می توانید جراحی زیبایی بینی شما را نگاه جوان؟

در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، مشهور جراح پلاستیک صورت دکتر Azizzadeh سوالات مکرر در مورد دریافت یا نه جراحی زیبایی بینی، معمولا به عنوان یک شغل بینی شناخته شده است، در واقع می تواند به بیماران نگاه جوان است. بسیاری از بیماران رهیافت دکتر Azizzadeh که مایل جراحی پلاستیک شدید به منظور ایجاد یک ظاهر جوان تر است. با این حال، بسیاری از مردم که حتی یک بهبود جزئی به بینی از طریق جراحی زیبایی بینی در بورلی هیلز درک نمی توانید سال از صورت یک شخص را و آنها را نگاه جوان است.

روند پیری بینی

درست مثل بقیه بدن ما، بینی ما شروع به تغییر و نشان می دهد نشانه هایی از پیری به عنوان ما مسن تر. به عنوان یکی از ویژگی های برجسته صورت، زمانی که بینی به سن شروع می شود آن کل زیبایی صورت تاثیر می گذارد. غضروف در بینی ما می توانید سفت و کشیده، باعث بینی ما به ظاهر افتادگی. پوست بینی ما رقیق و کشش دست می دهد. بینی پیری می توانند ظاهر قلاب مانند است که می تواند بیمار برای تبدیل شدن به خجالت داشته باشد. همه این عوامل پیری بینی می تواند به بیمار ظاهر می شود مسن تر از آنچه که واقعا هستند کمک می کند. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز، دکتر Azizzadeh دارای سالها تجربه انجام جراحی زیبایی بینی در بیمارانی که تمایل یک ظاهر جوان و شادابی و طراوت.

تحت جراحی زیبایی بینی

گاهی اوقات، یک روش جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیز مرحله اول و مهم در دستیابی به جوان سازی صورت و زیبایی بیشتر جوان است. در طول یک جراحی زیبایی بینی، جراح بینی لوازم آرایشی و بهداشتی دکتر Azizzadeh می تواند تغییر شکل و تغییر اندازه بینی به منظور بازگرداندن تعادل و هماهنگی به صورت. رینوپلاستی می توانید شلی پوست و غضروف است که باعث افزایش طول بینی به نگاه مسن تر به آدرس. از طریق عمل جراحی، نوک می تواند اصلاح شود به عقب افتادگی ظاهر آن و مشخصات بیمار به دنبال جوان و شاداب دوباره بازسازی شد. در طول مشاوره اولیه، دکتر Azizzadeh توسعه یک طرح درمان فردی است که ایده آل برای هر بیمار است.

روش جراحی زیبایی بینی مکمل

بسته به اهداف کلی بیمار، دکتر Azizzadeh ممکن است دیگر روش های زیبایی است که نتایج حاصل از جراحی زیبایی بینی افزایش نشان می دهد. این سخت است برای تغییر

انتخاب جراحی زیبایی بینی کارشناس قومی