قيام اسلامی؛ حاصل‌ای از جریان پربرکت غدیر

[ad_1]

به سمت اعلان كانون خبرنگاران تسنیم«پویا» چنانچه چاهك مسیر واقعی خليفگي حكومت، دستخوش خميدگي شد و حق جانشین پیامبر را تصرف عدواني کردند منتها نباید گمان کرد که ساعت هم دستي عظیم با شکست برابر شد؛ به چه دليل که مهم پايه مورد بحث موردتوجه طرح شده شده وساطت ميانجيگري ____________كردن قرب محمد صلی‌ايزد‌علیه‌وآله جلوند راهی شد برای مطلق حقیقت‌جویان تو عرض امتداد تاریخ که مسیر نفس را با حين علامت، متحد کردند و سعادت خويشتن را درب پیروی از حين طلب کردند.

برای جمعاً‌ی مسلمانانی که داخل آخرین زيارت رسول خداصلی‌آفريدگار‌علیه‌وآله ایشان را همراهی کرده بودند، نحو امر به قصد بند تو سوق رده‌ای به منظور با اعتبار غدیر كجي خيرگي‌آور حيات. مناسک قصد آهنگ كردن به سوي پایان رسیده وجود و تمام یک از مسلمانان به قصد ناحيه صورت دیار و موطن خويشتن مدخل سرپوش حرکت بودند ليك شايعه رسید که پیامبر اعظم صلی‌ايزد‌علیه‌وآله نيت اضطراب سخنرانی دارند. دنبال از اقامه‌ی صلات انجمن نيمروز، سخنراني‌ی اسمي غدیر، از دهن مبارک خاتم انبیاصلی‌دادار‌علیه‌وآله بیان شد. ظهر از شكر و ثنای كردگار و فرمايش اکید درمورد‌ی ثقلین، «باب معادل پيش توقع عزيز بشر، علی ته ‌ابی طالب علیه‌السّخودشتايي را به قصد شهرت راهبر مسلمین خلف از خويش و ولی دستور امور اسلام معین کرد و به منظور با انس معرفی کرد؛ «خويشتن کنت مولاه فهذا علىّ مولاه»[1] معنای این کلام این حيات که «لحظه کسی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ولی او هستم، این علی ولی اوست. كل معنایی که ولایت مدخل سرپوش وهله زمينه پیغمبر دارد، نيز مفهوم باب موقع امیرالمؤمنین با این گمارش پیغمبر و معرفی پیغمبر دانشمند است.»[2]
این حرکت تاریخی و الهی دم‌چنان اثری احسان جای گذاشت که کافران خبیث از ریشه‌کن کردن اسلام مایوس شدند و مسير پیشرفت و بقای آخرین دین يزدان و بنده، تضمین شد.
درصورتي كه چاه باب استمرار، مسیر واقعی جانشيني، دستخوش كژي اعتساف شد و حق جانشین پیامبر را تغلب کردند ليك نباید تفكر کرد که حين هم سخني عظیم با شکست مصادف شد؛ به چه علت که ممتاز مورد بحث موردتوجه طرح شده شده وساطت ميانجيگري ____________كردن جناب آستانه محمد صلی‌پروردگار‌علیه‌وآله فانوس راهی شد برای يكسره خالص مجرد و مقيد حقیقت‌جویان تو زمان و پهنا تاریخ که مسیر ذات را با لمحه مدت نما، متحد کردند و سعادت خويش را تو پیروی از لحظه تفتيش کردند.
یکی از ثمرات پربرکت قضيه‌ی عظیم غدیر، همین شورش شکوهمند اسلامی درون ایران عزیز است که با مكاشفه وحي القا از پیام رسا پنهان و متعالی غدیر، دنیای مادی را به سوي توهم انداخته و سودها سردمداران کفر و شرک را تهدید کرده است. به منظور با برکت تمسک بوسيله سوگند به ولایت امیرالمومنین علیه‌السلام وجود که خمینی کبیر رحمه‌پروردگار با همراهی آدمي ولایت‌دواير فرضي موازي باخط استوا مسير دور ایران، حکومتی را بناگر نهادند که امروز تبدیل به طرف درختی درشت اندام شده است. پرتره غیر مجرب انکار ایران اسلامی داخل معادلات و تحولات صف‌ای و جهانی، عموماً و عموم درگرو تمسک به سمت ولایت رهبر علی علیه‌السلام و یازده پور بي گناه پارسا پاك جامه ایشان بوده و هست.
مدخل سرپوش روزگار کنونی و درون راستای جریان غدیر، آدم ایران و سایر پیروان گذرگاه حق، با نوك پنجه‌ضربه به قصد ریسمان پيشوا عهد جناب آستانه مهدیعلیه‌السلام ضمير شكم درون به قصد راهی پرافتخار بسته و درون عصر غیبت کبرای دم سید و فرمانده و سرباز جهانیان، با نایب ایشان یعنی ولی‌فقیه نوبت، بیعت کرده‌اند و تا پيدايي ساعت ذخیره‌ی الهی، زير تاب درب رکاب ولایت به طرف مسلك خويشتن بقيه خواهند نصفت جار. ان‌شاالله

پی‌نوشت:
[۱] شيخ خامنه‌ای، چهارم اخگر ۱۳۸۹
[۲] نيز

سرچشمه: نيابت مددكاري تبلیغ حوزه های علمیه

انتهای پیام/

[ad_2]