چیست نکته Bossae؟

هر چند که یک نقش اصلی در زیبایی شناسی صورت ایفا می کند، بینی یک عضو پیچیده است که در خدمت توابع مختلف مربوط به سلامت و تندرستی خود را است. بر این اساس، اگر شما با توجه جراحی زیبایی بینی، شما می خواهید به دنبال کمک از یک متخصص است که به شما یک ارزیابی دقیق از نتیجه عمل، و همچنین به عنوان عوامل خطر بالقوه مربوط به عمل جراحی زیبایی است.

جراحی زیبایی بینی اولیه می تواند بیماران را ترک ناراضی، و به طوری که آنها به دنبال یک سطح بالاتر از مراقبت در موسسه جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی در بورلی هیلز. bossae نوک بینی معمولا زمانی رخ می دهد پشتیبانی ساختاری است که در طول جراحی زیبایی بینی حفظ نشده است. به عنوان یک نتیجه، نوک بینی بیمار ممکن است افسرده و مایوس شدن و یا نامتقارن تبدیل شدن به عنوان برجستگی غضروف برجسته تبدیل شده است. در تجدید نظر مشاوره جراحی زیبایی بینی، دکتر Azizzadeh مورد بحث گزینه های متعدد برای درمان bossae نوک بینی.

چه عواملی باعث نکته Bossae؟

bossae نوک بینی یک نتیجه بسیار شایع از جراحی بینی و روش سپتوپلاستی است. هنگامی که مقادیر بیش از حد از غضروف نوک بیرونی برداشته شود، بقیه از پوست در طول غضروف ضعیف باقی مانده deflates. bossae نوک بینی به نظر می رسد به عنوان لبه غضروف بیرون.

نکته Bossae عوارض جانبی

از آنجا که بینی هوا حمل را به بدن شما، bossae نوک بینی ممکن است باعث مشکلات تنفسی. مشکلات تنفسی می تواند در نتیجه اگر دریچه بینی خارجی فرو می ریزد. زمانی که بیش از برداشتن غضروف نوک بینی وجود دارد، پشتیبانی ساختمانی بینی است که معمولا از دست داده و بیماران ممکن است قادر به از طریق بینی خود تنفس به طور کامل، یا معابر هوایی خود را ممکن است در یک یا هر دو طرف سوراخهای بینی خود را مسدود شده است.

درمان نکته Bossae

دکتر Azizzadeh اشاره به تثبیت بینی bossae نوک عنوان “معکوس جراحی زیبایی بینی”؛ بسیاری از جنبه های اصلی نوک بینی می شود به منظور تمدد اعصاب نوک بینی زیبا و دل انگیز دوباره به راه افتادند. جراحی زیبایی بینی معکوس است اغلب یکی از لذت بخش ترین جنبه از جراحی زیبایی بینی تجدید نظر. بیماران یک، نوک بینی زیبا و دل انگیز زیبا و شاد که آنها قادر به نفس کشیدن دوباره با سهولت.

چگونه به اجتناب از نکته Bossae

این مهم است که یک