خدمات‌رسانی ۱۰۰ موکب مردمی به مناسبت ولادت حضرت سیدالکریم(ع)

شهردار منطقه ۲۰ از خدمات‌رسانی ۱۰۰ موکب مردمی به مناسبت ولادت حضرت سیدالکریم برای اولین بار، در ضلع شرقی آستان مقدس خبر داد.

خدمات‌رسانی ۱۰۰ موکب مردمی به مناسبت ولادت حضرت سیدالکریم(ع)

به گزارش گلستان از ری، علی شنگی شهردار منطقه ۲۰ تهران از خدمات‌رسانی ۱۰۰ موکب مردمی به زائران و مجاوران حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد و اظهار کرد: مردم شهرری در همه مناسبت‌ها از جمله مسلمیه، محرم و صفر، اربعین و سایر ایام ملی و مذهبی پذیرای مردم تهران هستند و امسال برای اولین بار تصمیم گرفتند در این ایام مبارک به نام حضرت عبدالعظیم(ع) این رسم زیبا را اجرا کنند. وی گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارائه خدمات ولو پذیرایی با یک چای توسط این موکب‌ها برنامه‌ریزی شده است تا اوقاتی خاطره انگیز را برای زائران رقم بزنند.

  شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به برگزاری جشن بزرگ ولادت حضرت سیدالکریم(ع) در ضلع شرقی آستان مقدس ادامه داد: سخنرانی شهاب مرادی، شعرخوانی صابر خراسانی و سیامک رجاور، مداحی محمد کریمی، مجید بادکوبه و امیر نعیمی همچنین اجرای برنامه توسط خادمان امام رضا(ع) و گروه‌های سرود نجم الثاقب و ری نوا در کنار نورافشانی ازجمله برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.

  شنگی با محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و تاکید بر یاد مظلومیت مردم غزه و گرامیداشت شهدا در این برنامه‌ها ادامه داد: غرفه ویژه مردم سوریه همچنین پاکستانی‌های مقیم شهرری به پاس پذیرایی مردم شهرری از آنها در ایام اربعین از جمله غرفه‌های مهم در ضلع شرقی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) است. وی مسابقات ورزشی، برنامه‌های ویژه کودکان، اهدای گل توسط مردم و خادمان به حرم، خدمات رسانی گروه‌های جهادی را از دیگر برنامه‌های مهم این ایام عنوان کرد.  

دیدگاهتان را بنویسید