سن مناسب برای دریافت یک شغل بینی چیست؟

بسیاری از مردم از سر باز کردن یک شغل بینی تا اواخر زندگی و پس از آن کاش آنها آن را زودتر انجام داده بود، در حالی که دیگران به تصمیم عجله و آرزو دارند فقط کمی طولانی تر منتظر مانده بودند. که آن را به دانستن اینکه چه چیزی در سن مناسب است برای به دست آوردن یک شغل بینی می آید، هیچ یک پاسخ وجود دارد. دکتر بابک Azizzadeh، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، نشان می دهد که طرز فکر و بلوغ، به جای سن، باید آمادگی فرد برای انجام یک شغل بینی دیکته کند.

نوجوان جراحی زیبایی بینی

آن را برای نوجوانان که ناراضی با ظاهر بینی خود را می خواهید به انجام یک جراحی زیبایی بینی هستند نسبتا شایع است. این می تواند یک تصمیم دشوار برای پدر و مادر و مهم است که پدر و مادر می دانم که آیا کودک خود را می خواهد یک شغل بینی به دلایل حق، و یا اگر هم آنها را تحت فشار. اگر یک نوجوان می خواهد یک شغل بینی برای بهبود تعادل از ویژگی های صورت خود را، در نتیجه بهبود کلی اعتماد به نفس، پس از آن که آنها ممکن است یک نامزد برای این روش است.

این غیر معمول نیست برای نوجوانان به انجام جراحی زیبایی بینی به بهبود تصویر خود و اعتماد به نفس قبل از رفتن به کالج و حرفه ای زندگی است. هنگامی که یک نوجوان به پایان رسید در حال رشد و به اندازه کافی بالغ که مسئولیت رسیدگی به تحت عمل جراحی است، پس از آن ممکن است زمان خوبی برای یک شغل بینی. به طور کلی، یک شغل بینی می تواند زمانی که بینی رسیده است اندازه بزرگسالان، حدود ۱۵ سال سن برای زنان و ۱۶ برای مردان انجام میشود.

بینی در هر سنی

دکتر Azizzadeh انجام روش جراحی زیبایی بینی در بیماران در تمام سنین. افراد سالم بین سنین ۱۵ و ۷۰ به طور کلی نامزدها خوب است. بسیاری از بیماران تمایل یک شغل بینی در ترکیب با روشهای دیگر، مانند برجسته کردن چانه، به تعادل به صورت. این روش مکمل هستند و می تواند با هم کار کنند برای ایجاد هماهنگی صورت و نگاه جوان.

جراحی زیبایی بینی روش

دکتر Azizzadeh یک هیئت مدیره گواهی پلاستیک صورت و جراح ترمیمی و یک گوش هیئت مدیره گواهی است. این گواهینامه دوگانه بدان معنی است که دکتر Azizzadeh یک متخصص در هر دو زیبایی شناسی و عملکرد بینی است.