چگونگی آماده شدن برای یک شغل بینی

که با توجه به تحت جراحی زیبایی بینی، و یا بینی، بسیاری از عوامل مهم به در نظر گرفتن وجود دارد. با در نظر گرفتن چند گام مهم قبل از عمل جراحی، شما می توانید کمک به حصول اطمینان شما نتیجه مورد نظر خود دست یابد. مدیر موسسه برای جراحی زیبایی بینی و بینی بازسازی، دکتر بابک Azizzadeh، یک عمل جراحی بینی مشهور جهان است و او سهام راهنمایی خود را در این وبلاگ برای آماده شدن برای یک شغل بینی لس آنجلس است.

پیدا کردن یک جراح جراحی زیبایی بینی

یکی از مهم ترین تصمیمات یک فرد می تواند یک بار آنها تصمیم به آنها می خواهند یک شغل بینی در لس آنجلس است انتخاب یک عمل جراحی بینی است. انتخاب جراح مناسب را تعیین خواهد کرد یا نه شما تجربه یک نتیجه موفق. شروع جستجوی خود را برای عمل جراحی بینی به دنبال یک دکتر با یک طولانی، موفق سابقه انجام اعمال جراحی زیبایی بینی جراحی زیبایی بینی که در آموزش های گسترده و تخصصی دریافت کرده است.

بابک Azizzadeh، MD، FACS یک هیئت مدیره گواهی پلاستیک صورت و جراح ترمیمی، آموزش دیده در دانشگاه هاروارد، که همچنین توسط هیئت آمریکایی از سر Otolaryngology- و گردن گواهی است. این باعث می شود به آموزش گسترده دکتر Azizzadeh یکی از رهبران در زمینه جراحی زیبایی بینی و به او می دهد بینش منحصر به فرد هر دو زیبایی و عملکرد بینی است. شناخته شده برای تکنیک های نوآورانه و جراحی، دکتر Azizzadeh شده است در نیویورک تایمز، مجله مردم، و کشف بهداشت، و همچنین نمایش اپرا وینفری برجسته شده است.

“>دکتر Azizzadeh کمک کرده است و چندین مقاله و کتاب های درسی و قطار جراحان در سراسر کشور نوشته شده بر روی تکنیک های پیشرفته است.

بحث در مورد نتیجه جراحی زیبایی بینی

هنگامی که یک لس آنجلس جراح بینی متخصص، مانند دکتر Azizzadeh شما پیدا کرده اند، مهم است که شما در برقراری ارتباط نتیجه مورد نظر خود را با جراح بسیار روشن است. ارتباطات روشن و گفت و گو باز در مورد آنچه شما به امید اجازه خواهد داد که دکتر Azizzadeh به خیاط طرح جراحی به طور خاص به نیازها و خواسته های منحصر به فرد خود را. دریغ نکنید برای هر گونه سوال در طول مشاوره بپرسید و بحث همه از نگرانی های خود را. در عوض، دکتر Azizzadeh خواهد درمان او احساس می کند برای شما و همچنین تکنیک های جراحی او قصد دارد