برترین جراح مغز و اعصاب آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان در سایت رسمی خود اعلام نمود که این آکادمی چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان پروفسور مجید سمیعی را به عنوان برترین دانشمند و جراح مغز واعصاب جهان و برنده جایزه این آکادمی با عنوان Golden Neuron Award در سال ۲۰۱۴ انتخاب نموده است. ۰

به گزارش گروه علمي،‌ پزشكي باشگاه خبرنگاران، این جایزه طی یک مراسم رسمی در تاریخ ۱۱ اکتبر سالجاری در شهر وین و با حضور مقامات رسمی کشور اتریش و اساتید طراز اول جهان در رشته جراحی مغز واعصاب به پروفسور مجید سمیعی اعطاء شد.

لازم به ذکر است،ماه گذشته نیز طی مراسمی رسمی نشان علمی کشور قزاقستان و استادی افتخاری دانشگاه آستاراخان به پروفسور سمیعی اعطاء گردید و از وی جهت آموزش جراحان مغز و اعصاب این کشور دعوت به عمل آمد.

گفتنی است؛آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان در سایت رسمی خود اعلام نمود که این آکادمی چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان پروفسور مجید سمیعی را به عنوان برترین دانشمند و جراح مغز واعصاب جهان و برنده جایزه این آکادمی با عنوان Golden Neuron Award در سال ۲۰۱۴ انتخاب نموده است.

پروفسور مجید سمیعی پر افتخارترین جراح ایرانی میباشد که دهها جایزه و مدال علمی بین المللی را در زمینه گسترش مرزهای دانش در حیطه علوم مغز واعصاب به دست آورده است.

همچنین در سال ۲۰۱۳ نیز از طرف نشریه معتبر ورلد نوروسرجری به عنوان برترین جراح مغز واعصاب جهان در سال ۲۰۱۳ انتخاب و دهها استاد و جراح تراز اول جهانی در خصوص خدمات شایان توجه وی به رشته جراحی مغز واعصاب در شماره ویژه این نشریه که به مناسبت انتخاب وی به عنوان جراح برتر جهان در سال ۲۰۱۳ انتشار یافت مقالات متعددی را به چاپ رساندند.