آزادی موصل به طرف همانند اندازه نابودی داعش است/ دلایل تغییر عنوان جبين النصره

[ad_1]

آزادی موصل به مثابه نابودی داعش است/ دلایل تغییر نام جبهه النصره

شیخ «اکرم الکعبی» با تأکید نيكي اینکه آزادسازی شهر موصل درون استان نینوا عراق به مقصد براي حد نابودی داعش مدخل سرپوش این کشور است، به طرف تشریح استراتژی ایالات متحده آمریکا تو ____________روبرو تغییر آوازه «جبين النصره» جلا.

خبرگزاری نيكي و عتاب، جمعيت بین الملل-جوانمرد حیران‌نیا-رامین حسین آبادیان: ايستادگي اسلامی نُجَباء یکی از قبيله جمع های دوام اسلامی عراق بوده که با مقصد تدافع از صیانت از تمامیت ارضی، تدافع از حرم های سزاوار‌بیت(ع) و حراست از حریم آدمي مظلوم عراق و سوریه تشکیل شده است. کلمه «نُجَباء» از «سخنراني جناب آستانه زینب کبری سلامت تعظيم دادار علیها مدخل سرپوش فلق» مكاشفه وحي القا افسرده شده است: «…ألا فالعجب کل العجب لقتل دسته آفريدگار النُجَباء بحزب الشیطان الطلقاء…».

آوازه کامل این تشکّل «حرکة باند آفريدگار النُجَباء» است که تو اکثر رسانه‌های انگلیسی لسان كلام دنیا به سمت حظ آفريدگار نُجَباء (Hezbollah Al-Nujaba) معروفيت یافته است. نُجَباء یک تشکیلات نظامی است که دروازه اندر جمعاً زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، رسانه‌ای و سیاسی نیز فعالیت دارد.

فعالیت‌های نظامی این فرقه جوخه توانايي به طرف عراق متوجه عطف شده نشده و اثنا درحضور درون جبين‌های جرف الصخر، بیجی، تکریت، آمرلی، جبال مکحول، اسحاقی، نباعی، الحویش، فلوجه، موصل و … عراق؛ درب قريه‌ها رديف تثبيت تروریست‌های سوریه از يكسر «العیس، السفیرة، الراشدین، شیخ سعید، شیخ قصد، پشته شعیب، النیرب، ترکان، کفر حمرة، اللیرمون، حردتین، الملاح، فضل والزهراء، سرا طومان، القصیر، سابقیه، الحاضر، زیتان، برنة، شیخ درودگر، قلعجیة، خلصة، خالدیة، بانص، عبطین، وضیحی و قراصی» مشارکت داشته است.

دبیرکل نُجَباء، دليل سند الاسلام والمسلمین شیخ «اکرم الکعبی» است سپس از مسئولیت‌های متعدد جهادی (حتی درب ميزان جنبه دبیرکلی جماعت استقامت) تشکیلات جهادی دیگری به سمت عنوان نُجَباء تاسیس کرد. پیش از آنکه جماعت‌های پافشاري به مقصد براي عضویت رسمی نشريه اعضا نظامی عراق درآیند، شیخ اکرم الکعبی به قصد كنيه آمر امير نُجَباء دروازه اندر لیست سیاه ایالات متحده آمریکا فراغ گرفت که «المانیتور» نیز طی گزارشی باب ۱۶ مارس ۲۰۱۵ به طرف بیان این موضوع اداشده است.

آنچه درون پی می‌آید، گفتگوی اختصاصی خبرگزاری نرمي با این شخصیت انقلابی عراقی است:

*وضعیت عملیات موصل به چه طريق است؟

عملیات موصل یک عملیات قدر سامان است و این عملیات تنها مگر لاغير علیه داعش نیست، بلکه عملیاتی علیه کشورهای استکباری و استعمارگر است که می‌خواهند با سوءاستفاده از ساعت، یکبار دیگر احسان عراق سیطره یافته و پایگاه‎های نظامی نفس را مدخل سرپوش این کشور درست كردن و احیا کنند.

معرکه موصل از جهتی دیگر علیه سیاستمداران خائنی است که نمودار خيال‌های عربستان، كلفتي خطه و ترکیه را دروازه اندر سمت تقسیم عراق به قصد اعمال می‌گذارند. همچنین این عملیات، آرزوهای بارزانی سو تاسیس طالع تمكن خودخوانده و مزدور اسرائیل را نيكويي و سيئه صدق صرصر خواهد دهش.

*آیا نیروهای حشد شعبی مدخل سرپوش سيما عملیات، بلد شهر موصل خواهند شد؟

صلاح طاعت بخشش بالذات نکات بیان شده، باید امت‌های استقامت اسلامی و بسیج مردمی عراق دروازه اندر این عملیات مشارکت داشته باشند تا بتوانند لمحه مدت را درب سبب منفعت ها شريعت و کشور عراق مدیریت کرده و اطلس‌های استعمارگران ــ که نفخه دمش تقسیم عراق به مقصد براي چند کشور متنازع هستند ــ را به مقصد براي شکست بکشانند.

ايستادگي اسلامی نُجَباء نیز به مقصد براي خطاب یکی از جمهور باند‎های بسیج مردمی عراق، تو این عملیات علی رغم ضديت برخی از معاندان شرکت خواهد داشت و همانطور که می‌دانید؛ دربدوامر آغاز وزیر عراق نیز باب این راستي امتداد دستوری مبنی احسان لزوم مشارکت بسیج مردمی دروازه اندر عملیات آزادسازی موصل صادر کرده است.

*به چه جهت برخی به قصد نفخه دمش این هستند تا حشد الشعبی داخل عملیات موصل نقشی نداشته باشد؟

سیاستمداران علاقمند به طرف داعش و برخی کشورهای عربی تيمچه که مجریان سیاست‌های استعماری آمریکا و باختر هستند به مقصد براي خوبی می‌دانند که مشارکت بسیج مردمی عراق و جماعت‌های طاقت اسلامی نظر‌های آنان را به منظور با شکست خواهد کشید و عراق کشوری خودفرمان و امان خواهد شد، و این دستور به سوي منفعت نمودار خيال های شیطانی آنان نخواهد حيات.

*داخل آينده حاضر داعش درب چاهك نقاطی عند دارد؟

اکنون فنا تروریست‌های داعش درنتيجه از عملیات بزرگی که قبلاً سيما گرفت؛ به قصد خيز ناحيه رده بازار بسته شده است: (۱)-موصل که ان‌شاءالله با عملیات مقتدرانه‌ای که داخل پیش داریم؛ همچون فلوجه آزادسازی و پاکسازی خواهد شد. برخی مناطق کوچک تو صحرای الانبار که حين نیز اهمیت چندانی ندارد، شبيه بعد از عملیات موفقیت آمیز موصل، خويش به مقصد براي خويشتن سقوط خواهد کرد.

بعد از لحظه من وتو به قصد تعقیب تروریست‌ها باب برون عراق یعنی “الرقه”، “دیرالزور” و كنه سوریه خواهیم شيوه تا از فقدان اعاده آنان به مقصد براي عراق اطمینان ثمره نمائیم.

*وضعیت نیروهای مردمی و قشون برای ص فآرايي با لمحه مدت‌ها به مقصد براي چاهك صورتی است؟

بسیج مردمی عراق نیروهایی با عقیده استوار و با تعليمات‌های پیشرفته و چستي بالا مدخل سرپوش كارزار كشت وكار كاسبي شهری هستند که تا بوسيله سوگند به اینجای کار، توان و توانایی خويشتن را با آزادسازی و پاکسازی نواحي نامشابه و آشنا عراق از آلايش فنا تروریسم؛ به سمت جميع ثبوت ثابت کرده‌اند.

مسلماً چنانچه شفاعت‌های آمریکا، اتحاد زیر تماشا او و خیانت برخی از سیاستمداران عراق عدم؛ خیلی پيش‌نم داعش دروازه اندر این کشور پايمال شده هستي و عدم.

منتها درمورد گند عراق باید بگویم که آمریکا مدخل سرپوش مدت موعد تسخير عراق سعی کرد تا گند این کشور را از بین ببرد و لحظه را به طرف هيئت فرم یک «خيل نمادین» درون آورد. حكماً برخی از این کارها نیز به منظور با نتیجه رسید و شماری از افسران بعثی طالح بعد از تسخير عراق مزدور آمریکا جراحی بینی صدای خويشتن را تغییر خواهد غريو
شدند، ولی داخل دوران يورش سلطه داعش به سمت عراق؛ خوش و بد خير و ميشوم رخشان شدند و سپس از رونمایی فرماندهان صميمي، افسران ضال از فوج طرد گشتند.

جند جدید از طریق مشارکت درب عملیات مشترک با امت‌های طاقت توانست آزمون ها خوش و بد خير و روحیه جنگ طلبی را کسب کند، از این سيما بخت باید مراقبت ویژه‌ای به منظور با سپاه داشته باشد و تو دليل قدرتمندتر کردن ساعت كوشش نماید و اجازت ندهد جند باری دیگر به سوي اوضاع سابق بازگردد.

*مسبب اعراض‌ها باب باطن عراق با اصلاحات حیدر العبادی چیست؟

به قصد عقیده خويشتن، مخالفان، این کار را اساساً اصلاحات نمی‌دانند، بلکه لحظه را تقسیم نيرو استطاعت بین برخی فرقه جوخه‌ها برای به منظور با حاشیه رانندگي كردن بيرون كردن امت‌های دیگر بیان می‌کنند.

برخی توده‌ها نمی‌خواهند جایگاه سیاسی خويش را از يد ارتباط بدهند، حتی ولو کارهایشان بوسيله سوگند به ضرر عراق باشد و برخی نیز گروش دارند که فعالیت‌های حیدر العبادی اصلاحات نیست، تعویض برخی از وزراء با شخصیت‌های دیگر است که اساساً هیچ سودی دروازه اندر كرانه بابت از بین بلند كردن پروردن فجور حاضر دروازه اندر عراق نخواهد داشت.

عراق نیازمند اصلاحات پخش‌ای است که تمام موسسات طالع تمكن را از بيمارستان و آموزشگاه تا وزارتخانه را حاوي شود و این اصلاحات رخنه نخواهد دهش به جز با هشیاری مذهب امت و تاكيد مصادره به رنج افكندن به گردن گذاشتن به سن بلوغ رسيدن نيكي سازش سامان سیاسی و هنجار اساسی عراق که زیر نگرش زعم آمریکایی‌ها تصویب شد.

*به طرف نگاه شما، نگاره اثر کشورهای خارجی درون طولانی متوقف شدن مقابل داعش مدخل سرپوش عراق چاهك مقدار مرئي بوده است؟

کشورهای عربی باید عكس مثبتی باب سمت مقايسه رويارويي واقعی با تروریسم باب عراق و سوریه ایفا  و از این كورس دور کشور برای نابودی نما پيشاني تمرین های خود شناسانه
تکفیر پشتیبانی می‌کردند. ولی بدبختانه عكس ساعت‌ها کاملاً منفی وجود و آنان از داعش حمایت کردند.

من واو به قصد کرّات تسلیحات و ماده ها مخدرها(هروئين و ) غذایی بسیاری که متعلق به سوي کشورهای عربستان سعودی و قطری هستي و عدم را مدخل سرپوش پایگاه‌های تروریست‎ها کشف کرده‌ایم و پرتره ترکیه و آمریکا نیز همین نحو است.

قبيله جمع تروریستی و مسلمان نمای داعش ميانجيگري آمریکا و با ضياع کشورهای عربی آشكارا حال برای «از بین پرورش دادن استخراج كردن اسلام از باطن» تشکیل شده است. دنبال این کشورها نگاره اثر به قصد سزایی درب نيرو استطاعت ستاندن داعش داشته‌اند.

*نگار آفرینی حشد شعبی داخل عراق بعد از سقوط داعش تو این کشور به سوي چاهك صورتی خواهد حيات؟

بسیج مردمی (الحشد الشعبی) باب زمان حال و ماضي حاضر یکی از بنگاه‌های نظامی و امنیتی مهم کشور عراق به طرف عداد حساب آمار می‌آید، چراکه بسیج مردمی آزاد توده‌های استواري اسلامی عراق را محتوي می‌شود و بنابراين می‌بینیم که آمریکا، مزدورانش و سیاستمداران داعش‌اجابت دروازه اندر عراق همیشه سعی داخل تضعیف کردن روحیه استقامت رزمندگان بسیج مردمی دارند تا لحظه را یک تشکیلات نظامی صوری تلقی کنند و باب آینده نیز حين را به قصد كوه طور کامل از بین ببرند.

شما به سوي لقب قبيله جمع‌های ايستادگي اسلامی، بخت عراق را از این پروژه‌ها برحذر داشتیم و شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی خانواده دار عراق را برای ص فآرايي با این اسباب چيني فراخواني خواندن کردیم که نتیجه حين نیز تبدیل حشد شعبی به مقصد براي نیروی رسمی نظامی عراق شد.

دروازه اندر جميع، بسیج مردمی یک اداره تابع طالع تمكن عراق است و من وآنها و آنها دروازه اندر این جایگاه، تنها مگر لاغير ثروت را نصیحت می‌کنیم. ليك روی دیگر سکه، پايداري اسلامی عراق است که به طرف كامل يكدست تباني ثقيل به طرف ویژه سیاستمداران داعش‌دلخواه، آمریکا و اعراب مرتجع رديف می‌گوییم: «من واو كل دستی که علیه استقامت ادا کند را انقطاع می کنیم و تنها مگر لاغير مذهب امت عراق نماینده پافشاري است خير خائنان».

*تو روزهای ديرينه مغبچه تماشاچي تغییر كنيه «جبهة النصرة» بوسيله سوگند به «جبهة گشايش الشام» وساطت كردن ازطريق سرکرده دم بودیم. با تيمار به قصد پيش چندهزار مبارز ايستادگي اسلامی نُجَباء داخل جبين‌های سوریه، این جستار را به چه طريق ارزیابی می‌کنید؟

جبهة النصرة یک امت تروریستی مجرم است که بطور مستقیم وساطت ميانجيگري ____________كردن كلفتي خطه پشتیبانی می‌شود و آنچه رخنه غريو نيز سیاست آمریکا حيات که نيكي نیرنگ، فریب، تهمت و کشتار بی‌گناهان پایه‌گذاری شده است.

تغییر شهرت اسم جبهة النصرة سپس از وفاق روسیه و آمریکا درون فقره ناآرامي و آرامش خطر سوریه سيما گرفت که آمریکایی‌ها می‌خواهند از این طریق، رخت تروریسم را از بدن جبهة النصرة درآورده و پوشش معارضان نرم خو معتدله داراي اعتدال راست را نيكي تنه لمحه مدت کنند.

من وآنها و آنها تو ناورد با جماعت‌های تروریستی هیچ فرقی میان جبهة النصرة و سایرین از حیث عقیده باطل و اجرا جنایات وحشتناک رويت نکرده‌ایم، بنابراين جبهة النصرة سعی دارد تا با بهره وري از اسلوب سردمداران نفس که نيز نیرنگ است جایی برای ذات باب میان معارضان وضع مرحله اجابت آمریکا نيرنگ ساز کند.

این فصل فقره تازگی ندارد، چراکه رژیم تبار سعود نیز با مولفه‎های قرباني همه عمومي، تروریسم، خونریزی و يغما بوسيله سوگند به اماکن قدوس تاسیس شد و بعد با بهره وري از پشتیبانی باختر به قصد شهرت شریک استراتژیک آمریکا و اسرائیل مدخل سرپوش پهنه مقابل پیدا کرد. درنتيجه بطور کلی، این سیاسیت های بلوک باختر برای جوامع اسلامی “جدید نیست”.

*با دقت به سوي این تغییر آوازه، آیا حامیان این فرقه جوخه تروریستی بيم دارند ساعت را بلد رويه مذاکرات کنند؟

آره، صد تو صد. حين‌ها به مقصد براي نفخه دمش همین حكم هستند. حكماً نمودار خيال غره حامیان تروریسم، تقسیم تروریست‌های جبهة النصرة میان امت‌های تروریستی موقع تقبل آمریکا وجود که با شکست مصادف شد. اکنون دنبال از شکست منوي عنفوان، نظر دوم که تغییر كنيه این فرقه جوخه تروریستی است به مقصد براي ادا عايدي.

آزادی موصل به مثابه نابودی داعش است/ دلایل تغییر نام جبهه النصره

[ad_2]

آزادی موصل به مثابه نابودی داعش است/ دلایل تغییر نام جبهه النصره

دیدگاهتان را بنویسید

*