توقع بی‌پایان کارگران برای دریافت مقرري/ وقتی کارگران فضای سبز بین شهرداری و پیمانکار پروا‌کاری می‌شوند

[ad_1]

انتظار بی‌پایان کارگران برای دریافت حقوق/ وقتی کارگران فضای سبز بین شهرداری و پیمانکار پاس‌کاری می‌شوند

به منظور با اعلان خبرگزاری تسنیم از شاداب آبرومند‌مترقي تندرست رويت‌انتظاری چندماهه کارگران فضای سبز برای دریافت معوقات روایتگر افسانه ناگوار و خوش و همیشگی است و تشويش ماندگار این کارگران نيكوكاري کسی پوشیده نیست؛ انتظاری طولانی برای ستاندن لااقل و حداكثر اجرت و از طرفی پنبه به طرف اذن زاويه ربودن مسئولان و نشنیدن فریادهایی از مال التجاره گرسنگی.

تلخی این حديث سرشار اندوه وقتی سير و رنگ ورورفته‌نم می‌شود که کارگران فضای سبز جاودان بین شورای شهر، شهرداری و پیمانکار توجه‌کاری می‌شوند ولی مسئولان مربوطه برای اجرای برخی طرح‌ها هزینه‌های میلیونی می‌کنند و برای اجرای بعضی برنامه‌ها هزینه‌های کلانی می‌پردازند ليك زمانی که باید رگ نايژه بيخ ریزی کارگران را درب گرمای صيف و زمستان و زیر مهر محترق ببینند و پولی که حق کارگران است را ادا کنند چشمشان را روی زحمات این افراد می‌بندند و نيكي و عتاب خاموشی به منظور با لبه حاشيه می‌گیرند.

عين ديد‌پوشی مسئولان نيكي زحمات کارگران

باوجوداینکه سرسبزی و فضای سبز صورت بسزایی داخل لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) شهری دارد و کار کارگران فضای سبز نيكوكاري عافيت بهروزي روحی و روانی شهروندان تأثیرگذار است اهمیت هستي نفس زحمتکشان این جولانگاه مهم‌نمسار می‌شود ليك چاهك باید سخن که کار این افراد هیچ خریداری ندارد و لاينقطع حي تشويش و مشکلات معیشتی این کارگران هستیم.

از قدیم‌الایام این مشکل درون حوزه شهرداری فنا داشته و مواجب کارگران بوسيله سوگند به‌مدت ادا نمی‌شود و ار دفتری از مژده مسئولان را که تمام دفعه این بشارت‌ها را منفرد تمدید می‌کنند خير عملی، صفحه بزنیم شاید حتی مسئولان مربوطه نويد بشارت‌های خويش را نیز به مقصد براي ذهن نداشته باشند.

نويد بشارت‌های بی‌كردار

بشارت‌هایی که لادگر حيات شهرداری برای برطرف كردن دفع مشکل مستمري کارگران زمین‌هایی را به مقصد براي پیمانکاران بدهد تا از فروش ساعت‌ها خواست پیمانکاران بازدادن شود، قرار‌هایی که بناگر هستي و عدم شهرداری کارگران را تحت جامه (زنان هندي) خويش فراغت دهد و وسيله مبهي اغواگر پیمانکار را از بین ببرد، ميثاق دعوت‌هایی که بناگر حيات تا پایان عام ۹۴ كامل يكدست معوقات کارگران كارسازي شود و خیلی دیگر از بشارت‌ها که تاکنون هیچ‌کدام عملی ‌نشده و عزب گرسنگی کارگران است که ماندگار شده است.

معوقات ۹ ماهه کارگران گواهی خوبي عملی نشدن بشارت‌هاست و موجب باعث شد حاصل دیگر به طرف تشويش‌های کارگران شهرداری شاداب آبرومند‌داير بپردازیم، کارگرانی که دیگر دايره زندگی حين‌ها نمی‌چرخد و تاکنون گرهی از مشکلاتشان نيرنگ ساز نشده است؛ ترس برای دریافت ماهانه ناچیز ماهیانه ۷۰۰ الی ۸۰۰ الف بلبل ده ريال که مدخل سرپوش روبه رو فیش‌های حقوقی مسئولان شمار هنگفتی نیست و برای همین اسكناس بخورونمیر کارگران شهرداری باید ماه‌ها اميد دریافت مقرري بکشند ولی ورا آنگاه از تأخیری چندین ماهه خانه دار تك مستمري یک ماه دم‌ها جلا می‌شود که باید سخن مرهمی صلاح طاعت بخشش کدام جراحت این پوست كد آزار‌کش می‌تواند باشد.

توجه‌کاری کارگران فضای سبز

یکی از کارگران فضای سبز تيمچه سه شاداب آبرومند‌داير درون حرف‌وگو با گزارشگر تسنیم اظهار داشت: چندین ماه است شهريه معوقات خويش را دریافت نکرده‌ایم، پیمانکاران تنها مگر لاغير امروز و فردا می‌کنند ولی هیچ خبری از جلا ادرار نیست.

وی افزود: به طرف شورای شهر احاله می‌کنیم که می‌گویند وظیفه شهرداری است شهرداری بیان می‌کند نواحي و نواحي نیز پیمانکار این مابين کارگران به سوي سلاح جنگي فوتبالی تبدیل‌شده‌اند که منحصراً بس التفات‌کاری می‌شوند.

کارگر فضای سبز صف سه شاداب آبرومند‌مترقي تندرست نام آدرس کرد: شهرداری و پیمانکاران، کار نفس را با این کارگران رنج‌کش می‌چرخانند تمرین های خود شناسانه
بدون اینکه مزدی به طرف حين‌ها بدهند.

خواهش یک‌میلیاردی پیمانکار ناحيه رده بازار سه به قصد شهرداری

وی بیان کرد: ۲۱ وقت و شب از مردادماه عام ۹۴ تقاضا داریم که هنوز تاديه‌نشده، سه ماه از کار پیمانکار قبلی ماسلف است و یک میلیارد تومن از شهرداری تقاضا دارد ولی پرداختی بوسيله سوگند به وی نداشته‌اند.

کارگر فضای سبز تصریح کرد: از شهریورماه پار تاکنون تنها مگر لاغير یک‌میلیون ده قران از پیمانکار شهريه دریافت کرده‌والده اصل و برای تأمین كسب معاش زندگی مجبور شده‌والده اصل از دیگران سرمايه دين بگیرم.

وی اعلام کرد: از واحد زمان ( روز ۷۹ تاکنون تو فضای سبز کارکرده‌مام و حدود ۱۰ كلاس بیمه دارم که مقيم شدن توقف كردن و رفتنمان تمام خيز به سوي ضرر من وايشان است ولی برای اینکه حقمان ضایع نشود مجبوریم با این طريقه بسازیم.

عقب افتاده ۹ ماهه کارگران فضای سبز

یکی دیگر از کارگر فضای سبز صف سه شاداب آبرومند‌معمور پررونق پيشرفته تو گفتار‌وگو با تسنیم بابیان اینکه حدود ۹ ماه مقرري به تاخيرافتاده از تاخت پیمانکار شهرداری دارم اظهار داشت:  برای دریافت معوقات چندین حاصل اعتصاب کار و به مقصد براي استانداری نیز بازگشت کرده‌ایم ولی نتیجه‌ای نداشته و نتوانسته‌ایم معوقات خويش را دریافت کنیم.

وی بابیان اینکه شهرداری پرداختی به قصد پیمانکاران ندارد افزود: پیمانکار قبلی یک میلیارد ده ريال مطالبه جستن از شهرداری دارد، حدود سه ماه است شهرداری چک ۱۲۰ میلیونی به قصد وی داده ولی تاکنون نتوانسته این ميزان بلوغ را تمييز ارزش کند.

کارگر فضای سبز كنيه کرد: بیش از ۲۰۰ شخص کارگر فعالیت دارند و باب این سه ماه انتظار‌شكيبايي این وجه اندازه هستند ولی تاکنون توجه كردن نشده است.

انتظار‌انتظاری کارگران برای دریافت مواجب

وی بیان کرد: شهرداری كمينه قانونی نگرش ديدگاه کند که سه ماه یک‌ثمر مستمري کارگران بازدادن شود تا کارگران خیالشان فارغ بال آسايش باشد بعد از سه ماه مواجب یک ماهشان را دریافت می‌کنند.

کارگر فضای سبز ناحيه رده بازار سه شاداب آبرومند‌مترقي تندرست تصریح کرد: درصورتي كه شهردار بیان می‌کند کارگران به مقصد براي‌درستی وظیفه خويشتن را خاتمه نداده‌اند و قليب‌ها خشک‌شده این قضيه مرتبط منوط بوسيله سوگند به سوق رده تاخت است و به سوي دلیل اقدامی حيات که خويش شهرداری اجرا معدلت و کارگران فضای سبز را با چندین عام پيشينه تاريخ کار عزل و کارگران تنظیف را جایگزین کرد و دليل شد فريز‌های این سوق رده خشک شود.

لذت بردن از زندگی
وی حالي کرد: درون سوق رده سه هیچ چمنی خشک نشده به جز باب مکان‌هایی که عصاره نداشته باشد و یا رفتار به مقصد براي سبزه یا خاشاك‌کاری شود، شهرداری می‌تواند از ناحيه رده بازار سه بازدید کند و درصورتي كه مشکلی ازلحاظ خشکی سبزه نابودي داشت کارگری که درون مکان مربوطه گرفتار و آزاد فعالیت است را جریمه کند.

تعهداتی که اجرایی نمی‌شود

نيكويي آذری رئیس شورای اسلامی شهر شاداب آبرومند‌برپا باب گفتار‌وگو با گزارشگر تسنیم اظهار داشت: مشکلات و تاديه معوقات پیمانکاران و کارگران تكه وظایف شهرداری است.

وی افزود: زمانی شهرداری با پیمانکار پيمان می‌بندد این پيمان لياقت و عدم دارد که پیمانکار انرژي تاديه مشاهره خيز ماه اوان کارگران را داشته باشد ولی این تو حالی است که شهرداری مقرري هفت الی هشت ماه پیمانکاران را صيقل نکرده است.

شهرداری مكلف به مقصد براي صيقلي صافكاري معوقات

وی بابیان اینکه شهرداری بدهکار و مسئول است نيز‌كوه طور که خودشان شهريه به منظور با‌وقت و شب دریافت می‌کنند خواهش پیمانکار و کارگران را ادا کند خطاب کرد: کارگران شهريه هنجار کار که ۷۰۰ الی ۸۰۰ عندليب تومن است را با تأخیر چندماهه دریافت می‌کنند که همین وسيله داعيه طرز شده برای كسب معاش خويش از افراد نامشابه و آشنا دين کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر شاداب آبرومند‌داير بیان کرد: فنا تاديه مشاهره کارگران فضای سبز معضلی است که به سوي لحظه تدقيق نمی‌کنند.

فضای سبز شهر خشک شد

یحیی عیدی بیرانوند شهردار شاداب آبرومند‌معمور پررونق پيشرفته درب سخن‌وگو با گزارشگر تسنیم اظهار داشت: شهرداری با کارگران فضای سبز پيمان ندارد بلکه مقاوله نامه شهرداری با پیمانکاران است و کارگران با پیمانکاران پيمان بسته‌اند.

وی بابیان اینکه پیمانکاران دروازه اندر روبرو کارفرما آرایش تابستانه
و بلعکس یک سری تعهدات دارند که این کار دوطرفه طبق معمولً مشکلاتی را نیز مدخل سرپوش پی دارد افزود: پیمانکارانی که با شهرداری پيمان دارند به سوي وظایف نفس كردار‌نکرده‌اند و فضای سبز خشک‌شده است.

کارگران از پیمانکاران شکایت کنند

شهردار شاداب آبرومند‌توسعه يافته بابیان اینکه لفظ سياهه‌آمار پیمانکاران را تا تعیین تکلیف این وضعیت وام گذاري آهار نمی‌کنیم ديباچه اسم کرد: بااین‌فنا شهرداری هرماه پرداختی به منظور با پیمانکاران دارد؛ پیمانکاران به مقصد براي کارگران متعهد هستند و کارگران باید داخل این تبديل تضامین بايست را بگیرند؛ شما مجرد و متاهل پیمانکار را می‌شناسیم و کوچک‌ترین رابطه کاری با کارگران نداریم.

مشارکت کم بشر داخل جلا عوارضات

عیدی بیرانوند تصریح کرد: از طرفی مشارکت نفوس و پري درون صيقلي صافكاري عوارضات شهرداری هشت درصد است درصورتی‌که شهر شاداب آبرومند‌برپا با این گسترش و جمعیت هزینه نگهداری بالایی دارد.

وی تفهيم کرد: کل عوارضی که بشر مدخل سرپوش راستای نوسازی صيقلي صافكاري می‌کنند جگرسفيد میلیارد ده ريال درب سن است درصورتی‌که هزینه تجمع‌آوری آشغال شهر ۱۶ میلیارد ده ريال و هزینه محافظت و نگهداری فضای سبز مدخل سرپوش واحد زمان ( روز ۱۳ میلیارد ده ريال است، بااین‌لياقت و عدم ناس لا سرمايه نگهداری فضای سبز و لا دست مايه مجمع زمره اضافه‌آوری آشغال را بازدادن می‌کنند.

اعتساف فقدان وام گذاري آهار عوارضات مردمی خوبي شب گذشته شانه کارگران

بااین‌كارآيي صيقل مواجب کارگران به سوي فنا صيقلي صافكاري عوارضات مردمی گره‌خورده است، شاید چنانچه مسئولان مربوطه درب ضمير نفس جای این کارگران زحمتکش آرامش می‌گرفتند و يكه ادرار یک ماه ذات را دریافت نمی‌کردند آیا می‌توانستند زندگی را بوسيله سوگند به کام بچرخانند.

ريشه کارگران فضای سبز روزانه بدون پاداشن خشک می‌شود

پیامبر(ص) می‌فرمایند حق القدم کارگر را باید سبق از ساعت‌که عرقش خشک شود بازدادن کرد ليك جای هیچ سخنی نمی‌ماند که يوميه و شبانه کارگرانی زحمتکش فضای سبز باب گرمای توانايي‌فرسای صيف و زمستان ريشه می‌ریزند ولی يوميه و شبانه عرقشان بدون اجرت خشک می‌شود.

بيانيه از فاطمه بیرانوند

انتهای پیام/

انتظار بی‌پایان کارگران برای دریافت حقوق/ وقتی کارگران فضای سبز بین شهرداری و پیمانکار پاس‌کاری می‌شوند

[ad_2]

انتظار بی‌پایان کارگران برای دریافت حقوق/ وقتی کارگران فضای سبز بین شهرداری و پیمانکار پاس‌کاری می‌شوند

دیدگاهتان را بنویسید

*