هزینه ثبت ازدواج بین المللی

هزینه ثبت ازدواج شما در ترکیه:

 ثبت ازدواج بین المللی و هزینه های آن :

 

یک موسسه خوب و مناسب برای  ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه در شهر استانبول برای  ثبت ازدواج در ترکیه را میتوان موسسه بین المللی گلوبال کادرو نامید

 

هزینه ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه :

هزینه ها شامل , هزینه های رفت و آمد ,هزینه حقوقی و ثبتی ,هزینه تهیه و ترجمه مدارک , آزمایشگاه , واریزی های دولتی , و هزینه های مشاوره و اجرا  ثبت ازدواج در ترکیه میباشد.

 

مدارکی که از شما جهت ازدواج در ترکیه لازم داریم

 

از آنجا که شفافیت یکی از اصول کار موسسه گلوبال کادرو است وظیفه خود میدانیم تمامی موارد را بصورت شفاف در مورد ثبت ازدواج در ترکیه بیان کند از جمله هزینه های لازم برای ثبت ازدواج در ترکیه که البته از پرونده ای به پرونده دیگر متفاوت است چرا که وضعیت شهروندی و نوع پاسپورت شما در تهیه مدارک موثر است. لکن به جز موارد خاص که تخصص موسسه ماست ( مواردی چون متاهل بودن در ایران و نیاز به استعلام سند ثبتی یا ثبت طلاق در ایران و یا گرفتن گواهی تجرد برای افراد داری شرایط خاص و …)  حل و فصل این نوع پرونده هست و راه حل های حقوقی متنوعی برای حل هر نوع مشکل ثبت ازدواج در ترکیه  از کشور ارئه می کنیم. به جز این هزینه های خاص پرونده هایی که شرایطشان عمومی است هزینه کل شان از دو بخش تشکیل میشود که بخش اول هزینه های قانونی است که مشخص می باشد و بخش دوم هزینه مشاوره و هزینه های خاص است که بسته به پرونده تعیین می شود و از همه مهمتر :

گلوبال کادرو قبل از انجام کار از شما هزینه ای دریافت نمیکند . فقط با یک پیش پرداخت جزیی از طریق واریز به حساب بانکی در ایران که در قرارداد رسمی شما توسط شرک ثبت شده  ذکر می شود جهت ثبت ازدواج در ترکیه رسید داده می شود هزینه ازدواج شما بصورت مرحله ای دریافت و در روز عقد تسویه کامل می شود و جزییات آن در قرارداتان ذکر می شود. از اینرو مشکلاتی از قبیل مواردی که بساری از متقاضیان در کار با افراد عادی با آن مواجه میشوند و کارشان به اتمام نمی رسد و هزینه پرداخت شده را نمی توانند پس بگیرند با این موسسه نخواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

*