شرار‌سوزی مدخل سرپوش محفل عروسی داخل یاسوج + عکس

[ad_1]

به قصد خبر خبرگزاری تسنیم از یاسوج بوسيله سوگند به شيريني گزك از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمد رستمی شام دوشنبه تو تشریح چگونگی امدادرسانی پيشامد شعله سوزی گلشن نجاتیان اظهار داشت: این پيشامد بعدازظهر دوشنبه با نار جهنم‌سوزی خيز ماشين پراید و پیکان دراین بوستان به طرف جهاز ۱۲۵ آذر‎نشانی ذمر آوند شرط شد.

وی با بیان اینکه با آگاهي رسانی به قصد وقت، بلافاصله شرار نشانان باب کمتر از پنج دقیقه داخل مسكن اتفاق نزد یافتند و شرار را صامت کردند، افزود: با بود گستردگی شرر و نيستي اتومبيل دیگر درمحل، عملیات ایمن‌سازی نیز با موفقیت انتها شده‌است.

مدیرعامل تشكيلات شرر‌نشانی و خدمت ها ایمنی شهرداری یاسوج حرف: برای لگام این رخداد شعله‌سوزی، چهار نیروی شعله تمغا با یک سيستم مجموعه آپارات كاميون اطفاء حریق  به طرف جا سوق شدند.

رستمی با تقدیر از نیروهای واکنش سریع شرار نشانی بیان کرد: خوشبختانه این سانحه تلفات جانی نداشت و سبب حدوث دردست بررسی است.

وی افزود: با مراقبت به سوي برگزاری آیین عروسی باب حديقه نجاتیان شرکت کنندگان باب این آداب با نگاه شرار به قصد جهاز آذر نشانی ارتباط گرفتند که پرورش‌هایی مبنی نيكوكاري داخله تحصيلات عالي حوزوي کردن خودروها تا درحضور نیروهای دوزخ نشانی ارایه شده که این مهم به منظور با کاهش میزان ماجرا مصيبت نیز کمک کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*