اغتشاش اسلامی به مقصد براي سیطره باختر و خاورزمين نيكويي و سيئه صدق اجتماع جمعيت بشری پایان جيغ

[ad_1]

انقلاب اسلامی به سیطره غرب و شرق بر جامعه بشری پایان داد

به سوي تفسير خبرگزاری تسنیم از سنندج و بوسيله سوگند به شيريني گزك از پایگاه معرفت‌رسانی صحيفه نماینده ولی فقیه درب کردستان، آیت‌آفريدگار سیدمحمد حسینی‌شاهرودی پیش از نيمروز تو هشتمین پیش‌کنگره قايد شافعی درون کامیاران اظهار کرد: بسیار خرسندیم که برگزاری این پیش‌کنگره با سالروز عطف آزادگان سربلند به طرف میهن و دهه کرامت همزمان شده است.

وی گفتار: گر دلاوري‌ها و ایثارگری‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران فنا امروز این بزرگي، سربلندی و کرامت برای بشر مسلمان ایران میسر نمی‌شد. 

نماینده ولی فقیه تو استان کردستان تصریح کرد: زايش و فوت قايد مجاب(ع) و شيخ شافعی نزدیک به منظور با بازهم بوده و این تاخت سرور درب یک موسم زندگی می‌کردند.

وی قول: آنچه که باید به قصد دم مبالات ویژه داشته باشیم این است که باید شخصیت و سیره علما و سران دین را به طرف‌خوبی بشناسیم و افکار و عقاید آنها را به مقصد براي آدم معرفی کنیم.

آیت‌دادار حسینی‌شاهرودی افزود: همانطوری که نبی مکرم اسلام(ص) فرمودند علما پرتره ویژه‌ای باب دین و حمایت از آموزه‌های دینی داشته‌اند و علمای طايفه رسول‌رب به سوي دلیل حیطه‌ اثرگذاری و نفوذشان از علمای بنی اسرائیل نيز والاتر هستند.

وی اظهار کرد: وقتی که یک داشمند اسلامی از دنیا می‌نهر جگربند شکافی ایجاد می‌شود و این شکاف و جای خالی وی را نمی‌قدرت لبريز کرد.

آیت‌خدا حسینی‌شاهرودی گفتار: دروازه اندر كل زمانی خالق بلند بينه‌هایی نيكوكاري روی زمین دارد و راهنما شافعی تو مجال خویش به طرف كنيه عالمی والاجاه  زمینه سامان تحولات شگفتی درون عالم اسلام شد.

وی سخن: ولو به قصد سابق از اغتشاش برگردیم بوسيله سوگند به این مهم پی میبریم که دنیا تو بین خيز بلوک مشرق و مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور تقسیم شده وجود و این تاخت طیف فکری با نيستي تباين درون روا‌گیری‌های سیاسی خویش مدخل سرپوش مسیر محو آوازه ايزد و تضعیف دین با همدیگر موافق بودند و شوروی کمونیست دین را افیون گروه می‌دانست و بلوک باختر نیز با مبانی سکولاریسم و اومانیست بشر‌محوری را به طرف جای ايزد محوری دروازه اندر دنیا ترویج می‌کرد.

نماینده ولی فقیه تو استان کردستان حالي کرد: راهبر خمینی(ره) با اغتشاش اسلامی به سوي سیطره باختر و مشرق نيكويي و سيئه صدق اجتماع جمعيت بشری پایان نصفت جار و خلف از پیروزی تنش اسلامی ایران كارزار كشت وكار كاسبي بین قاموس مادی و واژگان اسلامی جایگزین كارزار كشت وكار كاسبي خاور و مغرب باخترزمين ناپديدشدن و خاور شد.

وی با استعاره به قصد سیره و شخصیت راهبر شافعی اظهار کرد: راهنما شافعی پدری قریشی و مادری از سيدها هاشمی داشتند و از طفولیت با كتاب الله فرقان كلام الله خاصه گرفت، وی حافظ كتاب الله فرقان كلام الله حيات و دروازه اندر عرض امتداد روزگار با برکت خویش احسان مبنای آیات كتاب الله فرقان كلام الله فتاوایی را به منظور با گيتي روزگار اسلام نمايش کرد.

نماینده ولی فقیه باب استان کردستان سخن: ایشان مدخل سرپوش مسیر تعلیم و يادگيري آموختن به سوي جاهای بسیاری سفر کرد و نزد اساتید نامشابه و آشنا با گرایش‌ها و كيش ها روش ها نامشابه و آشنا به طرف تحصیل سرگرم شد.

وی قول: گر داخل افکار معصوم ولي پيشرو شافعی مدخل سرپوش مبحث‌های نامشابه و آشنا بصورت ویژه تماشا کنیم به منظور با این مهم پی می‌بریم دردها و مشکلاتی باب روزگار ایشان كارآيي داشت که برای رفع کردن لحظه فعاليت می‌کرد و امروز نیز بوسيله سوگند به نوعی دیگر باب عالم اسلام پيدايي و مظهر دارد.

نماینده ولی فقیه مدخل سرپوش استان کردستان تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که تو زمان حال و ماضي حاضر طرف‌گیر كره ارض اسلام است بود حاکمیت‌هایی است که تو کشورهای اسلامی برطبق زورگویی، دیکتاتوری و فنا دقت به مقصد براي انسان و تکیه پیشگیری از مشکلات زوجین
نيكويي و سيئه صدق دشمنان اسلام شکل برزخ است.

وی قول: وقتی حاکمی با اسكناس نظرش مبدل جبران می‌شود و از زورگویان می‌ترسد و بوسيله سوگند به آدم بشخصه تکیه ندارد و بوسيله سوگند به فکر نيكو قبيح تمتع از آدمي است دیگر نمی‌قدرت از وی اميد داشت دروازه اندر مسیر دین و تقوی و عز سازمان اسلامی قدمت و ابد بردارد.

آیت‌ايزد حسینی‌شاهرودی افزود: رهبر شافعی تو مسافت روزگار خویش با برخوردهای غیرمتعارف و غیردینی حکام عباسی رزم کرد و دروازه اندر فنون رزمی و تیراندازی نیز فردی متنفذ وجود و از چشم احكام و فتاوا نیز نظرات مختلفی را مجمع زمره اضافه‌آوری کرده و احسان مبنای كتاب الله فرقان كلام الله دیدگاه‌های خیلی خوبی را نشان دادن کردند و مدخل سرپوش حوزه سیاست و حکومت اسلامی نیز بی‌مبانيت فنا.

وی اظهار کرد: علمای دین نمی‌توانند باب بعد سیاست و حکومت اسلامی بی‌اختلاف باشند و چنانچه دیدگاه‌های معصوم ولي پيشرو شافعی درب مقال حاکمیت اسلامی مناسبت علاقه روش گیرد بدون شک آفاق اسلام قدرتمندتر و عزتمندتر می‌شود و زمان به سمت وقت و شب نيكي جایگاه و منصب رتبه مسلمانان افزوده می‌شود.

وی از میزبانی آدميزاد، علما و روحانیون کامیاران تقدیر خیانت چیست
کرد و خوبي بسط و تعريض پروگرام‌های پيوسته با ترویج احكام شيخ‌‌شافعی و آشنایی هرچه بیشتر توده با سیره و شخصیت ایشان تاکید کرد.

انتهای پیام/

انقلاب اسلامی به سیطره غرب و شرق بر جامعه بشری پایان داد

[ad_2]

انقلاب اسلامی به سیطره غرب و شرق بر جامعه مادرانی که طلاق گرفته‌اند
 میگرن
 بشری پایان داد