۳ سوالات مهم است که بخواهید خود را نوک Bossae جراح

داشتن یک بحث باز و صادقانه با نوک خود را bossae جراح یک بخش حیاتی از مشاوره جراحی بازنگری رینوپلاستی است. bossae نکته معمولا هنگامی رخ میدهد که مقدار بیش از حد غضروف نوک بیرونی در طول رینوپلاستی اولیه حذف خواهند شد. پوست deflates بیش از غضروف ضعیف باقی مانده و لبه غضروف از طریق نوک بینی بیرون.

در موسسه جراحی زیبایی بینی و بازسازی بینی در بورلی هیلز، اولویت دکتر Azizzadeh است آوردن بیماران خود نتایج طبیعی است که مطابق با اهداف خود از زیبایی.

در اینجا سه ​​سوال مهم است که بخواهید زمانی که به دنبال جراحی زیبایی بینی تجدید نظر برای bossae نوک هستند.

۱٫ معکوس جراحی زیبایی بینی چیست؟

هنگامی که یک بیمار است bossae نوک پس از رینوپلاستی اولیه، دکتر Azizzadeh با بهره گیری از جراحی زیبایی بینی تجدید نظر به نو خلق کردن یک زیبا و دل انگیز بینی نوک یکی این است که از بیرون زده غضروف. او اغلب به این روش به عنوان “جراحی زیبایی بینی معکوس چرا که بسیاری از جنبه های اصلی نوک بینی می شود دوباره به راه افتادند خواهد اشاره دارد.

برای جلوگیری از bossae نوک، این مهم است که شما یک متخصص جراحی زیبایی بینی که توجه انتقادی می پردازد به غضروف نوک بینی در هنگام ایجاد روش خود را ببینید. بینی از وجوه بارز صورت، جراحی زیبایی بینی و باید با توجه دقیق به جزئیات نزدیک شدن. جراحی زیبایی بینی معکوس یک فرآیند لذت بخش برای بیماران است زیرا آنها را یک بار دیگر یک بینی متعادل است که در هماهنگی با بقیه چهره خود را.

۲٫ آیا نکته Bossae مشکلات تنفسی می شود؟

از آنجا که دکتر Azizzadeh دو هیئت مدیره گواهی، متخصص جراح bossae نوک است، او دانش گسترده ای از آناتومی بینی. قابلیت، و همچنین زیبایی شناسی، در نظر گرفته شده برای در بیماران خود را برای دریافت بالاترین سطح از مراقبت.

اگر بیمار دارای bossae نوک، مشکلات تنفسی نیز ممکن است رخ اگر شیر بینی خارجی فرو می ریزد. بینی هوا حمل را به بدن شما، و زمانی که بیش از برداشتن غضروف نوک بینی وجود دارد، پشتیبانی ساختمانی بینی ممکن است از دست داد. در نتیجه، یک بیمار ممکن است قادر به به طور کامل یا معابر خود و یا بینی خود را نفس بکشم در یک یا هر دو سوراخ های بینی ممکن است مسدود شود.

۳٫ چگونه شما نکته Bossae ثابت؟

bossae نوک بینی معمولا زمانی رخ می دهد پشتیبانی ساختاری است