ایران برای سومین مره متوالی يل برنده شد

[ad_1]

به منظور با اعلاميه خبرگزاری تسنیم،‌ تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی ۷۷ احسان ۴۷ مخالف کره جنوبی برای سومین مره متوالی به سمت كنيه قهرمانی مسابقه ها آسیا چلنج رسید.

سرمربی آلمانی تیم ملی ایران برای مقدمه این بازی، محمد جمشیدی، بهنام یخچالی، سجده كننده مشایخی، اوشین ساهاکیان و حامد حدادی را به منظور با میدان فرستاد. کره‌ای‌ها که پيشينه تاريخ شکست سنگین ۸۵ نيكويي و سيئه صدق ۴۷ را مدخل سرپوش همین تورنمنت مخالف ایران داشتند، بازی را خیلی محتاطانه آغاز کردند به سوي طری که داخل ۳ دقیقه شروع هیچ امتیازی بین طرفین پي  بدل نشد.

کوارتر مقدمه بازی با نتیجه ۱۳ احسان ۹ و کوارتر دوم با حد ۱۷ نيكوكاري ۱۱ به سمت منفعت ایران به قصد پایان رسید تا تاخت تیم درحالی که ایران ۳۰ نيكي ۲۰ پیش وجود برای وقفه استراحت بین تاخت نیمه بوسيله سوگند به رختکن بروند. با نگرش پرستاري به مقصد براي شکست تیم ملی کره داخل دیدار قبلی نزد ضد ایران و استرسی که هنوز مدخل سرپوش نابودي بازیکنان کره بود داشت،‌ بي قيد كوشش انتظار بادامی‌ها این هستي و عدم که با نتیجه آبرومندانه‌ای بازی فینال را بي قيد کنند. 

نتیجه کوارتر سوم نیز بوسيله سوگند به منفعت ایران و ۲۳ نيكويي و سيئه صدق ۱۴ هستي و عدم تا کم کم تبسم خنده رضایت و شادی قهرمانی درون قيافه بازیکنان دیده شود. درون این کوارتر ارسلان کاظمی که بوسيله سوگند به تازگی از گره مصدومیت مستخلص شده هستي و عدم باب حالی که تنها مگر لاغير ۱۱ دقیقه مدخل سرپوش کل دیدار باب زمین حيات بوسيله سوگند به دلیل آسیب دیدگی زانو داخل حین یک حرکت اسلم دانک، مقيد برخورد مصدومیت شد و روی نیمکت انجمن.

نتیجه کوارتر پایانی بازهم ۲۴ خوبي ۱۳ به قصد منفعت ایران حيات تا شاگردان درک باوئرمن درب كل ۷۷ نيكوكاري ۴۷ بران بازی شده باشند.

درب این بازی حامد حدادی ۲۰ امتیاز و ۲ ریباند به سوي آوازه نفس و بوسيله سوگند به منفعت تیمش ضبط کرد.

انتهای پیام/

 

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

*