باختن و برد شكست و پيروزي ماشین‌سازی رويارو سپاهان مدخل سرپوش سایه نداشتن یک استادیوم

[ad_1]

به مقصد براي تفسير خبرگزاری تسنیم از تبریز، هفته ششم هم چشمي هم چشمي كردن‌های لیگ فايق كشتي كلوب‌های کشور پنجشنبه با برگزاری چند دیدار دروازه اندر شهرهای نامشابه و آشنا اوايل شد که مدخل سرپوش یکی از این دیدارها تیم ماشین‌سازی درون مسكن حجره به قصد آرزم تیم سپاهان اصفهان رفته و مدخل سرپوش نهایت با نتیجه یک نيكويي و سيئه صدق پوچ از این تیم شکست خورد.

وقتی ماشین‌سازی یک استادیوم ندارد

این دیدار که از زمان سنج روزگار ۱۷ مطلع شد، مقام برگزاری لحظه درب مسافت فرجه جدايي خلال بیش از ۲۴ زمان سنج روزگار مانده تا اول بازی، هنوز مشهود نشده حيات. معهد زورخانه ماشین‌سازی می‌آهنگ این دیدار را باب استادیوم اختصاصی تراکتورسازی و یا سعه آهن برگزار کند که پژوهشگر بي حركت ماندن آرام شدن این فرمان بستگی به طرف سازگاري این كلوپ‌ها داشت.

درون صورتی که كانون تراکتورسازی و یا تعريض آهن حاضر می‌شدند استادیوم اختصاصی ذات را دروازه اندر اختیار تیم ماشین‌سازی فراغت دهند، سبز پوشان دیار آذربایجان این دیدار را داخل یکی از این ۲ استادیوم برگزار می‌کردند.

منتها ۲ معهد زورخانه تراکتورسازی و انبساط آهن اوان به منظور با‌رخسار غیرمستقیم طغيان ذات را با برگزاری دیدار ماشین‌سازی و سپاهان باب استادیوم اختصاصی دم‌ها رد دادند تا این تیم به سوي فکر یک گزینه سوم باشد.

گزینه سوم، استادیوم قدیمی و پیر تختی تبریز وجود. ورزشگاهی که از دیدارهای ماشین‌سازی داخل لیگ دسته یک نیز پذیرایی می‌کرد وليك وضعیت آن ميزان تاآن زمان همين كه خوبی ازلحاظ امکانات و شرایط سکوها نداشت.

دروازه اندر مسافت فرجه جدايي خلال ۲۴ وقت مانده به مقصد براي شروع بازی و درحالی‌که به سوي نظاره می‌رسید استادیوم تختی تبریز اصلی‌ترین گزینه برای برگزاری دیدار ماشین‌سازی و سپاهان است، به قصد‌یک‌اسب عهد اندازه شد که این دیدار مدخل سرپوش استادیوم اختصاصی تراکتورسازی برگزار می‌شود.

پیش‌بینی ماشین سازان از یک دیدار معضل جلو سپاهان

ماشین سازان دیار آذربایجان پیش‌ازاین دیدار نیز می‌دانستند که چاهك کار سختی جلو تیم سپاهان دارند و به طرف راحتی نخواهند توانست از این تیم امتیاز بگیرند.

حامد پاکدل پیش‌ازاین دیدار، درمورد رویارویی تیمش روبرو سپاهان، به سمت گزارشگر تسنیم می‌گوید: سپاهان امسال بازیکنان و مربی بزرگی داخل اختیار دارد که مطمئناً این تیم را به سوي یکی از مدعیان كامل يكدست‌عیار قهرمانی تبدیل خواهند کرد، ليك ضمير اول شخص جمع نیز نيز ازلحاظ فنی و باز ازلحاظ روحی تو شرایط ایده آلی ثبات داریم و برابر سپاهان به طرف چیزی غير ۳ امتیاز فکر نمی‌کنیم.

بازیکن تیم ماشین‌سازی می‌افزاید: سپاهان تیم خوبی است. این تیم نیز ماننده ظاهرمانتو آزادي امسال تغییر و تحولات زیادی داشته و باید به سوي کادر فنی آنان برای حمل كردن تحويل دادن سپاهان بوسيله سوگند به جایگاه واقعی‌اش يارا زمان بدهیم.

باختن و برد شكست و پيروزي ماشین‌سازی مساوي سپاهان تو استادیوم تراکتورسازی!

تو این دیدار که از هنگام واحد زمان ۱۷ تو استادیوم اختصاصی تراکتورسازی آغازشده حيات، موافقت میرزایی درون دقیقه ۲۲ تک‌زمين لاي سپاهانی‌ها را بوسيله سوگند به فايده رساند تا این تیم باب نیمه ابتدا برا بوسيله سوگند به رختکن برود.

با مبدا نیمه دوم ماشین سازان با تعویض‌هایی که ارتكاب دادند، تقلا کردند تا تراب خورده را غرامت کرده و بازی را به سوي‌تساوی بکشانند.

مدخل سرپوش سوی نزد ضد نیز، تیم میهمان که بیشتر انتظار به سمت دشمن حملات دوخته هستي و عدم، یک شوك پنالتی را از رابطه تسلط عدل و یک زمين لاي نیز به سمت سود رساند که ميانجي این خاشاك را ردشده عهد اندازه کرد تا درنهایت، این دیدار با نيز نتیجه یک صلاح طاعت بخشش تهي بوسيله سوگند به زياد سپاهان به طرف تكميل اختتام برسد.

خطیبی: دروازه اندر شهر خودمان غریب هستیم/خويشتن چاه گناهی کردم؟

ته از این باختن و برد شكست و پيروزي رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‌سازی، یکی از دلایل ناکامی تیمش درب این دیدار را رخشان نبودن جا برگزاری دم كنيه کرد.

خطیبی بنابرين از باختن و برد شكست و پيروزي تیمش جلو سپاهان دروازه اندر جماعت خبرنگاران، اظهار داشت: من وتو ۶ بازی درون لیگ پايان داده‌ایم و سه بازی لمحه مدت را میزبان بودیم که داخل این سه بازی حتی یک گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع تمرین باز باب زمین اصلی سبقت نداشتیم. تیم شما تا دیروز نمی‌دانست کجا باید بازی کند. مدیرعامل تیم یک هفته است به قصد نفخه دمش زمین برای اعمال آخر رقابت می‌گردد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گروش دارم این مبحث تمرکز بازیکنان و کادر فنی را از بین می‌سرما

سرمربی تیم ماشین‌سازی همچنین پیش‌ازاین دیدار نیز وعده دیگر با گلایه از مسئولان تبریزی، ايمان داشت که این تیم باب شهر بنفسه غریب است. وی می‌گوید: من وتو متأسفانه درون شهر خودمان غریب هستیم. خويشتن چاهك گناهی کرده‌والده اصل که ضمير اول شخص جمع هنوز حتی یک زمین باز نداریم؟ امیدوارم مسئولان واليبال تبریز تیم را يكه نگذارند و بتوانیم با خیال آسوده برابر سپاهان بازی کنیم.

ماشین‌سازی مدیون تراکتورسازی

سبزپوشان دیار آذربایجان با این باختن و برد شكست و پيروزي ۶ امتیازی باقی ماندند و همچنان صف دهم جويبار دسته‌بندی را از لمحه مدت ذات کردند. این تیم آينده باید گوش به زنگ مترصد نتیجه دیدار تیم‌های آهن خوزستان و پدیده باشد.

حتماً ماشین سازان باید مدیون تیم همشهری تراکتورسازی نیز باشند. تراکتورسازی که باب اصفهان تیم حل‌حديد زنجير این شهر را شکست معدلت، مانع از بیشتر استقراريافتن مغايرت ماشین سازان با تیم‌های بالایی طرح و به مقصد براي مورد بغاز، گدازش‌حديد زنجير صف نهمی شد.

اعلاميه از امیر ملک‌فرزند

انتهای پیام/

[ad_2]