دوزخ كافي وقف شده سوریه به منظور با پایان رسید

[ad_1]

قشون سوریه با منتشر بیانیه ای پایان شرار كافي وقف شده یک هفته ای درب این کشور را عهد اندازه و تاکید کرد که امت های تروریستی تو این موعد بیش از ۳۰۰ وعده عمل به مقصد براي نسخ نار جهنم كافي وقف شده کردند.

به سمت شرح خبرگزاری مهرباني به منظور با شيريني گزك از سانا، گند سوریه با اصدار بیانیه ای پایان شعله كافي وقف شده این کشور که سيني آشتي آمریکا و روسیه از دوشنبه هفته ديرين بدو شد را ذمر آوند شرط کرد.

خوبي بالذات این اعلام دروازه اندر بیانیه جند سوریه عهد اندازه شده است: اخگر كافي وقف شده سوریه که درب يوم دوره ۱۲ سپتامبر تو گاهنما ۷ زمانه به مقصد براي وقفه محلی اوايل شد، اکنون به طرف پایان می گروه بهره. فراغ وجود شرار كافي وقف شده فرصتی را برای پایان کشتار ایجاد کند ولي جماعت های تروریستی به طرف هیچ یک از بندهای سازش دوزخ كافي وقف شده پایبند نبوده اند. زیرا بیش از ۳۰۰ وعده این اخگر كافي وقف شده را تقض کرده اند.

درب دنباله این بیانیه تصریح شده است: جماعت های تروریستی از دوزخ كافي وقف شده برای گردآوردن عناصر و جنگ افزار های نفس به طرف ميل تمديد حملات به قصد نواحي مسکونی و خاتمه عملیات های تروریستی باب پيت، حماه و قنیطره بهره گيري کردند.

تو پایان این بیانیه تاکید شده است: نیروهای سوری كامل يكدست اهتمام خويشتن را برای اجرای شرار كافي وقف شده مصرف کردند و درب هم پايه رد اخگر كافي وقف شده وساطت ميانجيگري ____________كردن امت های تروریستی خویشتن داری کردند منتها برخی عهد احوال نیز مجبور به قصد واکنش رد اجازه دادن شدند.

گفتنی است پیش از این نیز سرتيپ «ولادیمیر ساوچنکو» که مسئول مرکز هماهنگی عملیات روسیه درب سوریه نیز به طرف نمره اندازه می آید، درب سخنانی گفتار: يگانه فقط تو ۲۴ زمان سنج روزگار ماسلف شمارش تير بارش های گلوله بزرگ ای جمعيت های شورشی به منظور با ۵۳ پاس حذف شرر كافي وقف شده رسیده است. از فصل اوايل شرار كافي وقف شده درب سوریه تا کنون نیز این جمعيت ۳۰۲ دفعه این شرار كافي وقف شده را ابطال کرده اند. داخل این موعد ۶۳ غیرنظامی کشته و ۲۵۲ شخص بازهم مجروح شده اند.

[ad_2]