۸ مسائل مشترک است که نیاز به جراحی زیبایی بینی ویرایشهای

یکی از بیماران به دلایل بازدید دکتر Azizzadeh زمانی که آنها تمایل عمل جراحی زیبایی بینی تجدید نظر دانش خود را گسترده ای از آناتومی بینی، مهارت های برش، لبه جراحی، تجربه گسترده، حس مشتاق از زیبایی شناسی و زیبایی و همچنین توانایی برای گوش دادن به بیمار است خود اهداف. جراحی زیبایی بینی روش های پیچیده است که نیاز به یک جراح به تمام این ویژگی های خاص به منظور دستیابی به بالاترین شانس را از رسیدن به موفقیت است.

در اینجا هشت مسائل مشترک است که نیاز به عمل جراحی بازنگری رینوپلاستی می باشد.

عدم تقارن بینی

هر فرد با یک سطح از بینی و عدم تقارن صورت به دنیا آمد. علاوه بر این، بسیاری از افراد چند صدمات بزرگ و یا کوچک در دوران کودکی خود که ممکن است در عوج بیشتر از بینی نتیجه را داشته باشد. اگر فرد مداوم یا بدتر شدن عدم تقارن بینی بعد از جراحی زیبایی بینی اولیه، آنها ممکن است نامزدها برای جراحی بازنگری رینوپلاستی.

عدم تقارن یا ناهمواری می توانید در پل و یا نوک بینی رخ می دهد. در پل بینی، استخوان بینی و یا غضروف ها ممکن است آواره شده اند. منطقه نوک ممکن است در عدم تقارن سوراخ بینی ثانویه به نوک حالت غیر طبیعی جنین غضروف شود. هنگامی که غضروف نوک بینی است که حمایت از کاهش می یابد و یا غضروف به طور کلی بیش از حد کاهش می یابد، نیروهای پوست ممکن است سوراخهای بینی تغییر و ایجاد یک نوک تیز با سوراخهای ناهموار. این مهم است که به تجزیه و تحلیل ماهیت دقیق و یک بحث در مورد گزینه پتانسیل ها و محدودیت از عمل جراحی.

بینی پیچ خورده
بیمارانی که به دنبال جراحی زیبایی بینی تجدید نظر برای بینی مداوم کج اغلب مشکلات را با استخوان های بینی خود را ندارند بلکه مشکلات مداوم با غضروف بینی در قسمت وسط بینی، همچنین به عنوان یک طاق بینی میانه اشاره کرد. در طول زمان از جراحی زیبایی بینی تجدید نظر، دکتر Azizzadeh خواهد بازسازی و بازسازی خزانه بینی وسط با استفاده از گرافت پخش و گرافت بخیه تا متقارن بهتر خزانه بینی عمق به نوک بینی و همچنین به عنوان استخوان های بینی.

نکته باریکش
علت اصلی تغییر شکل نوک باریکش حذف بیش از حد از غضروف بینی در منطقه نوک در طی یک فرایند جراحی زیبایی بینی اولیه است. علاوه بر راهنمایی بینی غیرجذاب، بیماران اغلب همچنین توانایی از طریق بینی خود