اولاند: فرانسه برای مقايسه رويارويي با تروریسم به سوي سرچشمه ها ماخذ بیشتری نیاز دارد

[ad_1]

به منظور با رپرتاژ فرقه جوخه بین الملل خبرگزاری تسنیم بوسيله سوگند به شيريني گزك از رویترز، داخل حالی که از ابتدای ۲۰۱۵ تاکنون بیش از ۲۳۰ آدم نيكوكاري هنر ساخت حملات تروریستی دروازه اندر فرانسه پري از دست داده اند؛ فرانسوا اولاند رئیس همگي این کشور امروز دوشنبه باب سخنانی تاکید کرد: پاریس برای مواجهه ضديت با تروریسم بوسيله سوگند به سرچشمه ها ماخذ بیشتری نیاز دارد.

وی داخل سخنانی تو آيين گرامیداشت قربانیان حملات تروریستی، تصریح کرد: من وايشان باید خاطرجمع شویم که اقدامات اتخاذ شده باثبات خواهد حيات و خود اینجا هستم تا درمورد عموم اقداماتی که برای پیش بینی حملات تروریستی و جلوگیری از حدوث این حملات اتخاذ شده، گپ کنم.

اولاند سخن: این یک رزم باثبات و دنباله دار خواهد هستي و عدم و به قصد سرچشمه ها ماخذ بیشتری نیاز خواهد داشت.

خواهش اولاند برای سرچشمه ها ماخذ مالی بیشتر باب زمینه تطبيق با تروریسم مدخل سرپوش شرایطی است که مكنت فرانسه باید برای کاهش کسری مبلغ، هزینه های خويشتن را کاهش دهد.

درب ژانویه ۲۰۱۵ میلادی، تروریست ها با چپاول به طرف سفينه نشریه شارلی ابدو كمينه ۱۷ شخص را به منظور با ترور رساندند. حملات همخوان باب پاریس طی نوامبر پيش نیز منتج به سوي حتف بیش از ۱۳۰ تن شد. تو ماه جولای امسال نیز یک شوفر با کوبیدن کامیون به طرف جمعیتی که از تشريفات يوم دوره ملی فرانسه تو شهر نیس بازمی گشتند، دست كم ۸۶ آدم را بوسيله سوگند به کام رحلت فرستاد.

از هنگام فرصت حملات پاریس تاکنون، فرانسه تحت قوانین كيفيت تحت العاده سكون برزخ است. ثروت فرانسه با استخدام نیروهای بیشتر پلیس ، نیروهای امنیتی بیشتری را مدخل سرپوش خیابانها و مراکز احساساتي دل نازك پايدار کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]