نکاتی برای کاهش تورم بعد از جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی :

 Rhinoplasties یک روش بسیار محبوب انجام شده برای بسیاری از مردم که می خواهید برای بهبود ظاهر بصری بینی خود هستند. بسیاری از زمان، مردم درک نمی کنند که فرآیند بهبود پس از رینوپلاستی می توانید تعداد زیادی از تورم ایجاد خواهد شد و اغلب اوقات بدتر و بدتر قبل از آن را در واقع بهتر می شود. روش خود شامل حداقل درد و در طول بعد از عمل، درد و ناراحتی احساس می هر توان به خوبی با دارو یا راهنمایی خاصی اداره می شود. زمان بهبودی از جراحی زیبایی بینی می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما می شما می توانید اقداماتی که روند آسان تر می کند وجود دارد. در مرکز و جوی پیشرفته جراحی پلاستیک صورت، دکتر Azizzadeh انجام rhinoplasties به طور منظم، به طوری که او استرس است که می تواند روش های جراحی زیبایی بینی همراه درک می کند.

پس از جراحی بینی خود را

پس از یک جراحی زیبایی بینی انجام شده است، مردم می توانند تعدادی از مشکلات است که می تواند به درستی مدیریت را تجربه کنند. از نشانه های معمول می تواند کبودی و تورم است که می تواند مشکل ساز باشد، به ویژه از همه شما می خواهید برای دیدن نتایج این زیبا از روش خود را شامل. زیر چشم، کبودی می تواند رخ دهد و کاملا طبیعی است اما در یک یا دو هفته کاهش دهد. هر شخص را تجربه فرایند درمان کمی متفاوت بار تا دقیق می تواند متفاوت باشد. برخی از افراد حتی می تواند نشان دهد نشانه هایی از بهبود در عرض ۴۸ ساعت.

تورم و پف بعد از یک جراحی زیبایی بینی انتظار می رود زیرا بینی خود را تحت تنظیمات بزرگ است. تورم نیز ممکن است رخ دهد اگر استخوان بینی خود را شکست مورد نیاز در حین عمل جراحی خود را. به طور مشابه به کبودی، اکثریت تورم خواهد چند هفته کاهش بیش از. در هفته های آغازین، تورم علامت قابل توجه ترین فرد می بیند. این مهم است که به یاد داشته باشید که تورم می تواند به ۲ سال گذشته، به عنوان بینی خود را از ویژگی های بسیار ظریف صورت است. علاوه بر این، قبل از عمل خود را، مطمئن شوید که شما یک نامزد برای عمل جراحی بزرگ برای اطمینان از نتایج بلند مدت مثبت هستند.

نکاتی برای کنترل تورم و کبودی

قبل از عمل جراحی بینی خود را، مراحل متعددی شما می توانید برای کاهش اثرات

 

 انتخاب جراحی زیبایی بینی کارشناس قومی

 

 
پایگاه اطلاع رسانی گلستان