ویرایشهای عمل جراحی زیبایی بینی با پوست نازک

بیمارانی که با نتایج حاصل از یک جراحی زیبایی بینی ناراضی اغلب به دنبال یک عمل جراحی بازنگری رینوپلاستی برای اصلاح بینی. از آنجا که جراحی بازنگری رینوپلاستی ارائه ملاحظات منحصر به فرد، به ویژه برای بیماران با پوست نازک بینی، آن را ضروری است که بیماران به دنبال درمان از جراح پلاستیک صورت با آموزش گسترده و تجربه در این روش جراحی بازنگری رینوپلاستی. بابک Azizzadeh، MD، FACS، مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در لس آنجلس، و یک متخصص جراحی بازنگری رینوپلاستی که با بهره گیری از تکنیک های جراحی خاص برای رسیدن به بهترین نتیجه در بیماران با پوست نازک بینی است.

پوست نازک و ویرایشهای جراحی زیبایی بینی

پوست نازک بر روی بینی به طور کلی غضروف و بی نظمی بیش از پوست ضخیم تر زمینه نشان می دهد. این امر به ویژه زمانی که یک بیمار با پوست نازک در حال حاضر تحت یک روش جراحی زیبایی بینی. هنگامی که یک بیمار با پوست نازک بینی در آرزوی یک عمل جراحی زیبایی بینی تجدید نظر، برخی از تکنیک های جراح می تواند استفاده به منظور محدود کردن دید از غضروف اساسی وجود دارد.

دکتر Azizzadeh معمولا در نظر خواهد با استفاده از فاسیا تمپورال و یا perichondrium دنده برای اضافه کردن یک لایه از کوسن بین غضروف و لایه بیرونی پوست نازک است. این بافت نازک به طور کلی به خوبی کار برای اضافه کردن پشتیبانی فقط به اندازه کافی به بینی به استتار غضروف زمینه و ایجاد یک صاف، طبیعی به دنبال نتیجه جراحی زیبایی بینی.

این مهم است که یک بیمار با پوست نازک بینی با تجربه عمل جراحی بینی تجدید نظر برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش ترین را ببینید. دکتر بابک Azizzadeh یک پلاستیک صورت مشهور جهان و جراح ترمیمی که هیئت مدیره در هر دو گواهینامه جراحی پلاستیک صورت و گوش و حلق به او می دهد بینش خاص به فرم و عملکرد بینی است. با هر عمل جراحی زیبایی بینی، او اقدام هایی برای حفظ عملکرد صحیح بینی در حالی که ایجاد نگاه مورد نظر بیمار طول می کشد.

جراحی زیبایی بینی جراحی بازنگری

یک بیمار علاقه مند به یک جراحی بازنگری رینوپلاستی خواهد یک ارزیابی در عمق با دکتر Azizzadeh نیاز به طوری که او می تواند دلایل نتایج خشم تعیین و تصمیم بگیرید اگر شما فرد یک نامزد برای عمل جراحی زیبایی بینی تجدید نظر است. اگر شما کاندید مناسبی برای روش، او با