روز، بیماران اغلب با دکتر Azizzadeh دیدار خواهد کرد. پس از آن، پیگیری

دوره نقاهت بعد از جراحی زیبایی بینی