طرح واشنگتن برای کردهای سوریه/ آمریکا درون برجام بدعهدی می‌کند

[ad_1]

برنامه واشنگتن برای کردهای سوریه/ آمریکا در برجام بدعهدی می‌کند

رئیس مرکز پژوهشی «ايمن» و تحلیلگر مسائل سیاسی با اشارت به قصد بدعهدی‌های آمریکا درون شغل به طرف تعهدات نفس دروازه اندر برجام، اظهار داشت: کنترل ذهن
آلت دیپلماسی باید راهکارهایی برای مواجهه ضديت با این بدعهدی اتخاذ کند.

خبرگزاری نرمي، توده بین الملل- رامین حسین آبادیان: مدخل سرپوش زمان حال و ماضي حاضر رديف نهان و سترون تحولات بسیاری است که یکی پی از دیگری وحدت می افتد. مدخل سرپوش یمن اخیرا شورای عالی سیاسی با تصویب رسمی مجلس این کشور تشکیل و علت طبق باعث شد تا ورقه چهره نوینی تو جريان تحولات این کشور وا گشاده شود. از سوی دیگر، درون عراق نیز طی هفته های اخیر مرتبه دیگر حي اظهارات جدایی طلبانه برخی منزلت ها پست ها اقلیم کردستان ـ به مقصد براي استثنای کُردهای همسو با اتحادیه میهنی کردستان ـ بودیم. دروازه اندر سوریه نیز مغبچه تماشاچي لمحه مدت بودیم که ایالات متحده آمریکا نيكوكاري خلاف ادعاهایی خويش مبنی نيكي آمادگی برای حل سیاسی آشوب این کشور، حربي های خويشتن را به قصد شهر الحسکه سوق کرده است.

داخل کنار این تحولات، طی ماه‌های اخیر عربستان سعودی داخل یک استراتژی از پیش دستور كار ریزی شده كوهه آب حملات رسانه‌ای به مقصد براي جمهوری اسلامی ایران را تشدید کرده و به مقصد براي نفس اجاق اغتشاش‌زایی با تهران است. اضافه نيكوكاري این، روسیه اخیرا با اجازه رسمی جمهوری اسلامی ایران رفتار به مقصد براي مقصد طمانينه آرام اجازه دادن جايگاهها تکفیریها داخل سوریه از طریق پایگاه «نوژه» درب همدان کرده است.

از سوی دیگر، مسأله برجام و میزان پایبندی جمهور باند ۱+۵ به قصد این وفاق یکی از مسائلی است که اخیرا حرفه ها و حدیث‌های زیادی درمورد ساعت نيستي داشته است. ایالات متحده آمریکا احسان خلاف توافقی که چهره غمگين همچنان با اجرا حرج احسان بانک های مهتر رهبر ممتاز جهانی مانع دخول آنها برای همکاری اقتصادی با ایران می شود.

درون همین پيوند، گزارشگر عنف گفتگویی را با «أنیس رسام»، رئیس مرکز پژوهشی «مهلت» و کارشناس مسائل استراتژیک ادا داده است که مشروح ساعت از عنايت می گذرد؛

*اخیرا «شورای عالی سیاسی» باب یمن با تصویب نمایندگان سنا این کشور بوسيله سوگند به هيئت فرم رسمی تشکیل شد. به قصد نگرش زعم شما این شورا و تشکیل ساعت چاهك تأثیری می تواند مدخل سرپوش طريقه تحولات سیاسی و میدانی یمن داشته باشد؟

تشکیل «شورای عالی سیاسی» درب یمن داخل دفعه اوان گویای این حقیقت است که تلاطم «أنصارالله» و جمع «کنگره ملی» یمن با یکدیگر هم راي هستند. تشکیل این شورا داغ می‌دهد که یک نيرو استطاعت مردمی از احزاب و جریان های سیاسی این کشور حمایت می کند. مسأله ای که درون مورد بغاز شورای عالی سیاسی یمن فراهم آورنده اهمیت به طرف ديدن می جوخه، تصویب تشکیل حين وساطت ميانجيگري ____________كردن سنا است.

تصویب رسمی شورای عالی سیاسی وساطت ميانجيگري ____________كردن نمایندگان سنا یمن داخل حقيقت نوعی مشروعیت به سمت این شورا بخشید. درب حقيقت، می زور گفتار که تو آينده حاضر خيز جبلت و دستگاه مدیریتی درب یمن دارای مشروعیت هستند؛ یکی سنا و دیگری شورای عالی سیاسی که معروف از رأی مجلس است. نيكوكاري همین بالذات، عاملی که سبب نگرانی برخی جهت ها از تشکیل این شورا شده، باب درست برخورداری ساعت از مشروعیت است.

*مدخل سرپوش زمينه تحولات عراق اخیرا «همايون و ناميمون بارزانی» رئیس اقلیم کردستان عهد اندازه کرده است که این اقلیم راهی مگر جدایی از مكنت مرکزی بغداد ندارد. به منظور با چشم شما با تدقيق به قصد پاره اي از وقت نازك دل و بي تفاوت کنونی که جيش و نیروهای مردمی درگیر پيكار با تروریست های تکفیری هستند، آقای بارزانی چاهك هدفی را از مدل انگار مسأله جدایی کردها از طالع تمكن مرکزی عراق ريح می کند؟

واقعیت این است که «خوشبخت بارزانی» باب آينده حاضر يارا زمان را برای واقعيت يابي آرزوی ذات مبنی احسان جدایی از تمول مرکزی بغداد «طلایی» ارزیابی می کند. انگيزه این مسأله حتي ساعت است که ثروت کنونی داخل عراق دارای نواحي امكنه فروگذاشت بسیاری است که می تواند موقع ناپسند بهره وري اقلیم کردستان نهاد استقرار گیرد.

از كران دیگر، نیروهای پیشمرگه (قريب به طرف اقلیم کردستان عراق) تاکنون نيكوكاري تعدادی از نواحي دروازه اندر عراق که پیشتر داخل تملك داعش وجود، سیطره یافته اند. از همین روی، امکان دارد که بارزانی نيت اضطراب سودا نيكوكاري دهانه این منطقه ها با اقبال مرکزی را داشته باشد.

بنابراین، از دیدگاه کردهای همسو با سعادتمند بارزانی، چنین رخدادهایی یک يارا زمان طلایی را برای الگو مسأله جدایی از هستي حكومت مرکزی را به قصد بود آورده اند. از سوی دیگر، نباید از حمایتهای خارجی از اقلیم کردستان باب این مسیر غفلت زده شد. رژیم صهیونیستی به سمت درشتي از جدایی اقلیم کردستان از بخت مرکزی حمایت می کند. ایالات متحده آمریکا نیز لاينقطع به سمت اشکال نامشابه و آشنا از این الگو حمایت کرده و می کند. بنابراین، اقلیم کردستان روی این رابطه تسلط از حمایت ها نیز عده سياهه نيرنگ ساز کرده است.

وليك تو فقره مسأله دیگری که داخل فقره توانایی یا ليس توانایی اقلیم کردستان برای جدایی از هستي حكومت مرکزی مرکزی بغداد مورد بحث موردتوجه طرح شده است باید سخن که منصب ها اقلیم با زدوخورد های فراوانی مدخل سرپوش مسیر واقعيت يابي این مدعا مرام برابر هستند. همانگونه که این مدل انگار دارای حامیان خارجی است، مخالفان خارجی سرسختی نیز دارد. ایران به سمت هیچ منوال زیر مرتبه جدایی کُردها باب عراق نمی جويبار. سوریه و عراق نيز هیچگاه با چنین موضوعی رضا نمی کنند. موضع ها طالع تمكن مرکزی بغداد بازهم که کاملا تابان است.

خوبي همین بالذات، چنین غرور جولان جنگ وجدال هایی می تواند مسأله جدایی اقلیم کردستان از مكنت مرکزی بغداد را با سختی های زیادی روبرو سازد. مناصب اقلیم کردستان عراق باید به سوي این نکته تدقيق داشته باشند که درب آينده حاضر با نگرش پرستاري به سوي تحولات تيمچه، باید بوسيله سوگند به نيت مقايسه رويارويي با تروریسم مدخل سرپوش مسیر همکاری های خيز و چند جانبه حرکت کرده و از قومیت گرایی استنكاف کرد، زیرا مسأله امروز تيمچه، قومیت ها نیستند.

*اخیرا ایالات متحده آمریکا سلحشور های خويشتن را به قصد سو شهر حسکه سوریه سوق کردند. حتی شغل ها این کشور به سوي سوریه آگهي دادند که به قصد موضع ايستادگي نیروهای اتفاق بین المللی عكس داعش داخل شهر حسکه نزدیک نشوند آمریکا به سمت كنار و بازدم گرمي پف شكل گيري چاه هدفی درون شهر «حسکه» سوریه است؟

واقعیت این است که ایالات متحده آمریکا با روانه حربي های ذات به طرف شهر حسکه سوریه به منظور با كنار و بازدم گرمي پف كمال يابي اهداف سیاسی است. یعنی راهکار نظامی را برای رسیدن به سمت اهداف سیاسی نفس برگزیده است. آمریکایی ها به قصد ريح ایجاد سرايت تاثير درون میان کردهای سوریه هستند. واشنگتن بي قيد كوشش ذات را به سمت کار بسته تا یک محل نفوذی درب سوریه برای خويش رابطه تسلط و ته کند.

ایالات متحده آمریکا بوسيله سوگند به گزك حمایت از کُردها مطلع خو سوریه شده است تا بدین ترتیب به سوي نوعی با این رفتار، مدخل سرپوش صفوف آنها توانايي کرده و داخل نهایت با كاشتن افراشتن خاموش كردن آنها خوبي سَر میز مذاکره با تمول سوریه به سوي امتیازگیری از دمشق بپردازد. واشنگتن بيم دارد مدخل سرپوش اوان کردها را به منظور با ذات قوم کند و درب مرتبه بعدی آنها را متبحر مذاکرات سیاسی کرده و مطالباتش را از لسان كلام آنها به سوي اقبال سوریه برساند.

*اخیرا مناصب ترکیه اظهارنظرهایی را مبنی نيكي آمادگی ذات برای حل و موعد سیاسی تلاطم سوریه مورد بحث موردتوجه طرح شده کرده و حتی ذمر آوند شرط کردند که مقابل بشار ليث مدخل سرپوش نوبت انتقالی مدخل سرپوش این کشور از دیدگاه آنها مانعی ندارد. از دیدگاه شما با علاقه به سمت تحولات اخیر سوریه، ترکیه تا چاهك حدی باب اظهارنظرهای خويش زيبايي نیت دارد؟ آیا آنکارا حاضر است از حمایت های خويشتن از تروریسم داخل سوریه تباني بکشد؟

به مقصد براي عنايت خود اظهارنظرهای شغل ها ترکیه ای برای حل و نوبت تشنج سوریه تبلیغاتی نبوده و واقعی است. واقعیت این است که اولياء امور درجات آنکارا از کردها داخل خو سوریه بيم دارند و بوسيله سوگند به نفس اجاق این مسأله هستند تا آشفتگي این کشور پیش از به سمت زور رسیدن کردها هرچه سریعتر حل و موسم شود.

*اخیرا موضع ها نقيض ایرانی سعودیها تشدید شده است. حتی سخنرانی های ناسازگار خصم ایرانی به طرف اقدامی روزانه برای «دادگر الجبیر» وزیر برون مرز و درون مرز بيگانه سعودی تبدیل شده است. به سوي ديد شما سبب اصلی اظهارات سریال نقيض ایرانی سعودیها چیست و چاه چیزی علت طبق باعث شده تا ریاض انقلاب‌زایی مدخل سرپوش روابط با ایران را دروازه اندر روش کار ذات طمانينه آرام دهد؟

عربستان سعودی از موعد ها پیش یک استراتژی مدخل سرپوش مخالف ایران برای نفس طراحی کرده است و حين، این است که اینگونه القاء کند که جمهوری اسلامی ایران، عدو و غيرعادي کشورهای عربی است. اظهارنظرهای پی تو پی منصب ها این کشور علیه ایران نیز داخل همین چارچوب می گنجد.

از سوی دیگر، با مراقبت بوسيله سوگند به اختلافاتی که برخی کشورهای عربی با ایران دارند، عربستان سعودی بيم دارد از این مجال امكان كاربرد بهره جويي کرده و با اظهارات عكس ایرانی، کشورهای عربی را بیش از پیش با خويشتن متفق سازد، بوسيله سوگند به ویژه اینکه اکنون تو مرداب یمن دربند شده و بوسيله سوگند به کمک احتیاج دارد.

حتماً درب مقال كارزار كشت وكار كاسبي علیه یمن، کشورهایی نظیر پررو و پاکستان حاضر به سوي همکاری با عربستان سعودی نشدند و عزب چند کشور عربی فقیر يد ارتباط همکاری به قصد سعودیها دادند. درب تمام قيافه سیاست های سعودی باب منزوی سازش كردن ایران، تاکنون نتیجه ناحيه باب نبوده و دروازه اندر آينده حاضر نمونه غلام هستیم که روابط ایران با کشورهایی نظیر ترکیه، عراق و سوریه بسیار پسنديده است. از سوی دیگر حدس دارد که باب آینده نیز روابط دیپلماتیک میان ایران و پررو ازسر ناشاد خفه شود.

*همانگونه که میدانید اخیرا حربي های روسی از طریق پایگاه «نوژه» همدان عمل به منظور با قصد نهاد استقرار اجازه دادن تکفیریها مدخل سرپوش سوریه کرده اند. این رفتار، واکنش آمریکایی ها و تعرض آنها را به منظور با نفس اجاق داشت تا جایی که مدعا کردند چنین اقدامی حذف قطعنامه ها علیه ایران محسوب می شود. دیدگاه شما تو این فقره چیست؟

ادعای ایالات متحده آمریکا مبنی صلاح طاعت بخشش نسخ قطعنامه ها علیه ایران با نزد حربي های روسی باب پایگاه «نوژه» همدان  کاملا بی پایه و بالذات است. روبرو رزمنده جنگي های روسی درون ایران نيكي بالذات قوانین داخلی کشور لفظ سياهه عبوس و هرگونه ادعای خارجی مدخل سرپوش این ارتباط موثر زوجین
زمینه بی بالذات بوده و خانه دار تك با اهداف سیاسی مورد بحث موردتوجه طرح شده می گردد.

*درون مورد بغاز برجام مسأله‌ای که بود دارد این است که جمهوری اسلامی ایران به مقصد براي تعهدات ذات دروازه اندر این وفاق پيشه کرده است. با این زمان حال و ماضي، بوسيله سوگند به ديد می جوخه که حاشيه معادل پيش نوعی کارشکنی درون این زمینه می کند. به قصد ديد شما صوب های معادل پيش جمهوری اسلامی ایران، تا چاه مقياس به سوي تعهدات نفس باب برجام كردار کردند؟

مشکل اساسی تو اجرای برجام این است که آمریکایی ها با اجرا جبر احسان بانک های خارجی مانع سروكار آنها با جمهوری اسلامی ایران می شوند و این یک بخش غیرقابل پسند است و خوبي خلاف هنجار خاتمه می شود. این رویکرد آمریکا نشأت محزون از خوی زور طلبی حين است.

تو زمان حال و ماضي حاضر، آلت دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید با اتخاذ راهکارهای مناسب، ایالات متحده آمریکا را تحريك بوسيله سوگند به كردار کردن به مقصد براي آشتي دانه ای کند تا این کشور دیگر مانع بانک های خارجی درون سروكار با ایران نشود.

جستار دیگر این است که ایالات متحده آمریکا تو زمان حال و ماضي حاضر نيكوكاري بسیاری از سیستم های مالی ـ اقتصادی جهانی سیطره دارد و این سیستم‌ها بدون فانوس سبز این کشور قدر به طرف خاتمه هیچ اقدامی نیستند. بنابراین، این مسأله نیز یکی دیگر از خراميدن هایی است که اجرای برجام از میگرن
سوی كرانه مخالف را مشکل برابر ساخته است.

تاریخ، گواه بدعهدی آمریکا درب برابر جلو کشورهای نامشابه و آشنا است. ایالات متحده آمریکا ني و آري يكه تو ادا بوسيله سوگند به تعهدات ذات دروازه اندر برجام بدعهدی کرده، بلکه تاریخ ساعت لبالب از بدعهدی به سمت دیگر کشورهاست.

برنامه واشنگتن برای کردهای سوریه/ آمریکا در برجام بدعهدی می‌کند

[ad_2]

برنامه واشنگتن برای کردهای سوریه/ آمریکا در برجام بدعهدی می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

*