روش های مختلف بینی

یک شغل بینی یک شغل بینی است، درست است؟ لازم نیست. در واقع وجود دارد انواع مختلفی از روش های بینی، و آن را مهم برای انتخاب یک جراح که یک متخصص در نوع خاص است که شما نیاز است. بابک Azizzadeh، MD، FACS، یک بورلی هیلز بینی متخصص که تا به حال به آموزش گسترده و تجربه در انجام مراحل مختلف جراحی زیبایی بینی در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی است.

جراحی زیبایی بینی اولیه

جراحی زیبایی بینی اولیه این مدت برای یک شغل بینی در بیماران اولین بار که مایل به بهبود ظاهر بینی خود را انجام شده است. هنگامی که دکتر Azizzadeh انجام رینوپلاستی اولیه، او را در نظر نتیجه مورد نظر زیبایی بیمار و همچنین حفظ و یا اصلاح عملکرد تنفس طول می کشد. بینی مرکزی، برجسته ترین ویژگی های صورت، یک واقعیت است که باعث می خصوص مهم آن را به یک نتیجه طبیعی، به دنبال است. 

ویرایشهای جراحی زیبایی بینی

یک جراحی بازنگری رینوپلاستی است به نظر می رسد یک نسخه. این روش در بیمارانی که جراحی زیبایی بینی در گذشته داشته اند، اما از نتیجه کار ناخشنود هستند انجام می شود. موفقیت انجام یک جراحی بازنگری رینوپلاستی طول می کشد تجربه، به عنوان ملاحظات خاص وجود دارد که انجام عمل جراحی بر روی یک منطقه است که در قبلا عمل شده است. بینی خواهد شد کمی ظریف تر از آن قبل از عمل بود، و ممکن است بافت اسکار وجود دارد به عامل در به عنوان.

جراحی زیبایی بینی های قومی

جراحی زیبایی بینی های قومی یک شغل بینی در یک بیمار غیر قفقازی انجام شده است. هر بیمار آسیایی، آفریقایی آمریکایی، شرق میانه، و یا تبار اسپانیایی زبان باید یک عمل جراحی بینی است که در اجرای مشاغل بینی قومی تجربه، به عنوان ملاحظات خاص برای این موارد وجود دارد پیدا کنید. دکتر Azizzadeh، در تلاش برای جراحی زیبایی بینی نتایج طبیعی، به دنبال ترین، می داند اهمیت حفظ ویژگی های قومی خاص در هنگام اصلاح بینی.

نوجوان جراحی زیبایی بینی

این است که در واقع کاملا رایج برای یک نوجوان به دنبال جراحی زیبایی بینی به بهبود ظاهر بینی. بسیاری از نوجوانان هستند خودآگاه در مورد راه بینی خود را نگاه کنید و خواهید آنها را قبل از ورود به کالج و یا شروع یک حرفه را بهبود بخشد. هنگامی که دکتر Azizzadeh با یک نوجوان در دیدار و / پدر و مادر او برای مشاوره جراحی زیبایی بی