برانکو به طرف كنار و بازدم گرمي پف هت‌تریک درب چهارمین دربی/ يوم دوره ماجرا پيكار برای منصوریان

[ad_1]

به سمت اعلان خبرگزاری تسنیم، ار فراغ باشد زيرانداز قرمزی برای یک بازی واليبال دروازه اندر ایران و حتی آسیا گشاد کرد، حين بازی قطعاً دربی مهتر رهبر ممتاز پایتخت است. دیداری که برای هشتاد و سومین ثمر بین پرسپولیس و آزادي برگزار می‌شود. دیداری که كل وقفه موسم به قصد لمحه مدت رسیده، مطلق بازی‌ها را تحت تأثیر صبر داده و به طرف نوعی می‌طاقت سخن آزاد بازی‌ها درب هفته‌ای که دربی برگزار می‌شود، کم اهمیت می‌شوند. درب لیگ والا و ادني بلندتر شانزدهم نیز این ائتلاف درون هفته ششم و حكماً هفته بیست و یکم دروازه اندر مدار دوره رجعت شمار خواهد خورد و این باز از جذابیت‌های كشتي ایران بوسيله سوگند به حد می‌جدول.

با این آينده هفته ششم توقع‌های لیگ بالاتر تحت تأثیر دربی و حكماً با دیدارهایی زودرنج برگزار خواهد شد. شاید نازك دل و بي تفاوت‌ترین آزمايش ها عقب از دربی پایتخت بین تیم‌های تبریز و اصفهانی باشد که تراکتورسازی باید بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل از مسكن حجره به منظور با رزم گدازش‌حديد زنجير برود و سپاهان حتي تو تبریز میهمان ماشین‌سازی است.

سیاه‌جامگان شهادتگاه – صبای قم
هفته پنجم لیگ عالي از ديدن نتیجه جذابیت خاصی نداشت. حتی پیروزی سیاه‌جامگان تو ثانیه‌های پایانی بازی مساوي تعريض‌آهن باز نتوانست هفته ديرين را از ديدن نتیجه‌گیری دلپذير کند، وليك به منظور با كل آينده یکی از تاخت تیم پیروز هفته پنجم سیاه‌جامگان وجود. تیمی که این هفته باید مدخل سرپوش شهادتگاه از صبای قم پذیرایی کند و باتوجه به طرف شرایط جويبار و نتایج هفته‌های ماسلف به سمت تماشا می‌جوخه که شاگردان فرهاد کاظمی کارشان به سوي دشواری هفته‌های ماسلف نیست به چه جهت که بادمشرق همیشه عضو رهرو تیم‌های پرنوسانی بوده که این گاه باز شرایط مشكل‌تری را سپری می‌کند.

بادبرين منفرد از دیر بسته استقراريافتن درون این موعد، با مشکلات عدیده مالی بازهم برابر است و همین رويداد تأثیر زیادی روی تیم بي نياز مرفاوی گذاشته است. تیمی که دروازه اندر پنج هفته ابتدایی تنها مگر لاغير تكاپو کرده شکست نخورد و چهار تساوی و یک شکست فايده این جديت بوده است. تیم مرفاوی كمينه روی کاغذ تیم مقتدری نیست و باتوجه به طرف این وضعیت مشهدی‌ها می‌توانند تعداد ویژه‌ای روی این تاخت نيرنگ ساز کنند. تیمی که تو تسامح تیم‌هایی مانند آزادي، آزادي خوزستان، سپاهان، گداز‌چدن و… مطلوب و ناپسند امتیاز گروه کرده و اکنون با ۸ امتیاز دروازه اندر مقام پنجم طرح است. شاگردان کاظمی جديت می‌کنند دروازه اندر این دیدار خانگی امتیازات‌عظمت را خيز رقمی کنند و به منظور با تعداد ۱۱ برسند.

حل‌حديد زنجير اصفهان – تراکتورسازی تبریز
این بازی برای شاگردان یحیی خاشاك‌محمدی جگرسفيد امتیازی است. داخل دیداری که با تیم بالادستی برگزار می‌شود و مطمئناً پیروزی برای گدازش‌پولاد می‌تواند خيز ته چكاد سرما باشد. حتي اینکه آنها توانسته‌اند خودشان را به سمت بالای نمودار جو نزدیک‌پژمرده کنند و باز اینکه تراکتورسازی را به منظور با خطاب یکی از رقبا یک جاودانگي از سينه بالا نمودار جو پشت بیندازند. با این زمان حال و ماضي روی کاغذ می‌قدرت قول یکی از دیدارهای زیبای هفته ششم بین گداختگي‌چدن و تراکتورسازی برگزار می‌شود. خيز تیمی که برش ديرينه عملکرد نسبتاً خوبی داشتند و از همین‌سيما خیلی‌ها تراکتورسازی و گدازش‌چدن را درون کنار پرسپولیس، آزادي و سپاهان قسمت مدعیان این زمان می‌دانند. بحث تاخت مدعی لیگ بالاتر شانزدهم داخل اصفهان می‌تواند زيبا باشد و حتماً این جذابیت برای هادی محمدی و سینا عشوری که قدم بازی دروازه اندر حل‌پولاد را داشتند درون ترکیب تراکتورسازی بیشتر است.

صنع نفت آباد – آزادي خوزستان
یکی از تیم‌های عجب‌انگیز لیگ اولي شانزدهم تا هفته پنجم صناعت نفت بوده که نتایج خوبی نزد ضد مهان لیگ عبوس و حكماً بازی‌های خوبی بازهم به قصد نمایش گذاشته است. مهجور جداگانه از اینکه حرفه نفت هفته سابق مساوي نفت تهران اولین شکست را شكيبا شد، ولي باید به منظور با تیم شگفت رابطه تسلط‌نشاني آيه تا به سوي اینجای کار اعتبار گذاشت. تیمی که كامكار به سمت شکست آزادي و سپاهان شده و حتماً جلو تراکتورسازی و صبای قم بازهم مساوی غمگين است. اكنون صناعت نفتی‌ها که این برش مجدداً به طرف لیگ اعلي بازگشته‌اند، مجدد باید میزبان دربی باشند. دربی استان خوزستان که مسلماً برای خلق داير جذابیت بالایی دارد ساعت بازهم رويارو پهلوان برش ماضي لیگ عالي که تا به مقصد براي اینجا نتایج وهله زمينه اميد را کسب نکرده و این ضرب الاجل خوبی برای آبادانی‌هاست تا تو مسكن حجره تیم نيز استانی‌قدر را تباني خالی راهی اهواز کنند.

ماشین‌سازی تبریز – سپاهان اصفهان
نمی‌توانايي گفتار که ماشین‌سازی بازی بالا‌العاده‌ای را معادل پيش آزادي انتها عدل، منتها به مقصد براي كل آينده کسب یک تساوی درون استاديوم آزادی برابر آزادي می‌تواند نتیجه خوبی برای این تیم باشد. تیمی که پي از ۲۰ واحد زمان ( روز بوسيله سوگند به سياق صحن ابتدا واليبال ایران برگشته و شاید تازه از هفته سابق بیشتر مشهور شد. نگين بازيگر‌های این تیم و سبک بازی‌قدر که پرس کردن حریف و بهره وري از تعجيل عريضه غارت است. با این شرایط می‌زور سخن ماشین‌سازی درب مسكن حجره می‌تواند تیم خطرناک‌تری باشد و دست كم به مقصد براي زاويه روانی روی این تیم تأثیرگذار است. سپاهان دروازه اندر مسكن حجره ماشین‌سازی کار سختی خواهد داشت، حين باز تیمی که درون لیگ شانزدهم هنوز نتوانسته توانايي اصلی‌اش را علامت دهد و اکنون با ۷ امتیاز و حكماً مرقوم كورس دور شکست مدخل سرپوش پنج بازی نمی‌تواند آن ميزان تاآن زمان همين كه سپاهان مقتدری باشد. شاید بتوان حرف سپاهانی‌ها هنوز لحظه تیم ماوي محل خاكسار و موثق نیستند که ار بودند خلف از تعطیلات لیگ داخل مسكن حجره برابر پیکان تا بارگاه شکست پیش نمی‌رفتند و باب نهایت با یک تساوی از زمین بیرون بیایند.

پیکان – نفت تهران
عموم درون شوک مرگ باب و مام دلاور عبدی هستند. هافبک پیکانی‌ها یکشنبه شامگاه درون یک پيشامد رانندگی باب و مادرش را از تباني جيغ تا عامه اهالی واليبال با این وحدت شوکه شوند. هم دستي تلخی که تیم پیکان را تحت تأثیر آرامش عربده و داخل آستان یک بازی مهم کادرفنی و بازیکنان پیکان باز سوزش و شریک تاسف عبدی شدند. با این زمان حال و ماضي چنانچه از تماشا فنی بخواهیم به مقصد براي این بازی نگاهی بیندازیم، می‌زور قول ار مسائل روحی و روانی روی بازیکنان پیکان تأثیر نگذاشته باشد، باید انتظاركش یک بازی مطلوب و ناپسند از شاگردان مجید جلالی باشیم. تیمی که باب اصفهان بازهم تا وصيد آغاز پیروزی جلو سپاهان پیش روال، ولي دروازه اندر نهایت سوغاتی این تیم از اصفهان تنها مگر لاغير یک امتیاز هستي و عدم. تو تیم برابر تیم نفت با علی دایی دروازه اندر پنج هفته ابتدایی نتایج خوبی کسب کرده و طمانينه آرام ستاندن باب مرتبه سوم طرح به منظور با این تیم انرژی خوبی داده است. تیمی که با ضربه ۸ غبرا جدا بهترین عملکرد را درب عريضه ايلخاني داشته و مطمئناً مدافعان پیکان و رحمان احمدی يوم دوره سختی خواهند داشت.

سایپا – تعريض آهن تبریز
شاگردان حسین فرکی شامگاه سختی درب اهواز داشتند. دروازه اندر دیدار هفته پنجم مساوي آهن خوزستانی که سایپا را عجيب‌متنفر کرد و حكماً این عجيب‌زدگی آگاه تعريض آهن نيز شد. دم نيز مدخل سرپوش مسكن حجره و مساوي سیاه‌جامگان تا شاگردان گشاده بسته کمالوند فراموش نکنند که واليبال تا آخرین حين دنباله دارد و ممکن است روی یک غافلگیری گلی دریافت شود و نتیجه از تباني برود. این بيخ را شاگردان حسین فرکی صلاح و شر نغز رعایت کردند و تا آخرین حين مساوي آهن ناامید نشدند. تمايز سایپا و توسعه آهن اینجاست که سایپا هفته ديرينه درون لحظات پایانی از شکست تساوی ساختن و سعه آهن مدخل سرپوش لحظات پایانی خاك خورد و با شکست از زمین بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل شد. این هفته نیز سعه آهن مكر تمهيد‌ای بجز پیروزی ندارد، چراکه چنانچه این اتحاد رخنه ندهد این تیم از هدفش دورتر خواهد شد. تیمی که ابتدای نوبت با نشانه غايت نهاد استقرار ستاندن باب جاه‌های بالای نمودار جو بسته شد و اکنون با ۳ امتیاز داخل ته طرح آرامش دارد. سایپا نیز درون میانه‌های جويبار ۶ امتیازی است.

پرسپولیس – آزادي
خير منحصراً بس سريع التاثر‌ترین دیدار هفته، بلکه رقيق القلب‌ترین دیدار عهد است، بازهم به مقصد براي نظر نتیجه‌گیری برای خيز تیم و هواداران‌ارج و حتي برای سرمربیان سرخابی؛ به مقصد براي فقره علیرضا منصوریان که شاید تضمین ماندنش روی نیمکت آزادي دست كم شکست نخوردن باب این بازی باشد. سرمربی آبی‌پوشان که با شکست پرسپولیس درب موسم قبل مدخل سرپوش اندام سرمربی نفت بشخصه را به قصد آزادي نزدیک کرد، حال خیلی بوسيله سوگند به درون خروجی این تیم نزدیک شده است. هرجایی که نشست وبرخاست از دربی می‌شود، می‌گویند منصوریان درون هيئت فرم شکست دروازه اندر دربی برکنار خواهد شد تا مربی جدیدی روی نیمکت آزادي بنشیند و می‌توانايي سخن دربی هشتاد و سوم از كل نگاه برای سرمربی خردسال آبی‌ها بازی منون و زندگی است.

پرسپولیسی‌ها که با شکست روبرو نفت قهرمانی دوران پيش را از تباني دادند، اينك افزون صلاح طاعت بخشش انگیزه همیشگی برای پیروزی دروازه اندر دربی، برای ترميم شکست‌مقام مساوي منصوریان دامن به منظور با میدان می‌گذارند تا به سمت نوعی از این مربی حتي تلافي برزخ باشند. با كارآيي این انگیزه و شرایط خوش و بد خير پرسپولیس، می‌قابليت قول استقلالی‌ها دشخوار‌ترین دربی‌مرتبه را پیش‌چهره دارند. حتی داخل آخرین دربی که آزادي از پرسپولیس چهار طين دریافت کرد، اوضاع آبی‌ها بوسيله سوگند به این شمار مشئوم نيستي و بود و ولو پرسپولیسی‌ها بتوانند از این شرایط فايده ستاني و زيان کنند می‌توانند پیروز دربی باشند. حين باز با برانکو ایوانکوویچ که درب سه دربی كامروا به قصد کسب كورس دور سرما و یک مساوی شده است. برانکو درون شرایطی نفخه دمش سومین پیروزی‌اش باب دربی است که منصوریان دنبال از نزديك باب آزادي به طرف هواداران تیمش عهد پیروزی درون دربی را معدلت و آدينه برای او زمان حادثه است.

آهن خوزستان – پدیده مشرق
شاید جایگاه آهن خوزستان درب انتهای طرح آن ميزان تاآن زمان همين كه مقبول نباشد، ليك شاگردان نعیم سعداوی هفته قديم بازی امیدوار کننده‌ای را جلو سایپا به سوي نمایش گذاشتند لمحه مدت باز با عقب نشيني ساسان انصاری که وقتی دید جایی دروازه اندر پرسپولیس ندارد، ازنو به منظور با خوزستان عقب نشيني تا برای آهن بدرخشد. آهن که اکنون سه امتیازی است، این وقت درنگ را دارد که درون بازی خانگی نزد ضد پدیده جایگاه نفس را بهتر کند، ولي درصورتي كه این هم دستي رخنه ندهد کمی شرایط شاق می‌شود. آهن ار بخواهد تو مسكن حجره امتیازی از رابطه تسلط بدهد و به سمت روال امتیازگیری‌اش همال پنج بازی قديم بقا بدهد ممکن است که مسئولان انجمن آهن فکری به سمت آينده نیمکت تیم‌شكوه کنند حال یا با تقویت کردن کادرفنی یا با تغییر نعیم سعداوی که بشخصه بازهم صلاح و شر نغز می‌داند این وقت کار سختی داخل آهن خواهد داشت. همانطور که این بازی برای او و شاگردانش عسير است. رويارو پدیده که دروازه اندر این موعد شرایط نسبتاً مناسبی دارد و با یک شکست مدخل سرپوش پنج بازی تمغا داده به مقصد براي راحتی امتیاز از تباني نمی‌دهد. شاگردان مهاجری درب داخله تحصيلات عالي حوزوي از مسكن حجره سپاهان را نيز شکست داده‌اند که این كار از نظاره روانی می‌تواند کار را برای آهن مشكل‌خيس کند.

پروگرام کامل بازی‌های هفته ششم به سمت توصيف زیر است:

هفته ششم، بزرگداشت ميلاد پيشوا هادی(ع)، زمان زلف و روش فارسی و گرامیداشت مربي شهریار
پنجشنبه  25 شهریور ۹۵

سیاه‌جامگان شهادتگاه – صبای قم – استاديوم ثامن شهادتگاه هنگام واحد زمان ۱۸
یاسر هم صبغه – محمدحسین طالقانی – حمزه علی سلیمی – حسین زیاری – مراقب تماشاچي: رسول فروغی

حل‌چدن اصفهان – تراکتورسازی تبریز – استاديوم فولادشهر اصفهان گاهنما ۱۸:۳۰
پیام حیدری – مهدی الوندی  – علی اکبر نوری – سیدمحمدرضا مهدوی – كارگزار: محسن قهرمانی

صنع نفت داير – آزادي خوزستان – باشگاه تختی پررونق هنگام واحد زمان ۱۸:۴۵
راضي کرمانشاهی – بابک داوری – فرزاد بهرامی – سخي محمدی – مباشر: متقي بحرینی

ماشین‌سازی تبریز – سپاهان اصفهان – استاديوم یادگار راهنما تبریز هنگام واحد زمان ۱۹:۰۰
سیدمهدی سیدعلی – تورج عیوض محمدی – مهدی عالیقدر – علی صفایی – مباشر: مريخ مهرپیما

پیکان تهران – نفت تهران – استاديوم شهدا شهر پاكدامني گاهنما ۱۸:۳۰
محسن ترکی – خوشگلي انتظاری – میریعقوب حجتی – پیروز سیف‌پروردگار‌آقازاده – حاضر: خداداد افشاریان

سایپا تهران – انبساط آهن تبریز – استاديوم توجه كردن قوامین تهران زمان ۱۸:۳۰
محمدرضا اکبریان – علی اکبر عظیم‌آقازاده – جلیل شعرانی – سیدعلی میرغفاری – وكيل متصدي: علیرضا یزدانی

آدينه ۲۶ شهریور ۹۵

آهن خوزستان – پدیده مشرق – استاديوم غدیر اهواز  وقت نما ۱۸:۴۵
محمدرضا فغانی – محمدجواد مديحه سرا – محمد راهی – وحید صالحی – مراقب تماشاچي: ایرج نظری

پرسپولیس – آزادي تهران – استاديوم آزادی تهران وقت ۱۷
علیرضا فغانی – خوشدل سخندان – محمدرضا منصوری – بیژن حیدری – شاهد: فریدون اصفهانیان

انتهای پیام/

[ad_2]