چگونه ثابت بینی کفش ترمز تپه تزئینی

بسیاری از بیماران به دنبال عمل جراحی زیبایی بینی به منظور رفع قوز بینی است که مختل هماهنگی صورت خود را. بینی از ویژگی های برجسته در صورت و کوچکترین انحراف اغلب می تواند به صدمه چگونه یک فرد احساس می کند در مورد ظاهر خود را. در موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی در بورلی هیلز، دکتر Azizzadeh نتایج طبیعی است که هر دو نقص صحیح و بالا بردن ویژگی های یک بیمار ایجاد می کند. نتیجه یک تصفیه شده، نگاه متعادل که هنوز هم حفظ یکپارچگی هویت فردی بیمار است.

کفش ترمز تپه تزئینی بینی چیست؟

آناتومی بینی کاملا پیچیده است.

بینی متشکل از پوست، استخوان و غضروف، و یک برآمدگی بینی ممکن است که در آن استخوان و غضروف ملاقات در پشت. یک شبه برآمدگی صفت مشترک دیگر بینی است، و آن هنگامی رخ میدهد که نقطه شروع بینی بین دو چشم بسیار عمیق است و به ظاهر یک برآمدگی. کفش ترمز تپه تزئینی توهم نوری در این مورد با توجه به نقطه شروع عمیق مجموعه از بینی است. هنگامی که یک بیمار جراحی زیبایی بینی بخواهد برای رفع شبه برآمدگی، حذف برآمدگی به یک ظاهر غیر طبیعی ایجاد کنید. این مهم است که برای دیدن یک متخصص جراحی زیبایی بینی که می تواند مورد فردی خود را ارزیابی و طراحی یک عمل جراحی است که برای شما مناسب.

جراحی زیبایی بینی به حذف بینی کفش ترمز تپه تزئینی

اگر بیمار دارای یک برآمدگی بینی، استخوان و غضروف درست هر دو باید حذف شوند به کاهش ظاهر از برآمدگی. بسته به بیمار، قوز ممکن است از استخوان یا غضروف تر بیشتر است. در طول جراحی زیبایی بینی های قومی دکتر Azizzadeh است، ممکن است تمایل به حفظ بخشی از برآمدگی برای حفظ بخشی از زیبایی اصلی بیمار وجود دارد.

ویرایشهای جراحی زیبایی بینی برای بینی مداوم کفش ترمز تپه تزئینی

پس از یک جراحی زیبایی بینی های اولیه، یک برآمدگی بینی هنوز هم ممکن است در حال حاضر در بخش غضروفی بینی درست بالای نوک بینی باشد. این منطقه اغلب ناهنجاری pollybeak نامیده می شود. ناهنجاری Pollybeak یک دلیل مشترک بیماران تحت جراحی بازنگری رینوپلاستی است. درمان بدشکلی برای pollybeak است که نسبتا ساده و در عین حال نیاز به یک درک دقیق آناتومی، عملکرد و زیبایی شناسی. در طول مشاوره جراحی بازنگری رینوپلاستی شما، دکتر Azizzadeh خواهد شکلگیری دیجیتال تا نشان دهد چگونه تغییر شکل pollybeak و برآمدگی مداوم بینی خواهد شد زیبا .