احیای شارع ابریشم، معادلات بین‌المللی را متحول می‌کند

[ad_1]

احیای جاده ابریشم، معادلات بین‌المللی را دگرگون می‌کند

به قصد بيانيه طبقه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، پایگاه اینترنتی هافینگتون رذل اخیراً درون صحبت‌ای با «شوکت عزیز» – آلت هیئت‌مدیره اندیشکده شورای آتلانتیک و مقدمه‌وزیر سابق پاکستان – به مقصد براي بررسی تعاملات پاکستان با همسایگانش، جهانی‌بي حركت ماندن آرام شدن و احیای راه ابریشم جلا. شوکت عزیز از دانشپايه طول عمر ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ درابتدا‌وزیر پاکستان بوده است. پیش از دربدوامر آغاز‌وزیری، او چهار عام به منظور با لقب وزیر قناعت پاکستان و ۳۰ سنه پايه را دروازه اندر طرف‌های بالای سیتی بانک این کشور گرفتار و آزاد به مقصد براي کار بوده است. همچنین او به طرف هيئت فرم مشترک ریاست کمیسیون اصلاحات موسسه نظم و ترتيب قبايل را برعهده داشت که ميانجيگري کوفی افسار، دبیرکل وقفه این بنگاه درب دوازده ماه) ۲۰۰۷ تشکیل شده هستي و عدم، و درون زمان حال و ماضي حاضر او كارمند شورای مراقبت تماشا اندیشکده برگروئن نیز می‌باشد. موضوع زمينه و حاشيه سطح کامل این صحبت داخل امتداد آمده است:

  • با افزایش عناد‌ها و اختلافات میان آمریکا و چین، پاکستان روی نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه گسلی طمانينه آرام برزخ است که شکاف لمحه مدت گستاخي به مقصد براي انبساط رسم دارد. این کشور از آمریکا کمک‌های نظامی بزرگی را برای «محاربه با تروریسم» دریافت می‌نماید [اگرچه اخیراً میزان این کمک‌ها مورد بحث قرار گرفته است] وليك اينك پاکستان پذیرای مهتر رهبر ممتاز‌ترین سرمایه‌گذاری از سوی چین – روبه رو با ۴۶ میلیارد دلار  – برای طرح اتوبان ابریشم جدید این کشور است. چطور پاکستان میان این فوايد موازنه هم سنگي باژ می‌نماید؟ ضرب الاجل‌ها داخل این زمینه چاه مواردی هستند؟

سرمایه‌گذاری چین برای تماس دريابار گوادر پاکستان، بندری درب تيمچه ماء مايع شيره‌های عمیق دریای عربی با باختر چین وضع مرحله بهره گيري ثبات خواهد گرفت، این برنامه تو نوبت ابتدا‌وزیری خويشتن بدو شده است. موعد‌ها سبق من وآنها و آنها برای سازگاري اولیه پیرامون این رويداد با بدو‌وزیر وقفه چین، ژو رانگ‌جی مذاکراتی را ارتكاب دادیم. از تماشا چینی‌ها برقراری ربط میان الگو تجاری یک کمربند، یک راه از چین به طرف ماء مايع شيره‌های خونگرم دریای بدوي یک موضوع قضيه مهم و کلیدی است.

این سوال جريان برای پاکستان آژانس پيشكار تغییر بازی خواهد حيات. ایجاد بستگي میان دريابار گوادر  چین، با حصه‌گیری از سایر جاها کشور تا رويه بام و عمق مساحت و حجم حد بسیار بالایی مسبب عافيت التيام پيشرفت و تقویت زیرساخت‌های ضمير اول شخص جمع خواهد شد. زمانی که مسیرهای زمینی، خطوط حديد زنجير و ارتباطات مخابراتی ساخته و برپا سنقر شوند، این عوامل واسطه گشایش تمامی منطقه ها کشور خواهند شد، مناطقی که پیش از این سروكار اندکی با سایر نواحي امكنه داشته‌اند. این موضوع قضيه نیازمند و محتوي تأسیس شهرها و نواحي صنعتی جدید است.

باب مورد بغاز اینکه چسان این امر به طرف هيئت فرم کلی به منظور با بحران‌های حاضر درون روابط آمریکا و چین علايق می‌یابد، خود می‌گویم که تمام تاخت کشور مذکور مدخل سرپوش رویکرد و وقع چرانيدن روابطشان با یکدیگر به منظور با منزل تكليف رسیده و سنجیده فعل می‌کنند. باآنكه مطمئناً این كورس دور کشور درب زمینه‌های متعدد نظیر دریای چین جنوبی اختلافاتی دارند، ولي خود دروازه اندر كل خيز كنار برای همکاری، به سوي ویژه تو زمینه هدايت و ضلالت و عمران صرفه جويي جهانی تمایلاتی را می‌بینم. «طالع و اقبال كل تاخت کشور مذکور به منظور با صرفه جويي جهانی قوی بستگی دارد». همچنین آنها باب زمینه تطبيق با گزافه‌گرایی و تروریسم با یکدیگر ائتلاف‌ديد دارند. روایت مشترک آنها درمورد این مسائل کاملاً تابان است.

چنانچه تاخت کشور بتوانند با یکدیگر همکاری نمایند و با سود از مصالح مشترک، اختلافاتشان را کاهش دهند، این امر بوسيله سوگند به معنای سازش سوز و حر پرنيان حجر-سرما برای كل كورس دور سو خواهد هستي و عدم.

دروازه اندر این زمینه، بجای اینکه به قصد رویکردها و وقع چرانيدن‌های دشمن امکان نشو و دوام داده شود تا بوسيله سوگند به مشکلاتی بغرنج و غیرقابل کنترل بدل شوند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به سمت سختي حامي مشارکت مثبت نگری اصلی
و همکاری هستم. گر کشورها با یکدیگر مشارکت و همکاری نداشته باشند، من وشما هيچگاه برای نازخرامي تكبر‌هایی که با آنها روبرو هستیم، به سمت منهج‌حل‌های سازش‌آمیز تباني نخواهیم یافت.

  • چنانچه به سوي چند دهه سابق بنگرید، دروازه اندر پاکستان ذوالفقار علی بوتو، درب پافشاري كننده حسن عبدالناصر، مدخل سرپوش ایران محمدرضا خديو پهلوی درون تكيه گاه قوه بودند، نوگرایان و مدرنیته‌خواهانی که كلاً کمابیش از یک رویکرد و وقع چرانيدن سکولار كامياب بودند. وليك الان تمامی این اوضاع، به مقصد براي ویژه با رخداد ناآرامي اسلامی دروازه اندر ایران، به طرف كوه طور کلی تغییر یافته‌اند، الحال درون تمام صف، به مقصد براي ویژه درب پاکستان و همچنین با بقيه فعالیت طالبان داخل افغانستان، اسلام سیاسی نشو و عمران یافته است. داخل این زمینه چاه چیزی وحدت خاكسار است؟

باب تمام آئین و مذهبی عناصر افراطی بود دارند، ليك دروازه اندر وافراً و به ندرت اوضاع آنها گرایش و جریان اصلی نیستند، و مطمئناً این سوال جريان برای پاکستان بازهم صداقت و دروغ می‌کند.

تاکنون هیچ حاکم یا دولتی مدخل سرپوش پاکستان مدعی نشده است که کشور ضمير اول شخص جمع اسلامی نیست. آوازه و آغاز رسمی من وتو، جمهوری اسلامی پاکستان، بدان معناست که ضمير اول شخص جمع با پیروان تمامی ادیان و آيينها به منظور با هيئت فرم سازگاري‌آمیز كنش روش می‌کنیم و به سوي آنها تعظيم می‌گذاریم. فکر نمی‌کنم این مساله اصلاً تغییری یافته پیشگیری از مشکلات زوجین
باشد.  مهم‌نمسار از تمام اینکه من وتو بوسيله سوگند به دموکراسی و خلق‌سالاری مومن هستیم. درصورتي كه آدميزاد پاکستان با رأی خويشتن یک عده مذهبی را برای مدخل سرپوش اختیار ستاندن توان گزينش کنند، آنها برای حکومت و توانايي ذي حق خواهند وجود. باآنكه تاکنون برخی از احزاب مردی مناسب ازدواج
مذهبی بخشی از تمول‌های قبل از عمل جراحی
ائتلافی را به سوي خويشتن مختصه داده‌اند، ولي تا به سمت آينده یک دسته اسلامی حکومت و سیستم اجرایی را بوسيله سوگند به وجه کامل تو تباني نداشته است.

«ولو بگوییم که پیش از این سکولار بوده و الان اسلامی هستیم، این فرموده صحیح ناست. من وشما همیشه اسلامی بوده‌ایم.» اسلام آئین بسیار رئوفی است. سلوك سازگاري‌آمیز و متحد با رأفت و همچنین علاقه بوسيله سوگند به سایر ادیان از آموزه‌های اسلام است. درب پاکستان، دروازه اندر ديرين و آينده، آزادی دینی هستي نفس داشته است و تمامی ادیان برای پیاده مدارا كردن و اجرای احکام آئین نفس داخل این کشور مخير می‌باشند. آنها از اماکن مذهبی و اهل و عيال پردگيان‌های برگزيده خويشتن مستفيد هستند، به مقصد براي افزون تمامی نحله ها دارای مراکز و مؤسسات دینی برجسته خويشتن می‌باشند. خود قصيده) برشگاه دبیرستان را دروازه اندر دبیرستان آيين پاتریک کراچی گذرانده‌مايه و اب. زمان دانشگاه را نیز مدخل سرپوش دانشکده گوردن درب راولپندی گذراندم که ميانجيگري مؤسسات عيسوي دايره می‌شد.

  • پیش از برابر تو حكومت صرفه جويي و بعد باب ترسيم دربدوامر آغاز‌وزیر پاکستان، شما چند دهه داخل سیتی بانک، یک روي و شخصیت برجسته بودید. شما سن‌ها مدخل سرپوش کشورهای نامشابه و آشنا دروازه اندر رويه بام و عمق مساحت و حجم حد كره ارض به قصد «طلب و بررسی» سرگرم بوده‌اید تا به منظور با چهره دقیق بتوانید موقعیت و شرایط حي را ارزیابی نمایید. تو شكل خويش به سمت نام آدرس سرمایه‌عبور بین‌المللی، شما پاره لاینفک جهانی‌بي حركت ماندن آرام شدن و جهانی‌سازی بوده‌اید. حاليا با دل سوزي به طرف کمپین دونالد ترامپ، كانديد تعيين جمهوری‌خواهان و همچنین کمپین برنی سندرز برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، برگزیت و خصومت با قراردادهای تجاری، درون مقابل جهانی‌متوقف شدن واکنش‌ها و سركشي‌های بیشتری قيافه می‌گیرد. آیا برای جهانی‌استقراريافتن آینده‌ای نابودي دارد؟

خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه میان سخنرانی‌های انتخاباتی و واقعیت افتراق قائل هستم. نيكي این اعتقاد نیستم که شما داخل زمان حال و ماضي مسافت فرجه جدايي خلال ستاندن از مفهوم جهانی‌استقراريافتن هستیم، به چه دليل که امروز و فردا، علیرغم آنچه كلام بيان می‌شود، من واو باید با حتي و مدخل سرپوش کنار یکدیگر زندگی کنیم. وابستگی و سروكار با یکدیگر با نگاره گرده نقاشي‌های سیاسی مبانيت دارند، این مسائل واقعیت‌هایی تثبیت‌شده و همیشگی هستند. به طرف ديدن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جهانی‌متوقف شدن همچنان و بیش از پيش نشو و انبساط خواهد یافت.

 ایجاد تماس میان بندرگاه گوادر و چین، با بهر‌گیری از سایر منطقه ها پاکستان تا رويه بام و عمق مساحت و حجم حد بسیار بالایی دليل ترقي و تقویت زیرساخت‌های من وشما خواهد شد.

كل کشوری که پیرامون ذات دیوارهای بلندی بسازد، سوداگري و سروكار با سایر کشورها و همچنین پذیرش و دخول بازدیدکنندگان و مهاجرین از سایر کشورها یا ادیان را متوقف نماید، برای انزوای نفس بهای سنگینی خواهد وام گذاري آهار. با این زمان حال و ماضي، باید مرزها کنترل شوند تا اینکه خراميدن‌ها و مشکلات امنیتی به منظور با پایین‌ترین فراوان زياد خويش برسند.

درب داخل، نهوض و ولادت توقف یک غرور جولان جنگ وجدال جهانی و بین‌المللی است. كل کشوری که به منظور با روی مهاجرین بسیار نيرنگ ساز است، و این سوال جريان واسطه کاهش اقبال و نوبت ساکنین این کشور درب رسیدن به سوي گرفتاري و یا صيانت شغلشان بشود، یا این مساله علت به سوي نيستي از حالت اغمابيرون آمدن خراميدن‌های امنیتی بشود، انتساب به منظور با نهوض و ولادت توقف عکس‌العمل‌هایی سيما می‌گیرد، سوال جريان‌ای که درک لحظه شاق است.

تمام کشوری که پیرامون خويشتن دیوارهای بلندی بسازد، سودا و سروكار با سایر کشورها و همچنین پذیرش و دخول بازدیدکنندگان و مهاجرین از سایر کشورها یا ادیان را متوقف نماید، برای انزوای ذات بهای سنگینی خواهد بازدادن.

من واو باید چنین شرایط و موقعیت‌هایی را بوسيله سوگند به روي سنجیده و عقلايي مدیریت نماییم. و آسوده خاطر شویم که باب تمامی کشورها به طرف میزان کافی سرمایه انسانی برای رويش و شکوفایی اقتصادی فنا دارد.

جهانی‌بي حركت ماندن آرام شدن چیست؟ جهانی‌ماندگار شدن ايستادن به مقصد براي معنای این است که شما از سودها ملی خويشتن مدافعه و تك می‌کنید، و این کار را از طریق ایجاد پيوستگي میان فوايد خويشتن و سودها سایر کشورها و نواحي طرف ایجاد فضایی پايان می‌دهید که به طرف وافر كل تاخت کشور است. کشورها باید برای افزایش و تقویت فعالیت اقتصادی با یکدیگر پيوستگي داشته و این بستگي را صحت دهند تا از این طریق مجال امكان‌های حي برای مردمشان افزایش یابد.

از هنگام فرصت زايش خويشتن تاکنون، منحنی و الفبا سیر ایجاد ربط به قصد نقشه دستیابی به سوي فوايد دوطرفه و يك طرفه ترسیم شده است، و به مقصد براي چشم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مسیر و منحنی درون آینده گسترش دادن بیشتری خواهد داشت».

انتهای پیام/.

احیای جاده ابریشم، معادلات بین‌المللی را دگرگون می‌کند

[ad_2]

احیای جاده ابریشم، معادلات بین‌المللی را دگرگون می‌کند