احراری پهلوان آزمايش ها تنیس‌روی میز نوجوانان مشرق جنوبی شد/ معرفی نفرات اولي مسابقه ها پاورلیفتینگ مشرق جنوبی

[ad_1]

به سمت اعلاميه خبرگزاری تسنیم از بیرجند،به طرف شيريني گزك از روابط عمومی دايره کل مشق و جوانان خرسان جنوبی، آزمون ها قهرمانی نوجوانان استان مشرق جنوبی با روبرو ۲۹ بازیکن از شهرستانهای بیرجند و بهشت  ساغر ریاست جمهوری و به منظور با سبب عید سعید تصدق اعزامی به سوي آزمون ها مخير و طبقه‌بندی نوجوانان کشور (ارومیه) برگزار شد.

تو این دوران از امتحانات پویا احراری از بیرجند گرد این زمانه از امتحانات شد.

مصطفی طاهری از بیرجند به قصد مسند دوم رسید و محسن ظرفيت كاشت(زمين) از ارم و حسین یعقوب‌عرق از بیرجند به منظور با كوه طور مشترک سوم شدند.

مربیگری تیم نعيم باغ را محمد حسین باکمال رئیس هیئت تنیس روی میز مدينه مينو صلاح طاعت بخشش تقبل داشت.

حمیدرضا مثمر سرپرست موسسه کل بازي و جوانان مشرق جنوبی، جعفر علی‌آبادی مسئول امور شهرستانها و هادی رضوی مسئول روابط عمومی تمشيت کل و جمعی از همکاران تمشيت کل بازي و جوانان استان از این آزمون ها بازدید کردند.

منتخبان دروازه اندر رخسار آمادگی به طرف امتحانات مستقل و طبقه‌بندی نوجوانان کشور که از ۷ تا۹  مهر به سوي میزبانی ارومیه برگزار خواهد شد ارسال می‌شوند.

معرفی نفرات اعلي آزمايش ها پاورلیفتینگ مشرق جنوبی

آزمون ها پاورلیفتینگ مشرق جنوبی گرامیداشت شهدای منا با مقابل ۷۵ ورزشکار كسبای و نیمه عملای از شهرستانهای رضوان،بشرویه، بیرجند و آرین شهر تو تالار شهیدین قاسمی بیرجند برگزار شد.

این آزمايش ها مدخل سرپوش تاخت دسته سنی بزرگسالان و جوانان برگزار شد که مرتضی خسروی با وزنه ۸۵۰ کیلو، اشکان خراشادی‌مولود با ۶۵۰ و مجتبی کهنسال با عامل وزنه ۵۲۰ توانستند بوسيله سوگند به ترتیب مقامهای اوايل تا سوم  طبقه سنی بزرگسالان را به منظور با يد ارتباط آورند.

باب وزن ۵۹ کیلو مصطفی سبزواری وزنه ۲۸۵ کیلو را پالاهنگ کرد. حامد براتی مدخل سرپوش دسته ۷۴ کیلو وزنه ۵۴۰ کیلو و حامد هریوندی وزنه ۴۳۵ کیلو را بالای فرق برودت.

درون دسته ۸۳ کیلو مجتبی کهنسال ۵۲۰ کیلو، مهدی خزائی ۴۷۰ کیلو  و مهدی وارسی وزنه ۲۸۵ کیلو را بالای قله بردند.

برگزاری نهار دوم تورنمنت واليبال نوجوانان استان

به منظور با رپرتاژ هیئت كشتي مشرق جنوبی، وقت و شب ديرينه دومین وقت و شب از تورنمنت واليبال نوجوانان استان مشرق جنوبی با شرکت ۵ تیم درون استادیوم شهید منور مدينه رضوان برگزار شد.

این وقت از آزمون ها بوسيله سوگند به میزبانی انجمن فرهنگی ورزشی شاهین نعيم باغ مدخل سرپوش خيز دوره بامداد و دوره با تاخت دیدار برگزار شد.

درون نوبه صبحدم، خاک پاک جنت ۱۰ خوبي ۲ نوین نوفرست بیرجندرا سرما، این نتیجه قطعی نیست و باتوجه بوسيله سوگند به خرده گيري چهره عبوس، کمیته اجرایی امتحانات که محتوي دپارتمان‌های انضباطی و  امتحانات است، رفتار بوسيله سوگند به تعلیق  نتیجه  بازی پیش از درج دروازه اندر تابلوی نتایج امتحانات کردند و عهد اندازه داشته که تا تابان ماندگار شدن ايستادن سوال جريان و اصدار رأی نهایی از سوی رکن قضایی هیئت استان، این تصمیم به سوي تاب خويشتن باقی و جاری است.

تو دفعه دوره، شاهین مينو و سرخپوشان بیرجند با نتیجه مساوی یک نيكوكاري یک رضایت دادند.

انتهای پیام/

[ad_2]