همه چیز در مورد جراحی زیبایی بینی قومی

هیچ دو چهره به طور یکسان هستند، و اگر شما در حال جستجوی یک جراحی زیبایی بینی های قومی در لس آنجلس، شما می خواهید مطمئن شوید همه کیفیت های منحصر به فرد خود در نظر گرفته شده قبل از عمل جراحی. در موسسه جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی، جراح پلاستیک صورت مشهور جهان دکتر Azizzadeh مراقبت و تخصص است که به شما نتایج بی نظیر را فراهم می کند.

جراحی زیبایی بینی قومی چیست؟

بر خلاف جراحی زیبایی بینی سنتی،

جراحی زیبایی بینی های قومی با هدف حفظ هویت فرهنگی دست نخورده برای یک بیمار از طریق ایجاد یک روش به طور کامل سفارشی. عمل زیبایی همچنان به توسعه، آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای آشکار است که جراحی پلاستیک خاص سال پیش برای درمان تنها یک نوع از بیمار، به طور خاص کسانی که از تبار قفقازی توسعه داده شد. با این حال، نتایج جوان از جراحی زیبایی بینی، توسط بسیاری از انواع مختلف از مردم مورد نظر است.

rhinoplasties قومی یکی از تخصص های دکتر Azizzadeh است. او انجام روش بر روی انواع فرودها قومی، از جمله:

آسیا
خاورمیانه ای
هندی
آفریقایی آمریکایی

یک متخصص جراحی زیبایی بینی های قومی در لس آنجلس می داند آن را بسیار رایج برای افراد به دنبال چنین روش برای یک یا چند از دلایل زیر باشد، از جمله اما نه محدود به:

بینی ای
پل تخت
کفش ترمز تپه تزئینی بزرگ
سوراخهای بینی نامتقارن
بینی عقابی

بازیابی از جراحی زیبایی بینی از فردی به فرد دیگر متفاوت است، و همچنین، و تا حد زیادی بستگی دارد که چه در طی عمل انجام شد. این مشترک برای افراد به تجربه کبودی، تورم و ناراحتی پس از عمل جراحی خود را برای ماه اول. تورم ممکن است تا دو سال و بیماران تا آخرین بیمار باید در طول این زمان که آنها همچنان به بهبود باقی می ماند.

چه کسی باید یک جراحی زیبایی بینی انجام قومی؟

ساکنان لس آنجلس باید یک متخصص جراحی زیبایی بینی قومی که توجه و جزئیات گرا است به دنبال. مطمئن شوید اهداف خود را برآورده، شما می خواهید برای انتخاب یک جراح که درخواست بیمار را در نظر می گیرد از دقیقه اول از مشاوره تمام راه را از طریق اتمام عمل، و همچنین در طول زمان بهبودی.

دکتر Azizzadeh نزدیک هر بیمار به عنوان یک فرد برای رسیدن به نتیجه است که قومیت یک شخص به جای کاهش پس زمینه و میراث

 

انتخاب جراحی زیبایی بینی کارشناس قومی