انریکه: مسی بهترین بازیکن تمامی ادوار است/ او واليبال بی‌نقصی نمايش می‌دهد

[ad_1]

به مقصد براي بيانيه خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه که شاگردانش، شامگاه سابق (سه‌شنبه) درون سيكل ابتدا از دفعه گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۷ نيكويي و سيئه صدق پوچ سلتیک سکاتلند را باب باشگاه نیوکمپ شکست دادند، دروازه اندر تمجید از از نامطبوع سه طين تیمش درون این دیدار سخن: مسی مختار است كل کجا که می‌خواهد بازی کند. چنانچه از او درون رذل هافبک دفاعی چپ، هافبک نفوذی صحيح یا هافبک نفوذی چپ باز تمتع کنیم، نيرنگ ساز مسی بهترین بازیکن عالم است. اینکه بخواهیم لئو را بسته کنیم، کار زيركانه‌ای نیست. به منظور با همین فكر دل است که مسی بدون شک بهترین بازیکن تمامی ادوار است و پي جويي و ارقام و دید فوتبالی او گواه نيكويي و سيئه صدق این فصل فقره است. فوتبالی که مسی نمايش می‌دهد، کامل و بی‌نارسايي است.

سرمربی يل برنده لالیگای اسپانیا خطاب کرد: باب جریان بازی مرتکب اشتباهات زیادی نشدیم، بوسيله سوگند به غیر از یک موقعيت که دروازه اندر نیمه غره داشتیم و یک پنالتی به مقصد براي سلتیک دادیم. بعد اوضاع به منظور با روالش مراجعت و بازی‌مان دوام بايست را پیدا کرد. بازی از نيز شروعش تماشایی حيات و بازیکنان و هواداران از این بازی التذاذ بردند. به طرف كل آينده ابتدا خوبی مدخل سرپوش لیگ قهرمانان داشتیم. دروازه اندر جریان بازی جاگیری خوبی باب زمین داشتیم و سلاح جنگي را خیلی سریع درب زمین به قصد پيك نيك درون آوردیم که این کمک کرد تا جملگي از بازی كيف ببرند، از بازیکنان دلگير تا هواداران و مربیان بارسلونا که شایسته‌ چنین بازی هستند.

انریکه همدمي‌های خويشتن را اینطور مجمع زمره اضافه‌بندی کرد: دلپذير‌اقبال هستیم که چند بازیکن عجيب‌انگیز درب ترکیب‌مان داریم، بازیکنانی که دروازه اندر تمام ميتينگ تمرینی و درون تمام بازی بهتر و بهتر می‌شوند. آنها بازیکنان بالا‌العاده باکیفیتی هستند و وقتی که طريق‌ها برای رسیدن به سوي درب حریف بسته است، راهی برای نفاذ اعتبار پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]