ایران رقعه عربستان به سوي تشكيلات ملت ها را بی‌پایه و غیرمستند توصیف کرد

[ad_1]

به سوي اعلام حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد بنگاه خلق ها موتلف مندرجات كتاب عربستان سعودی مخاطبه به طرف شورای امنیت و ادعای روانه تفنگ به سمت یمن و فسخ قطعنامه ٢٢١٦ را بی پایه و غیرمستند توصیف و آنرا علامت کرد.

داخل بیانیه نمایندگی کشورمان آمده است: درب صحيفه عربستان سعودی بوسيله سوگند به ادعاهای بی اساسی تلويح شده که تاکنون هیچ ماخذ بی طرفی نتوانسته این ادعاها را محرز کند؛ این درب حالیست که عربستان سعودی بیش از یک سنه پايه و نیم است که درب یک كارزار كشت وكار كاسبي پخش ، ناعادلانه و بی متدولوژي دليل علیه عوام یمن درگیر بوده و جنایات غیر مناسب آگاه انکاری علیه غیر نظامیان ، کودکان و زنان بی پدافند مرتکب می شود و اثنا امحا زیر ساختن های این کشور هیچ ابائی از يغما به قصد بیمارستانها و مدرسه ها نداشته و ندارد. این کشور درون حالی جمهوری اسلامی ایران را در مظان اتهام به منظور با حذف قطعنامه های بین المللی می کند که نيكوكاري پایه اعلاميه های سند و غيرمستند تو حالات متعدد قوانین بین المللی و رستاد غیر نظامیان را حذف کرده است .

بیانیه می افزاید: جای شگفتي است مدخل سرپوش زمانی که عربستان تو كارزار كشت وكار كاسبي با یمن دهها میلیارد دلار تفنگ برای بکارگیری علیه ملت یمن خریداری و باب موضوع تمتع طمانينه آرام می دهد، به مقصد براي شورای امنیت درب دفعه کاربرد جنگ افزار تو یمن شکایت می کند!

تو این بیانیه تأکید شده است: جمهوری اسلامی ایران اعتقادی به مقصد براي مسلك کار نظامی مدخل سرپوش یمن نداشته و هميشگي مستدعي خواستگار و گريزان پایان نزاع و اختلافات از طریق سخن و بازآيي به سمت سازوکارهای قانونی و خوش رفتاري جویانه می باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]